Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało mi się z Wami zagrać, ale nic to, jutro będzie lepiej. Po pierwsze w swojej naiwności liczyłem, że uda się zagrać w dostępne w becie tryby multiplayerowe. Niestety bez Plusa to se ne da pane Havranek. Wykupiłem więc go na miesiąc . Po drugie miałem zyebaną opcję czata głosowego w ustawieniach i nie mogłem się do nich dokopać, żeby je naprawić. Mogę przysiąc, że wcześniej miałem wszystko dobrze, ale najwyraźniej najnowsza aktualizacja systemu (zainstalowałem ją dzisiaj) wszystko poprzestawiała. Jak już wszystko ogarnąłem to Was już nie było :frog:  Nic to...może jutro da radę.

Jak się gra? Prolog singlowy, w którego można pyknąć nie posiadając Plusa generyczny do bólu. Zaiwania się od killroomu do killroomu usuwając wraże paszczaki w ilościach zazwyczaj hurtowych, różniących się li tylko liczbą kilogramów ołowiu które przyjmą na klatę lub łeb , zanim szczezną. Graficznie na prosiaku ładnie, ale bez szczękoopadu. Singiel niczym wielkim nie będzie się wyróżniał moim zdaniem, choć i tak będzie lepszy od jedynki, w której tego trybu praktycznie nie było.

 

Multi...Grałem tylko w dominację (przejmowanie trzech stref na małej mapie), oraz rywalizację polegającą na podłożeniu ładunków lub bronieniu ich. Jest jeszcze jakiś trzeci tryb, ale jego nie uskuteczniłem. Jak więcej pogram to się wypowiem. Specjalistą od serii nie jestem, albowiem jak już wcześniej wspomniałem jedynkę nieomal dokumentnie olałem...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

No to u mnie singiel wywołał nie lada wrażenie! Może to telewizor, do którego myślałem, że już się przyzwyczaiłem, ale graficznie wygląda o wiele lepiej od jedynki.  Gra świateł, te wszystkie rozbłyski, oskryptowane akcje, wielkie statki kosmiczne w tle robią na starcie nie lada wrażenie, do tego roździelczość 4k - jak dla mnie singiel wyglada lepiej niz HALO 5, jest tylko jedno ale - dziala w 30 fpsach... <_<

Póki co są raptem 2 tryby multi, ale już widać, że przez ograniczenie liczby graczy tym razem będzie znacznie bardziej skillowo niż w jedynce. Po pierwsze specjale ładują się znacznie wolniej - do tej pory miałem raptem 1 na rozgrywkę, po drugie pompki są teraz w slocie Heavy Weapon.^^

Tryb podkładania bomby jak w CSie - jedna drużyna broni 2 punktów, druga atakuje - jedno życie, gra do 6 wygranych tur i tutaj jak w Ozyrysie skillowa drużyna rządzi na całej linii. Multiplayer i strike wygląda gorzej niz singiel, ale moze to i lepiej tylu kolorow w multi raczej bym nie wiele osob by znioslo. Gunplay jak zwykle na najwyzszym poziomie, ja tam polknalem bakcyla wiec zapowiada sie ze znowu strace troche godzin z zycia!

Odnośnik do komentarza

@easy: Halo 5 graficznie nie wygląda rewelacyjnie, to 60 klatek poprawia wizualia. Swoją drogą, czy hitboxy głowy dalej są takie duże? Większa skillowość cieszy, ale w Destiny zawsze lubiłem to, że mogłem odpalić go po kilku piwkach i dalej wymiatać. Jedno Halo mi w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Gra się przyjemnie, taka trochę ładniejsza jedynka, gra się w zasadzie tak samo. Jedyne co mnie razi, to konstrukcja samej bety, jedynka była moim zdaniem lepiej przemyślana, tutaj nie ma levelowania, nie można po prostu pobiegać po planecie i postrzelać do mobów, odkrywając różne ciekawe miejsca - wpadamy do gry na tym 20 poziomie, uzbrojeni i gramy strike albo PVP.

Może czegoś nie doczytałem i będą dodawać jeszcze jakieś "aktywności" no albo sam o czymś nie wiem i nie sprawdziłem wszystkich możliwości jakie ta beta daje ;) 

Odnośnik do komentarza

@up

 

Strike'a możesz spokojnie sprawdzić z randomami, jest fajnie zrobiony, ale nie wymagający komunikacji, przejście zajęło mi wczoraj jakieś 25-30 min - i tutaj kolejny ból, za ukończenie dostałem 2 razy itemy, które już posiadałem i jakoś nie widzę sensu kończenia go po raz kolejny, pozostaje PVP ;P 

Odnośnik do komentarza

Podobno ma byc nowy Tower przy otwartej becie, moze wtedy cos bedzie mozna zwiedzic. Jezeli chodzi o multi dla mnie jest na pewno plynniej, chyba jest mniejszy aim assist, bardziej responsywne to wszystko - niby postac biega wolniej, mniej osob na mapie, a rozgrywka nadal intensywna.

Odnośnik do komentarza

Też ze znajomymi wczoraj zauważyliśmy że jest sporo mniejszy aim assist, w D1 celownik sam kleił się do głowy tutaj jak człowiek nie przyceluje to pociski lecą wszędzie tylko nie w cel, dla mnie zmiana na plus.

Dużo więcej strzelania, granaty co minutę, super raz na mecz chociaż do dupy timing, wszyscy dostają supery pod koniec meczu.

 

Warlock i Tytan zmiany bardzo fajne chociaż i tak kij w oko Bungie że nie dali żadnych nowych klas.

Hunter mam wrażenie jest 'niedorobiony', warlock ma skilla który daje buffa każdemu kto stoi w kole, tytan ma barierę za którą można się schować, a hunter ma unik i to jeszcze na sporym cooldownie :)

Odnośnik do komentarza

W przypadku jedynki przesadzili z zawartością bety i potem nie było już tej świeżości, więc dobrze, że teraz tylko takie podstawy. Pograć, pobawić się chwilę, multi z kolegami i wystarczy. Ogólnie to dalej Destiny, chociaż drobnych zmian dużo. Sprowadzenie PvP głównie do strzelania bardzo na plus, ale te cooldowny i ładowanie superów jednak za bardzo wydłużone, zwłaszcza że granaty czy melee przy okazji znacznie osłabiono. Gorzej, że ma to jak zwykle wpływ na PvE. Przez cały strike ze dwa czy trzy razy mogę użyć snajpy albo innej niż primary broni, bo nie ma nigdzie heavy ammo? No chyba nie tak to powinno wyglądać.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hunter mam wrażenie jest 'niedorobiony', warlock ma skilla który daje buffa każdemu kto stoi w kole, tytan ma barierę za którą można się schować, a hunter ma unik i to jeszcze na sporym cooldownie :)

No tylko, ze podczas tego uniku laduje Ci magazynek do pelna - to + jego hand cannon i mozna robic takie deble i potrojne zabojstwa, ze glowa mala.

Odnośnik do komentarza

W przypadku jedynki przesadzili z zawartością bety i potem nie było już tej świeżości, więc dobrze, że teraz tylko takie podstawy. Pograć, pobawić się chwilę, multi z kolegami i wystarczy. Ogólnie to dalej Destiny, chociaż drobnych zmian dużo. Sprowadzenie PvP głównie do strzelania bardzo na plus, ale te cooldowny i ładowanie superów jednak za bardzo wydłużone, zwłaszcza że granaty czy melee przy okazji znacznie osłabiono. Gorzej, że ma to jak zwykle wpływ na PvE. Przez cały strike ze dwa czy trzy razy mogę użyć snajpy albo innej niż primary broni, bo nie ma nigdzie heavy ammo? No chyba nie tak to powinno wyglądać.

ja na razie grałem tylko PvE i wrażenia mam umiarkowane. wrażenie, że postać jest dużo słabsza niż w D1 jest nieodparte. Mniejszy dps na mobkach z broni, brak special i heavy, słabsze i rzadsze supery.  Ale najbardziej boli znerfiony skok. traversal jest dużo wolniejszy, słabszy i mniej miodny niż w D1.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pogram wieczorkiem w strajki ktos cos? wstepnie bez szalu po prologu, no ale co oceniac po tych 15 minutach gry. zawsze bylo takie smieszkowanie w dialogach?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z randomami nie idzie grać , każdy lata gdzie chce zamiast robić to co znacznik pokazuje, przypominają mi się początki overwatcha, totalny chaos na mapie każdy woli strzelać zamiast robić to co trzeba w mechanice misji. Wstępnie olewam, nie mam czasu na ustawienia się z ludźmi by postrzelać z karabinku.

 

jeszcze ta zyebanana fizyka skoku i przeciwnicy gąbki na pociski.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o skok czy sponging to to jest beta 1 Orzeszek. Po wyjsciu "pelnej" wersji gra bedzie beta 2 i wtedy zaczna sie poprawki, laty, "spelnianie zyczen graczy", itd. Ja olewam pierwsze kilka miechow egzystencji D2. I tak mozna sie spodziewac revampu na olbrzymia skale wiec niewiele sie straci.

Odnośnik do komentarza

z randomami nie idzie grać , każdy lata gdzie chce zamiast robić to co znacznik pokazuje, przypominają mi się początki overwatcha, totalny chaos na mapie każdy woli strzelać zamiast robić to co trzeba w mechanice misji. Wstępnie olewam, nie mam czasu na ustawienia się z ludźmi by postrzelać z karabinku.

 

jeszcze ta zyebanana fizyka skoku i przeciwnicy gąbki na pociski.

W sumie to trochę normalne. Nie ma patrolu w becie, więc ludzie chcą trochę pozwiedzać mapę, a nie tylko przelecieć szybko strajka.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...