Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli raczej standardowy i dosyć nudny podział.

 

Niie wiem może to ze względu na średnią oprawę, może z powodu niespecjalnej prezentacji, ale jakoś zupełnie mnie ten tytuł nieinteresuje. Co jest dziwne, bo przecież mowa o globalnym fenomenie i p jednych z najbardziej lubianych bohaterach. Dziwne

 

mam nadzieje że będą potrafili mnie czymś zaskoczyć

Odnośnik do komentarza

Ja liczę po genialnym Spider-Manie, że Marvel na serio chce podbić rynek gier i wynajmuje do tego najlepsze studia. Nie mogą tego spartolić bo Avengersi to ich największa marka. 

 

Ostatnio wkurzył mnie jednak filmik IGN, gdzie dwóch „dziennikarzy” dywagowało nad gra twierdząc, że nie ma szans na shared-universe między grami jak w przypadku filmów argumentując, że „nie tak funkcjonuje branża gier”. Z jednej strony branie ich słów do siebie to głupota, a z drugiej te durnie mnie zaniepokoiły :/ 

 

Dodawanie z czasem nowych bohaterów i ekskluzywność niektórych dodatków sugerowałaby, że do gry tylko na PS4 dołączyłby Spider-Man ale oczywiście,  na razie nic nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, ASX napisał:

Czyli raczej standardowy i dosyć nudny podział

Jeśli dzięki temu wydawcy dalej będą inwestować niemałe pieniądze w gry kampanie singleplayer, to ja nie mam nic przeciwko takiemu podziałowi.

 

Mnie jedynie martwi, że fabuła zapowiada się jak powtórka z endgame. Porażka avengersów -> 5letnia przerwa -> zebranie wszystkich razem -> (?) pokonanie głównego złego. Mieli do przerobienia 80 lat komiksów, a wybrali ostatni film z mcu? 

 

@Voytec wspólne universum gier marvela jest bardziej niż pewne. Od początku to mówili i nie słyszałem oficjalnego info, że cokolwiek w tym temacie się zmieniło. W spidermanie jest już wzmianka, że avengersi są na wschodnim wybrzeżu, a dodatkowo twórcy na pytania czy te ekskluzywne dlc dla ps4 to nie przypadkiem właśnie spiderek, tylko się głupio uśmiechają i mówią, że póki co nie mogą za wiele zdradzać. Plus za wszystkie gry marvela odpowiada jeden gościu (nie pamiętam jak się nazywa), tak samo jak Feige w mcu.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, Shen napisał:

To ma byc jakas gra usługa w stylu division?

 

Trochę dziwne porównanie bo Division to jest looter shooter a że był rozwijany dodatkami i innym live servicem to zostal nazwany gaas z tego co wiadomo Avengersi nie będa mieli za dużo wspólnego z looter shooterami ale mają być rozwijane przez dłuższy czas jak praktycznie każda większa gra teraz. Grą usługą jest również CTR w tym momencie

 

Cytat

Live service game with a regular content delivered over multiple years and an "Ever-Expanding Universe"

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten gameplay i podoba mi się, a jakimś fanem Avengers nie jestem.
Jak juz się człowiek oswoi z tym, że nie mają twarzy znanych aktorów to nawet przyjemnie się to oglądało.
Ale właśnie - oglądanie - rozumiem, że to jakaś misja wprowadzająca do właściwej gry i miało być efekciarsko, ale coś mało grania tam było.
Z jednej strony podoba mi się efekciarstwo, ale też chciałbym, żeby został zachowany balans między rozgrywką, a oglądaniem skryptów.
W każdym razie ze stanu kompletnego "whatever" zmieniło mi się na "kurde, chyba kupię", więc materiał zrobił robotę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby wszystko ok i tak jak być powinno, ale jakoś trochę hype opadł. Trochę za efekciarski jest ten prolog. Za bardzo w stylu Micheala Baya :/ . Wszystko się pali, wybucha, rozpada, lata i logiki w tym za grosz - avengersi niby chcą uratować mieszkańców/most, a potem sami strzelają w cysternę :fucklogic: xD Taki prolog do u2 też jest widowiskowy, ale przez to, że jest o wiele bardziej stonowany, to imo robi lepszą robotę niż takie boom, boom, boom. 

Co do gameplayu to ciężko ocenić, specjalnie dobrego wrażenia nie robi, ale to na szczęście będzie można ocenić w becie. Najwięcej funu będzie pewnie grając hulkiem - aż mi się przypomniała gierka z 2003. :usmiech:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...