Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Shen napisał:

Kupować mesjasza z drugiej ręki? tfu

Nakład z pewnością wyprzeda się na pniu więc ciężko będzie dostać zafoliowaną kopię w sklepie. Dzięki temu że nie będzie multi, to ktoś kto nie celuje w platynę zapozna się z Mesiaszem Part 2 i może jeszcze na tym zarobi sprzedając drożej niż kupił. :kaz:

Odnośnik do komentarza

Jakoś ciężko mi uwierzyć w brak multi, czy to potwierdzone info? Ja tam mam na multi wywalone, nie gram, nie lubię, nie potrzebuję, ale wiem z forumka i PE że multi w TLOU było rewelacyjne. Trzymam kciuki żeby był online, jak nie na premierę to później z wersją PS5.

 

Tak się podnieciłem po tym State of Play że dopiero teraz mogę coś napisać na spokojnie :) To będzie rewelacyjna gra i Goty2020. Te momenty z eksploracją miasta to jest coś pięknego, albo ta chatka i śniegi :obama:Już widzę jaki będzie w lutym szał, wycieki, bany i ogólne szaleństwo.

 

Figurka w kolekcjonerce wygląda słabo, wersja z łukiem która będzie sprzedawana osobno, wydaje się odrobinę lepsza. No szkoda, diorama Ellie&Joel z jedynki prezentuje się sto razy lepiej. W sumie z gadżetów chciałbym rewelacyjny steelbook i knigę The Art of. Ta z jedynki to mój ulubiony artbook. Czyli skuszę się raczej na edycję specjalną.

Odnośnik do komentarza

Żadnych rewelacji nie ma...po prostu dodajemy jeden do jednego i pojawiają się wnioski. Wiadomo nie od dziś branża gier jest chyba najlepszą do wyciągania kasy z klientów i nie zdziwię się jak pod naporem internetu (bo taki bankowo się pojawi) zapowiedzą multi na ps5 coby podbić sobie sprzedaż nowej konsoli. Sam pieniadz

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, u55r napisał:

No a tak w ogóle to co to za rewelacje o wersji na PS5 ?? to jakieś potwierdzone info czy tylko na podstawie tego co zrobili z Remasterem. Bo nie chce mi się wierzyć w to że będą specjalnie dłubać wersje na next gena gdy nowa konsola ma być kompatybilna wstecznie. 

Odpalisz gry z PS4, ale jak wypuszcza wersję pod PS5 z grafiką jak życie i 60fps, to pójdzie kolejne kilka mln, zupełnie jak z remasterem. Czysty biznes. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Plugawy napisał:

Przynajmniej nie będzie trzeba wbijać jakichś poyebanych trofek z multi specjalnie do platyny.

 

Tak jest. Czasem mnie boli jak mam 50% trofików, a cały singiel przeorany pixel po pixelu 20 razy. Trofea za multi to zło! :)

 

Panowie, cóż to za amnezja! Przypomnijcie sobie ile exów z PS3 wyszło na PS4. I jak takie edycje świetnie się sprzedają. Mówię wam że wersja ns PS5 powstaje równolegle z PS4.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, aux napisał:

Tak się podnieciłem po tym State of Play że dopiero teraz mogę coś napisać na spokojnie :) To będzie rewelacyjna gra i Goty2020. Te momenty z eksploracją miasta to jest coś pięknego, albo ta chatka i śniegi :obama:

 

Czyli nie widziałeś jeszcze tego? Trzymaj zwieracze :)
 

Spoiler

 

 

28 minut temu, Figuś napisał:

 O zesz ty chvju, oby brakło dla ciebie kopii na premierę :czezky::bunny:

 

Bez szans, to gra od Sony - będzie tego pełno, że się w marketach będzie można zabić o sterty pudełek :D

 

23 minuty temu, Plugawy napisał:

Przynajmniej nie będzie trzeba wbijać jakichś poyebanych trofek z multi specjalnie do platyny.


A to niby ja mam spaczenie na punkcie trofeów... Co Ci to przeszkadza? Nie podoba się to olej i nie wbijaj - ja tak zrobiłem z GTAV czy RDRII - przeszedłem singla i tyle, multi nie tykam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

Kupować mesjasza z drugiej ręki? tfu

2019 rok a ja nadal nie potrafię zrozumieć, jak można się zachwycać gierką, której mechaniki robią się monotonne po 4 godzinach gry. Jest to solidna i bardzo dobra gra, ale mesjasz?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, YETI napisał:

 

Dodatkowo jakis tydzień temu jeden z pracowników ND na twitterze potwierdził, że bedzie multi.

Halley Gross (co-writer) mówi, że w grze nie będzie multiplayera, ale ND posiada team multiplayer, który jest niesamowity, mądry i utalentowany. Ciekawe co robią xD

 

 

 

 

 

czyli będzie multi ale później.

 

to jednak nie poleci na pchli od razu po platynce :notbad: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, nero2082 napisał:

co do tej zemsty to wydaje się, że chodzi o nosaczową. ale typ z IGN mówi też że edit scenek z tego zwiastunu to ściema ;) więc to może być wszystko, nawet ciąża Ellie

Pamiętacie scenę z któregoś trailera jedynki, gdzie najpierw widzimy bladego Joela, a po chwili celującą Ellie? Każdy myślał, że Joel jest zarażony. 

 

Last of Gear Solid.

https://thumbs.gfycat.com/FirstConventionalAndalusianhorse-size_restricted.gif

https://s3.gifyu.com/images/dog-new2713eca7178e957a.gif

 

PS. Każdy przeciwnik w grze posiada imię.

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Rozi napisał:

2019 rok a ja nadal nie potrafię zrozumieć, jak można się zachwycać gierką, której mechaniki robią się monotonne po 4 godzinach gry. Jest to solidna i bardzo dobra gra, ale mesjasz?

bezsensowny argument. miażdżąca większość liniowych gier pretendujących do goty ma ten sam problem. poczynając od Max Payne 3 a na slasherach kończąc. albo kupuje cię egzekucja tych mechanik w praktyce, albo nie. akurat gunplay, walki w zwarciu i ich brutalność w tym tytule, to topka VII generacji, obok Maxa i Gearsów od Epic. z tym, że w odróżnieniu od nich, można jeszcze wymijać przeciwników, albo wybierać czy chcemy iść po cichu, lub na rambo. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.