Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Może mają inne dane? Bo jak nie to dziwnym jest dostosowywać gierkę pod mniejszość. 

To są ogólno dostępne dane. Można sprawdzić aktywność graczy za pomocą chociażby tej stronki www.warmind.io niebieski to PS4, zielony - Xbox, czerowny PC.

W tym momencie wygląda to tak (73% aktualnie grających gra na konsolach):

d02553db16c72.png

I mniej więcej codziennie to tak wygląda z lekkmi przechyłami o kilka % w jedną czy drugą stronę

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Klan zaczął naciskać żeby przygotować bounty do Shadowkeep więc ulegając presji odłożyłem Borderlands 3 i zacząłem ostro cisnąć na PC. Te skrócenie czasu ładowania naprawdę robi różnicę w takich poperdółkowatych akcjach jak wykonywanie chociażby wanted bounties. Zapomniałem jednego wanted bounty na EDZ... nie ma problemu, szybko tam polecę bez plucia w brodę że muszę czekać minutę na załadowanie miejscówki. W jeden dzień przygotowałem warlocka i huntera. Dzisiaj pewnie pobawię się tytanem. Ta gra jest po prostu zbyt loading friendly.  Jeżeli nowa generacja konsol na poważnie weźmie poprawę czasu ładowania w grach to o nic innego nie proszę. Przy okazji zainstalowałem discorda i spróbowałem rajdzik. Dołączyłem do jakiegoś randomowego pokoju, a tam patrzę, że kolejnym randomem który dołączył jest Ninja Pups... całkiem spoko. Zabawy w gambit jednak do udanej nie zaliczę... z randomami jednak jest ciężko. Możesz robić wszystko ale bez wsparcia drużyny nie da rady. Jako, że przeniosłem się do rezerw na Day 1 rajd to pewnie pobawię się właśnie na PC.

 

pg724SX.jpg

Odnośnik do komentarza

Kojarzycie może taką akcję w Dreaming City bo ja się z nią dopiero pierwszy raz spotkałem. Pokonuje się bossa który gdzieś losowo się pojawił w pobliżu klasztoru, wypada z niego kula którą podnosimy (nie można z nią biec tylko trzeba iśc powoli) wchodzimy w to niebieskie świecące miejsce, kula zaczyna się ładować i później z naładowaną kulą można chodzić. Pytanie tylko gdzie trzeba z nią pójść i co za to się dostanie :cool2: Jakoś nie mogę tego wygooglować : / To jest oczywiście zupełnie inna kula niż te 3 które wkłada się obok niektórych skrzyń.

Te dwa czerwone Xy to oczywiście One Eye Mask Tytana no ale to wszyscy wiemy : ]

btw @Zeratul o co chodzi z tymi wanted bounty. W sensie że są Ci potrzebne do przygotowań do Shadowkeep'a? Będą jakoś z miejsca lajta podbijać czy co?

6dffb073b4976.jpg

fced7881bb819.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Bounty daja ci xp ktore pomoga ci w levelowaniu battle pass. Level 7 battle pass da ci niezbedny artefakt. Bounty daja inna ilosc doswiadczenia. Lepiej zrobic wanted niz daily. W praktyce pewnie nie bedzie to robilo roznicy jezeli chodzi o contest ale jak ktos planuje zaatakowac raid day 1 to powinien jak najlepiej sie przygotowac.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FMFwZ0f7XMR6mbaeWpGq36z18sfEI-itE06G9QBxsgA/edit#gid=0

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak @Zeratul daje tipa to trzeba skorzystać :cool2: dlatego zamiast kończyć Detroit Become Human to lecę wanted bounty na 3 postacie :dunno:

btw w czwartek mają pokazać nowe rajdowe kurtki. Teraz nie odpuszczę i muszę ją kupić!! Pierwszy Raid w Shadowkeepie musimy z klanem rozpykać w pierwszym tygodniu, nie ma innej opcji :shotgun: słyszałeś @KOMARZYSKO

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A ważne na którym lvl bounty na hełm ma być zrobiony? Pełny syntezator mam póki co tylko na Hunterze bo Warlock i Tytan to mimo że zayebiście mi się nimi gra to jednak są trochę w tyle za Łowcą : (  czyli nie mogę na 3 postaciach zrobić max hełmu. A to gambitowe bounty na hełm da w Shadowkeepie jakiś mega exp bonus?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Kojarzycie może taką akcję w Dreaming City bo ja się z nią dopiero pierwszy raz spotkałem. Pokonuje się bossa który gdzieś losowo się pojawił w pobliżu klasztoru, wypada z niego kula którą podnosimy (nie można z nią biec tylko trzeba iśc powoli) wchodzimy w to niebieskie świecące miejsce, kula zaczyna się ładować i później z naładowaną kulą można chodzić. Pytanie tylko gdzie trzeba z nią pójść i co za to się dostanie :cool2: Jakoś nie mogę tego wygooglować : / To jest oczywiście zupełnie inna kula niż te 3 które wkłada się obok niektórych skrzyń.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza



Pierwszy Raid w Shadowkeepie musimy z klanem rozpykać w pierwszym tygodniu, nie ma innej opcji :shotgun: słyszałeś [mention=44398]KOMARZYSKO[/mention]? 

Mnie to Bordery tak wsysły że od ich premiery Destiny nawet nie odpaliłem, chyba oleję Shadowkeepa i przeprowadzam się na Pandorę

żartowałem, od 1 (pipi)m na księżyc

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...