Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

@izon no to już jak tam wolisz. Na PC masz o niebo krótsze loadingi i 60fpsów. Ja osobiście wolę grać na konsoli i nikt i nic nie przekona mnie do gry na PC ale to oczywiście mocno subiektywna opinia. Kupuj na co tam chcesz i tak będzie Ci się grało zayebiście bo ta gra ma najlepszy gunplay pod słońcem. Btw

@wrog @Zeratul skończyliście może heroiczną Menażerię w 3 osobowym teamie? Jakieś rady? Protipy? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ryo-San napisał:

@izon no to już jak tam wolisz. Na PC masz o niebo krótsze loadingi i 60fpsów. Ja osobiście wolę grać na konsoli i nikt i nic nie przekona mnie do gry na PC ale to oczywiście mocno subiektywna opinia. Kupuj na co tam chcesz i tak będzie Ci się grało zayebiście bo ta gra ma najlepszy gunplay pod słońcem. Btw

@wrog @Zeratul skończyliście może heroiczną Menażerię w 3 osobowym teamie? Jakieś rady? Protipy? 

Też wolę konsole, ale właśnie loadingi mnie dobijają w grach online na PS4:( No chce człowiek szybką partyjkę zagrać, a tu 5 minut sam matchmaking...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, izon napisał:

Też wolę konsole, ale właśnie loadingi mnie dobijają w grach online na PS4:( No chce człowiek szybką partyjkę zagrać, a tu 5 minut sam matchmaking...


Dla uzależnionych psycho-guardianów jest to dobry czas, żeby pogadać z fireteamem o d.upie  marynie przez słuchawkę.
Jak masz zamiar grać sam to bierz PC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prawie rok raidowania Last Wisha. Dziesiątki rozczarowań i w sumie to już stwierdziłem że i tak mi nie wypadanie. A dzisiaj jest! Objawiła się jak Matka Boska Częstochowska! Jak Jesus Christ Superstar! Jak gwiazda betlejemska! One Thousand Voices:wub: Gdyby nie jutrzejsza praca to uczciłbym ten drop dobrą whisky! :drinks:

Jeszcze tylko Anarchia i można w spokoju czekać na Shadowkeep'a.

6f3fc1b1b3ad3.png

Fuck yeah!

5cc56eed97ecf.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

RNG niestety potrafi trochę zszargać nerwy ; ] A mi zależało żeby wydropić tysiączke przed październikowym nerfem well'a i barricade bo wtedy era one phase raid boss dobiegnie końca.  Skończy się stanie w yebanym wellu i napieyrdalaniu z heavy. A Riven na gliczu można zabić tylko jednym podejściem. Pierwszy rajdzik z Shadowkeepa już 5 października i w końcu dali normalni termin startu (sobota) a nie wtorek jak zawsze. Lecim world firsta! Ależ to będzie oranko!!!!! Dawać mi Bungo już tą kolekcjonerkę!!!

A i od dzisiaj za free Annual Pass dla każdego kto posiada Forsaken'a.

https://twitter.com/DestinyTheGame/status/1169331957647302656?s=20

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Pięknie się ten Y3 zapowiada. Skoro sezon 8 rozpocznie "coś" wielkiego a ostatni czyli 11 będzie ukoronowaniem tego "czegoś" i istnym pieyrdolnięciem to zakładam że ostatni sezon będzie jakimś wprowadzeniem do Destiny 3, które na moje oko będzie jednym z launch title na next geny i zapewne pojawi się jesień-zima 2020! Wspomnicie jeszcze moje słowa za rok:cool2:

No i gra już przeszła na F2P jak ktoś chce sobie poszczelać w kosmitów to podstawka i dwa pierwsze DLC są do zassania. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Ryo-San napisał:

Pierwszy rajdzik z Shadowkeepa już 5 października i w końcu dali normalni termin startu (sobota) a nie wtorek jak zawsze.

 

We wtorki były trzy razy (VoG, Crota, Crown). Tradycyjna data premiery raidu to zawsze był piątek 19. :) Sobota oczywiście też jest ok.

 

14 godzin temu, Ryo-San napisał:

Pięknie się ten Y3 zapowiada. Skoro sezon 8 rozpocznie "coś" wielkiego a ostatni czyli 11 będzie ukoronowaniem tego "czegoś" i istnym pieyrdolnięciem to zakładam że ostatni sezon będzie jakimś wprowadzeniem do Destiny 3, które na moje oko będzie jednym z launch title na next geny i zapewne pojawi się jesień-zima 2020! Wspomnicie jeszcze moje słowa za rok:cool2:

Albo wreszcie Savathun przybędzie w ostatnim DLC do D2 ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dużo zależy od tego jak przygotują tryb contest bo jak znowu będzie dostosowany tylko pod PC to konsolowcy będą głową w mur i nic nie ugrają.

 

U mnie coś przebąkują o wyjeździe służbowym na początku października więć rajdzik day 1 może mnie ominąć. Na szczęście jestem z tym pogodzony (chyba).

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Zeratul napisał:

Dużo zależy od tego jak przygotują tryb contest bo jak znowu będzie dostosowany tylko pod PC to konsolowcy będą głową w mur i nic nie ugrają.

 

Czemu oni to pod PC robią skoro prawie 50%-60% aktywnych graczy to PS4 reszta to PC i Xbox mniej więcej po połowie czyli po 20% więc jakby zsumować osoby grające w D2 na konsolach to jest +/- 80%!!!!!!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...