Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pykam teraz w Uncharted Legacy i kurde, mam wrażenie ze dopakowali to jeszcze lepiej niz podstawke. A na pewno prolog. Do czego zmierzam? Ano do tego, że to całkiem możliwie ze to co zaprezentowali na e3 w tlou2 wcale nie bedzie tak mocno odbiegać na premiere. Zapomnialem ze ND to magicy a ja mam przed oczami leciwą jedynke Tlou, zamiast wlasnie Uncharted. 

 

Mocno wierzę i jaram sie bo historia na pewno skosi mi suty. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jutro OutbrakeDay czyli sporo nowych rzeczy o TLoU2. Dostaniemy darmowy motyw na konsole, 8 awatarów,  theme song, tapety na pulpit i kilka innych tajemniczych rzeczy. Zapewne podadzą datę premiery i pokażą to co nerdy lubią najbardziej czyli limitowane, kolekcjonerskie wydania!! I stawiam też na PRO w wyj..ebanej edycji :D

 

http://www.thelastofus.playstation.com/outbreakday

 

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czyli wyjaśniło się czemu Ellie chce wszystkich powybijać - nie, że Joela zabili czy jakiegoś tam dzieciaka, ale pewnie psiaka jej dorwali :smutas: Dlatego morduje wszystkich niczym john wick.

 

I czyżby szykował się najbardziej realistyczny, najlepiej oddany pies w historii gier wideo? :dog:#naughtygods

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MBeniek napisał:

I czyżby szykował się najbardziej realistyczny, najlepiej oddany pies w historii gier wideo? :dog:#naughtygods


Ej ej ej, a Riley z CoD Ghosts? ;)
Tam można było nawet nim pobiegać :)
 

7 godzin temu, Voytec napisał:

Więź z psem? To będzie emocjonalny rollercoaster bez trzymanki. 


A weź mnie nie denerwuj - ryczałem przy The Last Guardian, nie chcę podobnych motywów tutaj :)
 

3 godziny temu, Arkady napisał:

Są już na PSN awatary i motyw z TLoU II. Motyw mega, Ellie stojąca w lesie z karabinem. Niby nic, ale ikony menu konsoli są zasłoniete przez nią. Pierwszy chyba taki motyw na PS4

 

Edit: pobierać bo darmowy jest tylko przez dobę, od jutra ma kosztować standardowe 12,50 zł 


Pobrałem, ustawiłem i motyw naprawdę spoko, ale chyba wolałem kojącą muzyczkę z akwarium, które miałem ustawione do tej pory - tu jakoś tak intensywnie dźwiękowo jest, aż pikawa przyspiesza mimowolnie :)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

Tam można było nawet nim pobiegać :)

Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać :dynia:

 

6 minut temu, Voytec napisał:

Czy Ty mi właśnie nie wyebales z massive spoilerem? 

Odpowiedź na to pytanie będzie spoilerem ;) W ogóle na co czekasz z TLG? Już 2 lata minęły. Gierkę można kupić za pół darmo, czekasz aż do plusa wrzucą czy co? Jak dla mnie warta pełnej ceny, jak każda gra Uedy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...