Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@cotek

Nie, ostatni oficjalny materiał to E3 2018, a w materiałach z tegorocznych sprawozdaniach finansowych Sony gra nadal była wymieniana jako jedna z trzech gier AAA na zakończenie cyklu życia PS4. Nieoficjalnie Jason Schreier z Kotaku informował, że GoT i TLoU II to pierwsza połowa roku 2020 (i Elden Ring przy okazji), więcej wiadomości nie ma.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Wiadomo już coś może, gdzie w Polsce można dostać lub będzie można dostać wersję kolekcjonerską? Chciałbym już złożyć zamówienie, żeby nie przegapić momentu jak będzie już za późno.

Większość sklepów (muve, euro, oleole, mediamarkt, ultima, konsoleigry i perfectblue) na razie poza wersją standardową nie mają innych wersji.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

 

A ja rzekłbym, że w przeciwieństwie do trailera z E3 tutaj mocno czuć, że to obecna generacja. 

 

Generalnie bez podjarki, no ale Tlou nigdy mnie jakoś mocno nie grzało. 

Wygląda dobrze, ale nową generację pod względem grafy na razie czuję, tylko przy duchu Cuszimy, w sumie nie wierzę, że PS4 da sobie z tym radę, może dlatego tak długo o grze nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ryo-San napisał:

Czyli kolekcjonerka będzie tylko jedna ta z figurką Ellie? Czy będzie jak w przypadku jedynki gdzie były dwie czyli Ellie edition i Joel Edition? 

 

Tak, będzie tylko jedna. Nie będzie rozbita na postacie. 

Druga z plecakiem i figurką (droższa) nie będzie dostępna w Europie, jedynie w USA. 

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Bigby napisał:

Po tym jak fantastycznie wygląda RDR2 dziwie się, że ktoś nie może uwierzyć, że takie Last of Us 2 (czy Tsushima) jest osiągalne na aktualnej generacji.


Dokładnie. Oprócz RDRII wymieniłbym jeszcze Horizon i Days Gone - po trzech tak wyglądających open worldach nie wiem, jak ktoś jeszcze może się zastanawiać, czy takie cuda są na obecnej generacji możliwe.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ciężko znaleźć dwa bardziej skrajnie różniące się się podejścia twórców jak w przypadkach najbliższych exów Sony => Death Stranding i The Last of Us: Part 2

 

Kojima - nowy gatunek, nie mamy pojęcia czym właściwie jest nasza gra, będziecie płakać, masa ekspozycji i w tle kilka znanych aktorskich twarzy z Hollywood

Druckmann - gra jest o zemście, macie tu datę premiery i zostawcie mnie już w spokoju

 

Kto lepszy? :D

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Trailer mega, aż przypominają się czasy z pierwszej części która była po prostu kapitalna. Grafa, historia, brutalność i setting robią taką robotę że ja nie mogę.

No nic będę musiał pomyśleć nad kupnem Prosiaka, chyba że dotrwam z tym do PS5 co będzie ciężkie.

Ciekawe czy będzie możliwe 1080p 60 fps, takie combo przyjmuje z otwartymi rękami.


Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No co do grafiki to mnie na dużym TV w 4K rozyebał na atomy graficznie ten trailer, wiadomo są pewne słabsze momenty i generalnie aż tak dużo od RDR 2 ta gra nie odbiega graficznie jeśli chodzi o wykonanie lokacji ale za to w grze ND widać, że dużo bardziej złożona architektura będzie, lepsze tekstury i ogrom detali a postacie to jest szczytowe osiągniecie technologii na konsolach i po prostu widać, że psiaki po prostu podniosą poprzeczkę jeszcze wyżej niż zawiesiła gra Rockstara bo to jest takie studio, mają swobodę, pieniądze od Sony i pracują na jednym sprzęcie więc to po prostu owocuje tym, że będą szlifować daną platformę do granic, oby tylko na bazowym PS4 gra nie chodziła jak The Last of Us na PS3 bo niestety tam framerate pływał. Co do Ghost of Tsushima to w sumie nie wiem, nie zachwyca mnie grafika w tej grze, ale to może też wynika z tego, że mam zerowy hype na tę grę mając na uwadze poprzednie twory Sucker Punch. 

 

Niesamowite jaki skok w tej generacji wykonały studia nawet na średnim sprzęcie a nowa generacja zapowiada się jeszcze lepiej w tym aspekcie (zwłaszcza jesli chodzi o wykonanie terenów)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Ryo-San napisał:

Czyli kolekcjonerka będzie tylko jedna ta z figurką Ellie? Czy będzie jak w przypadku jedynki gdzie były dwie czyli Ellie edition i Joel Edition? 

 

21 godzin temu, Moldar napisał:


Brałbym wersję z plecakiem, ale tylko ze względu na winyla.

 

Niestety edycja Ellie (z plecakiem i winylem) nie będzie dostępna w PL. Info z FB od PS Polska.

W PL dostępna będzie tylko "zwykła" kolekcjonerka, specjalna i wydanie standardowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...