Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

@Szymek na steamie chyba kosztuje 108 zł biorąc pod uwagę że Annual passa dorzucają za free cena jest ok. Zapewne na PSNie cena będzie podobna (nie wiem czemu jeszcze nie jest dostępne) ale taniej i tak jest kupić wersje Legendarną Porzuconych na płycie (na płycie jest tylko podstawka na DLC są kody w pudełku). Chociażby tutaj za 78 zł

https://allegro.pl/oferta/destiny-2-forsaken-porzuceni-legendary-pl-nowa-8387148305?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Shadowkeep jezussss maria jakie to jest koorwa dobre!!!!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Yap napisał:

Trzy postacie do 900 da sie w dwa tygodnie pchnac? 

Na luzie. Wiem że wczoraj ludzie korzystali z jakiegoś glitcha z darem dla wyroczni w Dreaming City i wbijali 900LL w 40 minut. Nie interesowałem się tym bo lecę po bożemu. Oddałem co prawda trochę tokenów Shaxxowi i Zavali i mając ok 800LL ruszyłem z kampanią. Prawdopodobnie jak ją skończę będę miał 900 z przysłowiowym palcem w doopie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No żeby go nabić tokenami to naprawdę trzeba mieć ich nie tyle co sporo co od zayebania. Ja miałem coś chyba ok 2-3k dla Shaxxa i trochę mniej dla Zavali i dobiłem do 800. Kurcze coś czuję że ciężko będzie dobic do kolejnego capa (920) przed sobotnim startem Garden of Salvation. No ale nawet będzie można polecieć pierwszy czy tam drugi etap.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zadnych przygotowan nie odbylem. Kiedy obczailem stream Sweatcicle’a zakrztusilem sie okrutnie piwkiem kiedy zobaczylem co ten tleniony kolo z twarza pacholecia uciulal w skarbcu. To sie nazywa oddanie. Ten glitch z DC obczaje. Najgorszym dziadostwem w Destiny jest to glupie levelowanie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Malibu napisał:

Ejj Bungie mówiło ze możemy zmieniać wygląd swojej postaci jeśli nam obecny się nie podoba tzn nakładać skiny innych aktorów na siebie a ja tu widzę tylko możliwość nałożenia skina z Evestore :/ 

Tylko użyj tego engramu dopiero jak wibjesz 900. Co do skinów to możesz tylko nakładać ornamenty (one były chyba tylko przez pierwsze dwa lata) które były w crucible'u, iron bannerze, eververse, vanguard i teraz te które są w passie. Zapewne jeszcze do tego wrócą bo dużo osób które grają od niedawna ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dodatek jest póki co świetny, armory 2.0, nerfy wella Wrlocka i barriery Tytana (dla mnie mega na plus),nowe statsy, finishery, poziom trudności NFów - bardzo dużo nowych rzeczy, klimat księżyca zayebisty no wszystko piękna pszczoła jedyne do czego móglbym się przywalić to zbyt teaser'owa kampania ale z drugiej strony zakładam że oni to rozłożyli na 4 sezony a nie jak w Forsaken'ie wyłożyli praktycznie wszystko od razu. Do tego jeszcze sporo rzeczy przed nami - raid w sobotę, nowy dungeon (oby tak samo dobry jak Shatered Throne), legendarne polowania na koszmary itp Czytając grupy poświecione Destiny to widzę że podobno nowi gracze którze pierwszy raz odpalili grę zupełnie nie ogarniają co mają robić. Co chwila posty jak odpalić ten czy ten dodatek, jak to zrobić, do kogo iść. Wygląda na to że jest tego za dużo dla początkujacych i w sumie to się im nie dziwie bo jak ktoś odpalił wszystko razem z Forsakenem i passem (o Shadokeepie nawet nie mówie) to się może ostro poyebać w głowie od tych mile stone'ów czy ilości questów. No i też sporo głosów na nie za automatyczne podniesienie lajta wszystkim do 750. Mi to akurat obojętne. Po genialnym Forsakenie poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko czy do niej doskoczą to się zobaczy w trakcie sezonów, narazie zrobili IMO dobre wybicie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Sydney napisał:

Bungo takie dobre ze oprocz nowego dodatku dali mi do zrobienia od nowa fabulke Forsakena xD Znowu Cayde'a mi uśmiercą :( chyba po sparowaniu konta z psna z koxem takie cyrki...

Ale tego Cayda to wyspoileruj bo to że tak powiem spoiler fchooooooy jak ktoś jeszcze nie grał. Musiałeś nie skończyć fabuły Forskane'a dlatego Ci ją wyzerowało. Zgłaszli ludzie ten problem i Bungie podobno o tym informowało że kto nie skończył Porzuconych przed premierą Shadowkeepa to wróci na początek.

@Figaro Nie wiem jakby było gdybyście np razem przechodzili tylko fabułe ale w D2 w zasadzie do każdej aktywności wymaga plusa (PvP, Gambit, Strike, NF, Raid itp) ale coop na wątku fabularnym może jednak być wyjątkiem.

Btw miało nie łączyć nowych graczy z weteranami ale widzę że znajomi wrzucają pomeczowe statsy z KD na poziomie 30 czy 40 xD czyli jednak łączy. Jeszcze nie grałem PvP od premiery SK ale dzisiaj z ciekawości sprawdzę.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A to nawet o tym nie wiedziałem lol bo nie oglądałem żadnego trailera z Forsaken'a bo dopiero zaczynałem ogarniać wtedy podstawkę. Także loooz. Cayde-6 umar  :( i zostawił nas Hunterów samych sobie!! To zdeczka zyebali bo ja nic o tym nie wiedząć miałem mega zaskok i smuteczeq.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mi się SK podoba. Jasne, że ten cały recykling, te durne zbroje 2.0 i ogólne poczucie deja vu mogą sobie w buty wsadzić, ale jest mnóstwo innych ciekawych rzeczy do zrobienia. Lokacje są zmodyfikowane nie tylko na Księżycu. Kiedy polecicie na Io żeby otworzyć jedną ze skrzyń menażeryjnych będziecie wiedzieć o czym mówię. Stary-nowy Crucible fajnie pracuje. Ludziska są zadowolone z Competitive, nowych animacji HC, itd. Poziom trudności jest nieźle wyważony. Czuje się, że nie wszystkim można podskoczyć. Ogólny feeling rozwałki i strzelanko (dwoje głównych bohaterów Destiny) jak zawsze miód malina. Ale...

Armor 2.0 to kicha. Mam teraz spędzać w uj czasu z kompozycją perków na każdej z części kiedy można było pójść w znacznie bardziej sensowny element - drzewka skilli koorva. W PESach też nie chcę spędzać godzin na ustawienia. Chcę grać w gałę. Wyjść z jedenastką i napierniczać. Destiny kojarzy mi się i zawsze będzie kojarzyć z sieczką, a nie grzebaniem w ekwipunku w poszukiwaniu enhanced hand cannon loader. Rozbudowanie drzewek (nawet w bardziej zaawansowanym stopniu niż w D1) miałoby dla mnie bardziej przejrzyste znaczenie bo poszukiwanie synergii skilli i giwer zawsze bardziej sobie ceniłem niż jakiekolwiek perki na zbroi. Sprzętu, grindu i aktywności i tak jest w Destiny 2 cały ogrom. Nie potrzebuję kolejnego powodu do dłubania w build'zie i zachodzenia w głowę skąd mam wziąć jakiś tam mod czy materiały na podbicie. To jest shooter. Powinienem shooterować, a nie ganiać za modami w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza



Armor 2.0 to kicha. Mam teraz spędzać w uj czasu z kompozycją perków na każdej z części kiedy można było pójść w znacznie bardziej sensowny element - drzewka skilli koorva.

Ja mam odmienne odczucia względem a2.0, masę frajdy daje mi kombinowanie z modami i ustawianie kompletów, pod bronie którymi chcę grać. Dla mnie za(pipi)ista zmiana, względem starych pancerzy z przypisanymi perkami.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Dla mnie za(pipi)ista zmiana, względem starych pancerzy z przypisanymi perkami.

Dokładnie. Ja też mam wczute z rozkminy buildów. To jest naprawdę zayebiste. Mogę siedzieć godzinę czy dwie w menusach i robić coś co później będzie petardą : ) koorwa ale na PvP jest teraz brechta. Ci nowi gracze zachowują się jakby mieli zespół szoku pourazowego. Ciekawe jak jest w rankingach. No i jak ktoś chce dobić do 900 to właśnie w PvP jest dobra opcja bo leci tam gear na bardzo wysokim lajcie (w stosunku do naszego obecnego jeżeli jesteśmy pod 900 capem)

@XM. W F2P masz kampanię z podstawki plus story z dwóch pierwszych DLC (w całości) i pierwszą misję z Shadowkeep'a. Spokojnie możesz to polecieć solo (oczywiście na planetach czy księżycach spotkasz innych graczy ale oczywiście możesz ich olać)

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...