Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny trailer.

 

Chyba wroce po Bordach do Destiny nadrobic wszystkie dodatki i kupie Shadowkeep potem.

 

Powiedzcie mi, jak to jest z Raidami, pierwszy znam na pamiec i wiem ze bez dobrej ekipy nie ma chooya w obu wariantach, jak jest z kolejnymi? Guided Games w ogole dziala w jakis sposob? Bo pracuje dosc niestandardowo teraz i nie bede mial czasu na zbieranie ekipy.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Bansai napisał:

Powiedzcie mi, jak to jest z Raidami, pierwszy znam na pamiec i wiem ze bez dobrej ekipy nie ma chooya w obu wariantach, jak jest z kolejnymi? Guided Games w ogole dziala w jakis sposob? 

No jak grałeś tylko Lewiatana to przygotuj się na to że taki Last Wish ma mechaniki bez porównania duuuuuużo bardziej skomplikowane niż Lewiatan. Scourge of the Past czy Crown of Sorrow to też wysoki rajdowy przelot i wymagają mega współpracy, zgrania i komunikacji głosowej. Co do Guided Game to kumpel ostatnio grał wszystkie 3 ostatnie raidy i za każdym razem fire team wyszukało mu momentalnie (PS4) do tego zawsze trafiał na osoby bądź teamy które miały te rajdy mega ogarnięte więc szło to w miarę bardzo sprawnie. No i jest jeszcze oczywiście LFG tam też możesz znaleźć team bez problemu. 

Btw Recluse'a dzisiaj w końcu udało się wbić! Ależ to jest wspaniała broń. Ta walka o 2100 pkt w rankingach to było coś wspaniałego :banderas: Może jeszcze uda się Lune wbić przed końcem sezonu, ale to trzeba odpalić hardcore mode bo jeszcze 3 długie stepy przede mną (150 killsów handcannonem w compach, 200 solarem w compach i 100 headshotów niczym innym tylko hand cannonem, oczywiście też koorwa w compach ) 40-50 meczów i powinno się udać. Jedziem:shotgun:

70ba5d38cacc0.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Preload Shadowkeep'a będzie dostępny na PSNie i Marketplace  od niedzieli (29 września) na steamie można pobierać od wczoraj. A z innej beczki to serwery Destiny zostaną wyłączone w poniedziałek o 19 naszego czasu na 24 godziny.

Sam dodatek waży podobno 68gb więc całość będzie na dysku zajmować 165 gigsów :wacko: 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja odpuściłem te bounty bo w 100% skupiłem się na tym żeby wbić przed końcem sezonu Lune (i może Revokera jak się wyrobię)

Btw jak zawsze w przypadku nowego raidu Bungie pokazało raidowe kurtki które będzie można kupić jeżeli ukończy się nowy raid do 15 października. Jak komuś sie nie podoba albo nie wywalać 150 ojro w kosmos a raid ukończy w tym terminie to zawsze na taki kodzik bez problemu znajdą się chętni za dodatkową opłatą oczywiście : )

8f9b5b47eceb5.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wrog napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Hajwowy dildo dotarł. :)

EFdN0DoUwAcOzrE?format=jpg&name=large

 

 

@wrog kupowałeś wersje z kodem czy bez? Pytam bo jestem ciekaw czy są jakieś oznaczenia dotyczące platformy na pudełku itp czy jest to wersja uniwersalna i jedyne różnice to tylko kod na Shadowkeepa na konkretną platformę. Ja zamowiłem ale niestety było już za późno w sensie zamówienie zostało przyjęte ale później przyszedł mail że niestety out of stock : ( kase oddali, przeprosili i dali chyba 10% zniżki w bungie store na otarcie łez dlatego będę teraz szukał tej wersji bez kodu który była za 99 ojro, może gdzies wyrwę na eBayu w miarę normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o przygotowanie do Day 1 to nie ma sensu nawet bounty farmić. Normalną grą się człowiek przygotuje skoro soft cap jest ustawiony na 900. Zapowiada się również, że przez zmiany w PvE rajd będzie łatwiejszy pod kątem survivalowym od CoS. Nawet zacząłem żałować, że w klanie zwolniłem miejsce na Day 1 ale najwyżej z LFG się trochę pobawię.

Odnośnik do komentarza

No i Jotunn ma wylecieć na pierwsze 24h nowego raidu. A tak z innej beczki to wiesz może @Zeratul jak ludzie robią takie zdjęcia in game? Przecież D2 nie ma żadnej opcji photomode. Trzy przykładowe shooty zrobione przez graczy in game. No chyba że tylko na PC się 

e91af15acad57.jpg

af2c1c9d81377.jpg

0cf55238c9684.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Odnośnie zdjęć nie wiem. Na Xbone kilka fajnych panoramek udało mi się zrobić po wywaleniu HUDa. Mam SK kupione na Xbone i PC, może kupię też na PS4. Generalnie to sprawa wygląda tak, że mój klan to takie egoistyczne dupki które co chwilę się ze sobą kłócą ale i tak jakimś cudem gramy razem. Jako że rdzeń to 7 ludzi to zrobiłem im miejsce żeby się nie kłócili kto w rezerwie ale to też nie pomogło bo i tak darli na siebie gumiora przez tydzień, więc chcę spróbować na PC podejście ale wiem, że pajace będą mnie po godzinie wołać bo ktoś się z kimś pokłóci. W najgorszym mam fajną listę z LFG i z ludźmi mogę nie grać miesiące a i tak się rozpoznamy więc jest zawsze ten bonus.

 

Póki co cisnę, żeby mieć 18 rajdów zrobione przed poniedziałkiem... taki kaprys.

 

takie cool story bro

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne bo taki kłócący się klan to powinien gunwo ugrać a Wy nie dość że robicie te rajdy chwilę po premierze to później lecicie jeszcze flawless - chore poy.eby  :dunno:

A te 18 rajdów to tylko i wyłącznie kaprys czy do czegoś Ci to potrzebne. Nie wiem chociażby jakaś konkretna liczba na rajdowym emblemacie czy coś w tym stylu. 

btw ktoś może mi powiedzieć co to za peleryna bo wszystko inne mam a tej peleryny nie kojarzę.

edit:już namierzyłem. Iron Fellowship Cloak/Peleryna Żelaznego Braterstwa z Iron Bannera

078b67056df17.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zaliczamy bo mamy dobrych graczy ale każda interakcja to rwanie włosów z głowy. Ostatnio wymyślili że do rajdu będziemy się przygotować parami. Kij że wszystkie aktywności w większości wymagają trzech ale oni że tak lepiej.  Wczoraj pytam jednego ziomka czy chce zrobić prestige leviathan. Dwóch kolejnych się podłączyło i od razu że może by normal a po co prestige i 2h narzekania. Dzisiaj będę robił z lfg :) 

 

Bardzo fajnie skilla zarządzania teamem można poćwiczyć. Pomaga mi to w pracy. xD

 

A co do rajdów to jedyny bonus to tokeny z leviathan do 2.0. Pobocznie staram się jakąś listę znajomych na PC budować. Głównie chodzi o fajną zabawę. 

Odnośnik do komentarza

No to widzę że trzeba i w naszym klanie zacząć się bluzgać to może jakiś raidowy flawless w końcu wpadnie :D

Co do świeżego mięska do mielenia w Cruciblu i Gambicie czyli nowych graczy z New Light których się od wtorku pojawi od groma to mam niestety złą wiadomość - nie będzie ich łączyło z weteranami a tylko między sobą :( Szkoda bo liczyłem na jakiś fajny trolling i kilka triumfów które myślałem że wbije przy okazji na noobach :frog:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio mam problem z graniem w klanie. Mimo, że jestem jednym z założycieli jednego z największych klanów na PS4 to ze względu na to, że nie grywam późnymi wieczorami nie mam z kim robić rajdów. Moja część ekipy, która wprowadziłem do Whiskey Drinkers niestety się rozpadła, a pozostała część klanu gra grubo po 22. I tak mając nawet 100 osób w klanie, dodam że aktywnych, nie mam z kim grać i muszę się czasami na krzywego do ryjka wkręcić na jakiś rajdzik. Ehhh muszę chyba zmienić nawyki spania ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...