Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Mody to tylko przyklad jeden z wielu, gdzie gra ewidentnie idzie w kierunku nastawienia na turystow, f2p i w glebokim powazaniu ma ludzi ktorzy poswiecili jakis czas. Prawda jest taka czy spedzasz teraz caly swoj mozliwy czas czy moze tylko wpadniesz w weekend na pare godzin bedziesz mial to samo. Moze mam tylko 2k godzin gdzie przy ludziach z klanu czy innych znajomych majacych po 5k godzin to jest nic, ale czuje sie tutaj ewidentnie wydupczony nie tylko na kase ktora zostawilem na wszystkie dodatki, na czas gdzie (pipi)alem aktywnosci ktorych nie lubie zeby dostac kontretny roll czy bron (np nie nawidze multi i gram tylko PVE a jednak spedzilem czas na takiego redrixa albo nawet glupia lune). Jak pomysle o kumplach np ktorzy maja wszystkie mozliwe triumfy to poprostu nie wiem co mam myslec o dalszym robieniu w destiny skoro nie wiesz co ci zabiora za pol roku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, danielskii napisał:

Mody to tylko przyklad jeden z wielu, gdzie gra ewidentnie idzie w kierunku nastawienia na turystow, f2p i w glebokim powazaniu ma ludzi ktorzy poswiecili jakis czas. Prawda jest taka czy spedzasz teraz caly swoj mozliwy czas czy moze tylko wpadniesz w weekend na pare godzin bedziesz mial to samo. Moze mam tylko 2k godzin gdzie przy ludziach z klanu czy innych znajomych majacych po 5k godzin to jest nic, ale czuje sie tutaj ewidentnie wydupczony nie tylko na kase ktora zostawilem na wszystkie dodatki, na czas gdzie (pipi)alem aktywnosci ktorych nie lubie zeby dostac kontretny roll czy bron (np nie nawidze multi i gram tylko PVE a jednak spedzilem czas na takiego redrixa albo nawet glupia lune). Jak pomysle o kumplach np ktorzy maja wszystkie mozliwe triumfy to poprostu nie wiem co mam myslec o dalszym robieniu w destiny skoro nie wiesz co ci zabiora za pol roku.

5k godz., no niezłe nolify. 

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, lpcl said:

5k godz., no niezłe nolify. 

raczej ludzie ktorzy maja prace, rodzine, spedzaja normalnie czas a graja tylko w jedna gre wieczorami - nie zapomnijmy ze konczymy rok 3

@Patrickoraczej nie to sa ludzie ktorzy w(pipi)iaja sie za ten brak szacunku ze strony tworcow dla najwierniejszych graczy ktorzy nie wy(pipi)ali sie na bungo mimo wielu porazek z dodatkami, sezonami etc.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, danielskii napisał:

Mody to tylko przyklad jeden z wielu, gdzie gra ewidentnie idzie w kierunku nastawienia na turystow, f2p i w glebokim powazaniu ma ludzi ktorzy poswiecili jakis czas. Prawda jest taka czy spedzasz teraz caly swoj mozliwy czas czy moze tylko wpadniesz w weekend na pare godzin bedziesz mial to samo.

Wcale tak nie jest. Po pierwsze dobre mody trzeba zdobyć, co wiąże się z mniejszym lub większym grindem. Po drugie przydaje się do nich odpowiednio dopasowany armor na wysokich atrybutach. Mam znajomych, co grają dużo w Destiny, ale wystarczy spojrzeć na ich armor, dobór modów czy perków i można się za głowę złapać, bo kompletnie nie rozumieją co ze sobą współpracuje. Sunsetting przedmiotów wraz Beyond Light może być fajnym restartem D2. Wszystko zależy od tego, jak Bungo ogarnie temat. Ja płakał za starymi modami czy bronią nie będę.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, danielskii napisał:

raczej ludzie ktorzy maja prace, rodzine, spedzaja normalnie czas a graja tylko w jedna gre wieczorami - nie zapomnijmy ze konczymy rok 3

@Patrickoraczej nie to sa ludzie ktorzy w(pipi)iaja sie za ten brak szacunku ze strony tworcow dla najwierniejszych graczy ktorzy nie wy(pipi)ali sie na bungo mimo wielu porazek z dodatkami, sezonami etc.

Nie no spoko, ja po 5 latach grając w mp w inną grę mam mniej (a dziennie wiele razy grałem po +6h, ale gram też w inne gry, to żeby tyle nabić w 3 lata to trzeba już konkretnie tłuc. 

Odnośnik do komentarza

W Xbox Game Pass masz dwa płatne rozszerzenia:

- Forsaken, czyli cały content z Tangle Shore, Dreaming City oraz sezonów Year 2 - w tym powiązana z tymi miejscówkami kampania, którą rozpoczyna się teraz na Tangle Shore;

- Shadowkeep, czyli cały content z Księżyca i jego kampania od Eris.

 

dLPRHSx.jpg

 

Od 10 listopada w XGP będzie Beyond Light, ale bez sezonów, za które trzeba dodatkowo płacić.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Mustang said:

Zacząłem grać dopiero teraz, może ktoś poświęci chwilę, żeby mi pokrótce wyjaśnić co jest/będzie w xbox game pass, a za co się płaci? Podstawka jest f2p, ale jak rozumiem, z automatu gram w jakiś content z dlc mając game pass? 

Troszkę współczuję. New player experience jest popsuty na maxa i ciężko ogarnąć co jest co, co trzeba robić itd. Proponuje iść do Amandy Holiday w hangarze i tam można kampanie zacząć. I tak było by chyba najlepiej, bo za 4 tygodnie cały ten kontent zniknie. No nie cały, ale ogromna większość.

 

Na pocieszenie, od nowego sezonu ma być to wszystko poprawione i nowy gracz niekoniecznie będzie rzucony na głęboką wodę z trzema tuzinami questów i bóg wie czym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, bluber napisał:

Ludzie już ograją dodatek wzdłuż i wszerz a oni wrzucą patcha :dynia:

Nie no chyba jeszcze grać nie mogą, ale cieszę sie ze wziąłem na PC za te 120 zl, bo do grudnia to może byc po Destiny ^^

 

Cross Play dopiero w przyszłym roku... :dry:

Odnośnik do komentarza

Na PS4 to samo, menu wczytuje się znacznie szybciej, a cała gra działa płnynniej. Jeżeli ktoś jeszcze nie kupił to zdecydowanie odradzam. Bungie tym razem pojechało po całości. Szkoda, że nie ma refundu na PS Store, bo bym od razu zwracał jak tylko ukazała sie lista nowych itemów. Jeden nowy amor w 3 różnych kolorach (dla każdej aktywności gambit, crucible, vanguard) i chyba 32 nowe bronie. Jednocześnie Bungie wycofało z gry 80% zawartości bo cały stuff z Shadowkeep i Forsaken ma light capa więc nie nada się do nowego DLC. Tak mała pula lootu to jakiś żart. Samo DLC to krótka kampania w cenie 169zł (215zł z sezonem bo tym razem pierwszy sezon nie jest gratis) dodająca 32 bronie i 1 armor. Nie ma nawet żadnej nowej aktywności jak to było z poprzednimi DLC - Ozyrys:ołtarz broni, Warmind:protokół, Forsaken:studnia+ascendant realm, Shadowkeep:altar+nightmare hunts, albo jej jeszcze nie widać ale po skończeniu krótkiej fabuły zostaje klepanie tego samego, za co dostaje się stary sprzęt. Tak złego DLC chyba jeszcze nie było.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...