Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę tutaj ND zj.ebalo. Ale z drugiej strony multi do pierwszej części nie odpaliłem nawet na minutę więc mam wywalone :czezky:

Wypowiedź Druckmann z wywiadu dla Telegraph sugeruje, że w pewnym momencie chyba przestało to być w planach. Cały singiel będzie na dwóch płytach:

 

"It’s so ambitious the game doesn’t fit on one BluRay, it’s on two discs. It’s so ambitious that we actually decided to make it single player only. There’s no multiplayer in The Last of Us Part 2. We wanted to take all of the resources to make this the biggest game we’ve ever done.”

 

https://www.telegraph.co.uk/gaming/features/the-last-of-us-part-2-exclusive-interview-neil-druckmann-ellie/

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@ASX multi był bardzo popularny, także i na PS4, grałem ostatnio pewnie ze 2 lata temu, to człowiek się odbijał od ekip z wysokimi lvlami.

 

"It's a masterpiece in its own right": Why thousands of people are still playing The Last of Us' multiplayer, six years after launch

 

https://www.gamesradar.com/its-a-masterpiece-in-its-own-right-why-thousands-of-people-are-still-playing-the-last-of-us-multiplayer-six-years-after-launch/

 

----------

Uncharted 4 było już dość spore, to tutaj gra będzie pewnie lekko na 30h+.

 

btw swoją drogą co po TLOU2, zupełnie nowe IP ? wiadomo coś/ jak myślicie?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fanek napisał:

 

btw swoją drogą co po TLOU2, zupełnie nowe IP ? wiadomo coś/ jak myślicie?


Raczej nowe IP, ponoć w 2018 ND szukało aktorów do nowego projektu - co ma sens, zważywszy na tryb działania studia. Do Uncharted nie powrócą jako główne studio, TLoU Part III, jeśli będzie w ogóle, to raczej też na koniec przyszłej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do poczytania po polsku - preview od naszego rodaka

 

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/gralismy-w-the-last-of-us-part-ii-to-moze-byc-najlepsza-gra-na-playstation-w-historii/d82bwgv

 

Swoją drogą w paru tekstach przewija się dość niespodziewane porównanie, że pod względem gameplayu to już prawie "metal gear last of us". Cieszą zapowiedzi o naprawdę dobrym AI, bo w tej generacji to mocna posucha pod tym względem. I bardzo ważne - te wszystkie cudne animacje, są jednocześnie podobno bardzo responsywne (macham do was Rockstar...)

 

https://thumbs.gfycat.com/EquatorialWarmDartfrog-mobile.mp4

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zagul napisał:

Też miałem dać info, bo właśnie skończyłem przegląd sklepów i jedynie w Euro się pojawiły :) Zdążyłem zamówić i zapłacić za kolekcjonerkę. Mam nadzieję, że zamówienia nie anulują przed samą premierą.

Teraz mogę w spokoju oczekiwać nadejścia 21 lutego 2020 :) A w między czasie będę mógł się skupić na Destiny 2 Shadowkeep :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak przed premierą TLoU kląłem na ND, że jakieś multi wpychają, że po co, bo chociaż w takim U2 im wyszło, to jednak już w U3 się zbytnio na tym skupili i olali singla.
No i nie chciałem powtórki w fajnie zapowiadającej się gierce post-apo, więc byłem sceptycznie do tego multi nastawiony.
Jak się później okazało - zupełnie niepotrzebnie, bo multi okazało się częścią bardzo fajnej całości i świetnie korzystało z tego, czego mogliśmy nauczyć się w singlu.

Tak czy siak - ta wiadomość spłynęła po mnie jak po kaczce, bo TLoU to dla mnie właśnie singlowe przeżycie, które w bani zostaje na lata, a od multi (i to w podobnym stylu), to ja mam PUBG, o czym zresztą wspominał @Yakubu, ale chyba jego wypowiedź nie spotkała się ze zrozumieniem :)
Podobnie gdzieś miałem wyczyny Rockstar przy okazji premier GTAV i RDRII, gdzie na premierę też multi nie było - takie gry kupuję dla zayebistych singlowych doświadczeń, a nie pif paf z gówniarzerią :)

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś porównuję multi Pubg do tego z TLoU, to nie ma pojęcia o czym pisze. Multiplayer w TLoU jest jedyny w swoim rodzaju, drugiego takiego na rynku nie ma. 

 

41 minut temu, Cedric napisał:

Bardzo ważne - te wszystkie cudne animacje, są jednocześnie podobno bardzo responsywne (macham do was Rockstar...)

 

https://thumbs.gfycat.com/EquatorialWarmDartfrog-mobile.mp4

 

ND przy Part II zastosowali pierwszy raz jaka swój silnik do animacji. Określili to, że robią mnóstwo animacji, wrzucają do jednego worka, a silniki wybiera odpowiednią animacje do zaistniałej sytuacji. Pod tym względem gra wygląda niesamowicie, do tego stopnia że ktoś z Eidosu zarzucił ND przy pierwszej prezentacji gry, że jest to fejk. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kyo napisał:

Niektórzy mają jednak trochę większe wymagania niż cinematic experience Wredny :( 


Raczej mniejsze - od gierki, która stoi niesamowicie wciągającą opowieścią, genialnym klimatem, cudownie odegranymi rolami i masą scen zapadających w pamięć na długie lata, oczekiwać jakiegoś gearsowego pif-paf online? No niby można, ale nie pisz mi wtedy o "większych wymaganiach" :notbad:

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że grałem, pisałem nawet o tym w poście, do którego się odnosiłeś. Grałem i bardzo mi się podobało.
Po prostu, podobnie jak w Uncharted, Tomb Raider, GTA czy RDR multi w TLoU było dla mnie tylko przystawką do głównego dania, więc nawet nie zauważe jego braku, bo nie po to kupuję grę Naughty Dog :sir:

Odnośnik do komentarza

A ja mówię o tym że skoro w jedynce było multi, zapowiadali mimo wszystko tego multika to miałem prawo oczekiwać że w kolejnej części powróci (skoro było tak dobrze przyjęte). No tak trochę niefajnie, nie uważasz?

5 minut temu, Wredny napisał:

Po prostu, podobnie jak w Uncharted, Tomb Raider, GTA czy RDR multi w TLoU było dla mnie tylko przystawką do głównego dania, więc nawet nie zauważe jego braku, bo nie po to kupuję grę Naughty Dog :sir:

A no widzisz. A jak kupuje gry ND właśnie po to że wiem że po świetnym singlu będzie również fajne multi (raz lepsze, raz gorsze) i podczas tego multi będzie można pogadać ze znajomymi o singlu i się ogólnie jeszcze dłużej dobrze bawić. 

Edit: i to są te większe wymagania :lapka: Nie miałem nic złego na myśli.

Odnośnik do komentarza

jak 21ego zaczną się wyścigi to 23ego na pchlim już będzie? he he ha. 

 

ta gra ma taką samą wadę jak jedynka - wychodzi nie na tą konsolę co trzeba. przecież TLOU jako launch dla PS4 by mordował ludzi, dwójka zrobiłaby jeszcze więcej huku. pamiętam w najładniejszym momencie jedynki wersja PS3 ofc (kawałek zalanego zarośniętego miasta) że sobie pomyślałem "dlaczego to nie wyjdzie na PS4"...bo byłoby jeszcze bardziej sugestywne

 

jak dla mnie zje.bali z tym już dwukrotnie :/

 

aha btw co do tagline gry "how far would you go to exact justice" to chodzi o matkę Ellie czy nosacza? bo motyw zemsty za matkę mnie nie rusza, ale nosaczowi love to już poważna sprawa :p

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kyo napisał:

A ja mówię o tym że skoro w jedynce było multi, zapowiadali mimo wszystko tego multika to miałem prawo oczekiwać że w kolejnej części powróci (skoro było tak dobrze przyjęte). No tak trochę niefajnie, nie uważasz?

A no widzisz. A jak kupuje gry ND właśnie po to że wiem że po świetnym singlu będzie również fajne multi (raz lepsze, raz gorsze) i podczas tego multi będzie można pogadać ze znajomymi o singlu i się ogólnie jeszcze dłużej dobrze bawić. 


No OK, rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie potrafię łączyć się w bólu :drinks:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...