Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ryo-San napisał:

@Kosmos

(...) legendy mają więcej perków także na dłuższą metę niebieskie bronie z automatu się rozmontowywuje bo nie ma sensu nimi grać.(...)

No nie, jak się ciuła dopiero light, to nawet jeśli się niebieskiego śmiecia nie używa, to jeśli jest w danym slocie najwyższy lightem, to się go trzyma.

Odnośnik do komentarza
Ta cała ofensywa vexow... Nie wierzę. Reskin broni z kuźni Ozyrysa, czyli w sumie nie ma tam nic godnego uwagi. Na dodatek bierzesz bounty na broń, która i tak może polecieć w trakcie samej aktywności. Kto to zaprojektował? Po co te bounty są w takim razie?
Pisałem o tym wyżej, straszna bieda ta Inwazja. Engram jak coś to jest na Tier 2, nie 3. To będzie aktywność tylko pod engram, nie widzę sensu siedzenia tutaj, chyba że jest jakiś ukryty op exotic
Odnośnik do komentarza

A i wczoraj z pierwszej skrzyni raidowej wypadł mi ten fusion. Jako że spasowaliśmy na drugim etapie to nie miałem jeszcze jak go potestować ale zapowiada się obiecująco. Jak na fusiona dosyć szybkostrzelny mi się wydawał. 4 osoby dostały te fusiony a 2 osoby łuki.

Spoiler

destiny-2-garden-of-salvation-raid-fusio

destiny-2-garden-of-salvation-raid-bow.j

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

chyba nadal nie mozna kupic Forsaken. W pss nie ma, u Ever (tak samo przez wyzwania) gdy chce kupic to wyskakuje mi podstawka D2 oraz jakis motyw do sciagniecia xD  Gambit tak sobie za to z "nowosci"  fajnie sie walczylo na marsie z rojem. Ciachanie mieczykiem zawsze spoko. 

Chłopaki rajduja a ja zapytam nie chce ktoś nightfall skończyć dziś wieczorkiem??

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

@Szymek niestety nie wiem co się odpieyrdala z tym Forsaken'em ale to co bankowo po stronie Sony musi leżeć bo na Steamie i Xboxie Forsaken jest normalnie do kupienia. Co do Gambitu to akurat jest to jeden z moich ulubionych trybów (polecam Gambit Prime). Genialne połączenie PvP z PvE ale tutaj fajnie się gra z teamem na komunikacji głosowej bo z randomami różnie bywa.

Z Nightfallem mogę pomóc jakoś po 20 jak będziesz bo o 21 lecimy drugi etap nowego raidu bo wczoraj się nie udało ale mechanikę już rozkmniniliśmy. Btw jak nie masz klanu to zapraszam do nas. Tylko jeśli chodzi o raidy to niestety musisz kupić Forsaken'a bo my głównie gramy Last Wisha, Scourge of the Past, Crown of Sorrow i Garden of Salvaton teraz. Chociaż od czasu do czas Lewiatan i te dwa poboczne też można polecieć.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ryo-San napisał:

Btw jak nie masz klanu to zapraszam do nas.

Klanu nie ma...a co do rajdowania to dla mnie głównym daniem w świecie Destiny jest pvp. Zawsze był grany nightfall, trochę strajków i katowane pvp. Wczoraj mordowałem stara dobra Mida i nie powiem, fun był ;) a co do NF to godzina mi pasuje :lapka:

A Gambit faktycznie może tak sobie odebrałem bo grałem sam...wiadomo że z kimś lepiej

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Szymek napisał:

Klanu nie ma...a co do rajdowania to dla mnie głównym daniem w świecie Destiny jest pvp. Zawsze był grany nightfall, trochę strajków i katowane pvp.

To jak łupiesz PvP to weź sobie od Shaxxa questy na dwie zayebiste bronie PM Recluse (Pustelnik) i hand cannon Luna's Howl (Skowyt Luny) później ten quest przechodzi w kolejny hand cannon Not Forgotten (Niezapomniany). Te bronie zdobywa się grając głównie mecze rankingowe i wbicie tam 2100 pkt (oczywiście jeszcze trzeba zrobić inne rzeczy ale jak wbijesz 2100 to reszta formalność). Teraz rankingi są bardziej przyjazne dla graczy solo bo jest matchmaking tylko pod graczy solo. W sensie grasz 3v3 survival ale każdy team składa się z randomów. No i Not Forgotten ale to już trzeba wbić max w rankingach czyli 5500 więc to trochę inna bajka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Szymek

Ja shotgunami na PvP jakoś dużo nie grałem ale jak już nimi grałem to świetnie mi się strzelało z Ikelosa (do zdobycia jako random drop z ostatniego bossa na eskalacji na Marsie - to o czym wspomniałeś że fajnie bije się moby mieczykiem). Tam drop jest rotacyjny co tydzień leci albo Shotgun, SMG, Snajpa albo wszystkie 3. Trzeba sprawdzać co leci aktualnie. Dwie kolejne pompki z rajdów Crown of Sorrow i Scourge od The Past więc tutaj się nie będę rozpisywał bo póki co ich nie zdobędziesz. Poza tym bardzo dużo osób korzysta z Dust Rock Blues (zwykły drop, możliwe że masz kilka tych strzelb) i Mindbender's Ambition (drop z konkretnego NFa). Oczywiście muszą być na dobrym rollu. Co do scouta to korzystam tylko z Jade Rabbit'a. Ja na PvP gram głównie setem pulse, hand cannon/fusion i wyrzutnia rakiet/karabin maszynowy na heavy.

A co do Forsaken'a to chyba są też aukcje z samym kodem wysyłanym z automatu.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2019 o 00:01, Ryo-San napisał:

Żaden fpp dzisiaj pod kątem gunplayu nie jest w stanie podskoczyć do Destiny chociażby na wysokość kolan i takie są fakty! :cool2:

Jeżeli chodzi o singla, rozbudowanie, gunplay to spokojnie Borderlands 3.

Odnośnik do komentarza

@easye nie będę polemizował bo w D2 mam prawie 1000 godzin(oczywiście w tej grze to tyle co nic) a Bordery tylko liznąlem i z jednej strony to nie było do końca to a z drugiej to doba nie ma 48 godzin żeby grać w dwa loot shootery także zdecydowanie bardziej wolę jednak spędzić kolejne 1000 godzin w D2 oczywiście nic nie ujmując Borderom bo giereczka też ma swoich fanów których cenię, lubię i szanuję. Może kiedyś zrobię sobie odwyk od Destiny, ogram porządnie Bordery i być może przyznam Ci rację ale to raczej w kolejnym życiu.

 

@Malibu graty! Właśnie zdobyłeś jedną z najlepszych broni w grze! Ten skooorwiel dosłownie topi przeciwników (PvE czy PvP bez znaczenia) Jest tak koorwa OP że pewnie tylko kwestią czasu jest kiedy wyłapie nerfa :(

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Gunplay w B3 różni się od B2? Odpaliłem B2 na chwilę i nie ma nawet startu do destiny. Bronie nie mają żadnego feelingu. Jak poprawili to w 3ce to z chęcią wskoczę.

A ja mam kryzys egzystencji w Destiny. Nie chcę mi się już w kółko klepać tego samego a rajdów nie mam z im robić. I tak z chęcią bym się wkręcił w jakaś ekipę ale gram max do 22 a na dodatek miesięczne dziecko wymaga ode mnie gotowości do przerwania gry w każdym momencie więc zostało mi latanie po księżycu ewentualnie jakieś krótkie areny PvE...

Szkoda bo bardzo mi się podoba ten nowy rajd. Może w weekend uda mi się wygospodarować kilka godzin....

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Szymek napisał:

chyba nadal nie mozna kupic Forsaken. W pss nie ma, u Ever (tak samo przez wyzwania) gdy chce kupic to wyskakuje mi podstawka D2 oraz jakis motyw do sciagniecia xD  Gambit tak sobie za to z "nowosci"  fajnie sie walczylo na marsie z rojem. Ciachanie mieczykiem zawsze spoko. 

Chłopaki rajduja a ja zapytam nie chce ktoś nightfall skończyć dziś wieczorkiem??

 

Przecież normalnie można kupić, trzeba tylko lepiej szukać. Do kupienia za 92 zł, co dalej moim zdaniem sporo za drogo. Za taką zawartość to max 50 zł.

 

Tak z innej beczki, bo gram w tą darmową wersję i szukam ekipy do zrobienia trudniejszych aktywności, jakiś NF i dostępne rajdy. Ogarniam, tylko przez robotę mam mniej czasu niż za destiny 1 i jak ktoś by przygarnął samotnego wilczka to byłbym wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...