Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Tak u Amandy Holiday (jest w hangarze) odpala się questa na story z podstawki. Po fabule trzeba chyba pogadać ze wszystkimi na Towerze i będzie można lecieć na Wenus odpalić Klątwę Ozyrysa (Curse of Oziris) a później na Marsa i wystartuje kampania StrategOS (Warmind) no i jak ktoś chce to można odpalić gratisowo pierwszą misję z Shadowkeep'a. Kompletnie nie wiem czemu tak z robili bo dużo nowych osób kompletnie nie wiem co ma róbic więc idą chyba z nudów na PvP i są dosłownie masakrowani a to może mocno zniechęcić do giereczki.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie tyle co się o nich martwię co zdeczka nie rozumiem Bungo że wrzuca ludzi w end game na dzień dobry. Ba jest jeszcze śmieszniej bo  na początku każdy kto odpali NL to z automatu musi ograć pierwszą misje z jedynki na kosmodromie a później blackout i end game z dwójki. Ale chooy z tym trzeba do 920LL dobić żeby atakować jutro rajdzik na premierę!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@easye nie wiem bo ja mam wszystkie dodatki także nie mam jak tego sprawdzić. Może trzeba kampanię skoczyć czy coś.

@Szymek Forsaken prawdopodobnie jest cały czas do kupienia ale można to zrobić tylko przez sklep u Eververse. Wchodzisz w zakładkę sklep albo idziesz do Eververse na Tower, wybierasz opcję na samym dole (kampamie) i tam wybierasz Porzuconych i płacisz silverem.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza



Forsaken prawdopodobnie jest cały czas do kupienia ale można to zrobić tylko przez sklep u Eververse. Wchodzisz w zakładkę sklep albo idziesz do Eververse na Tower, wybierasz opcję na samym dole (kampamie) i tam wybierasz Porzuconych i płacisz silverem.

Może tak być, bo season pass do SK też jest do kupienia za silver.
Odnośnik do komentarza

Yhhh, ten kotlet jest dosc dobrze odgrzany. Rozumiem zachwyty tych, ktorzy nie grali w D1, ale to bieganie po Ksiezycu (mimo ciekawych, badz co badz, aktywnosci) mi nie lezy. Rozszerzenie kojarzy mi sie z co najmniej kompletnym przearanzowaniu lokacji i choc jednym nowym przeciwnikiem. TTK, Forsaken czy nawet planety z bazowej wersji gry, ftw? Wspominalem juz o glupim armor 2.0, ale jestem w mniejszosci wiec nie bede drazyl. Nie wiem. Moze pozniej skupie sie na farmieniu god rolli broni ksiezycowych, sprobuje zebrac ekipe na wszystkie raidy, mam jeszcze kilka egzotykow do wydropienia badz skompletowania questow do innych. Sprobuje doszukac sie pozytywow, ale to natarczywe deja vu wciaz mieni mi sie jako faux pas ze strony Bungie. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Jest w tej grze jakaś kampania? Wybór misji mało intuicyjny. 

 

W dniu 4.10.2019 o 13:03, Ryo-San napisał:

Tak u Amandy Holiday (jest w hangarze) odpala się questa na story z podstawki. Po fabule trzeba chyba pogadać ze wszystkimi na Towerze i będzie można lecieć na Wenus odpalić Klątwę Ozyrysa (Curse of Oziris) a później na Marsa i wystartuje kampania StrategOS (Warmind) no i jak ktoś chce to można odpalić gratisowo pierwszą misję z Shadowkeep'a. Kompletnie nie wiem czemu tak z robili bo dużo nowych osób kompletnie nie wiem co ma róbic więc idą chyba z nudów na PvP i są dosłownie masakrowani a to może mocno zniechęcić do giereczki.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sydney napisał:

Co w Armor 2.0 nie zagrało? Jak narazie to z tego dodatku pamiętam tylko nową klamkę, egzotycznego hand cannona, który baaaardzo uprzyjemnia rozgrywkę, a oprócz tego to w sumie najlepiej pasuje okreslenie Destiny Nostalgia.

Szczerze? Yebanie sie z modami. Siedze, mysle jak to zgrac by dzialalo, zmieniam, wkoorwiam sie kiedy cos nie gra tak jak chce. Na razie dalem sobie spokoj i gram bez tego szajsu. Powtarzam sie, ale znow podkresle jak bardzo byloby lepiej gdyby rozbudowali drzewka. Chce strzelac, a nie ustawiac mody godzinami.

Cala reszta jest w sumie ok. Jakies tam nowe lokacje sa. Walcze trzema postaciami wiec jest mnostwo roboty. Juz nawet egzotyczne giry dla mojej Tytanicy dostalem, a chwile pozniej dropnal mi katalizator do AoS. Uczucie zdobywania caly czas jest. Jedynie smak kotleta i armor 2.0 psuja wrazenie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

W sumie moja wina nie sprecyzowałem pytania. Jest w tej grze kampania fabularna, z przerywnikami i tak dalej która warto się zainteresować? Czy taki zapychacz i dodatek do rozgrywki multi? 

 

1 godzinę temu, mugen napisał:

Tak u Amandy Holiday (jest w hangarze) odpala się questa na story z podstawki. Po fabule trzeba chyba pogadać ze wszystkimi na Towerze i będzie można lecieć na Wenus odpalić Klątwę Ozyrysa (Curse of Oziris) a później na Marsa i wystartuje kampania StrategOS (Warmind) no i jak ktoś chce to można odpalić gratisowo pierwszą misję z Shadowkeep'a. Kompletnie nie wiem czemu tak z robili bo dużo nowych osób kompletnie nie wiem co ma róbic więc idą chyba z nudów na PvP i są dosłownie masakrowani a to może mocno zniechęcić do giereczki.

 

Odnośnik do komentarza

Inwazja Vexów taka se póki co... Jak tam nie będzie fajnego sprzętu (te bronie na razie trochę ssą) to jedynie po engram się tam będzie wbijać. Brak jakiejś większej głębi, czy jak to nazwać. Rozwoju, specjalnych itemów, czegokolwiek. Najlepsze są questy na bronie, które kupujesz za żetony u Ikory, a w międzyczasie lecą Ci te same ze skrzynek. Wiadomo, że chodzi o perki, no ale jak nie widać różnicy to po co przepłacać

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

W sumie moja wina nie sprecyzowałem pytania. Jest w tej grze kampania fabularna, z przerywnikami i tak dalej która warto się zainteresować? Czy taki zapychacz i dodatek do rozgrywki multi? 

Jakaś historyjka i przerywniki są, ale to taka raczej bieda z nędzą i gra się dla strzelania, jeśli ono ci wystarczy to warto pyknać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myslałem, ze graficznie to będzie lepiej wyglądało i jak odpalałem kiedyś jedynkę na ps3 to większe wrażenie na mnie zrobiła. Strzela się spoko całkiem przyjemnie, ale animacje postaci poza scenkami liczonymi jakieś drętwe są, no i loadingi, za dużo ich i zbyt długie. Gra sprawia wrażenie jakby od początku miała być free to play, chyba, że była i ja tego nie wiem. Przy tworzeniu postaci docelowa płeć to kobieta, przełączyłem na male i wyskoczył mi koleś Arab, przypadek nie sądzę, hehe.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ukukuki napisał:

W sumie moja wina nie sprecyzowałem pytania. Jest w tej grze kampania fabularna, z przerywnikami i tak dalej która warto się zainteresować? Czy taki zapychacz i dodatek do rozgrywki multi? 

Kampania oczywiście jest jednak zapychaczem bym jej nie nazwał a raczej bardzo ogólnikowym wprowadzeniem bo wszystko co najlepsze w uniwersum Destiny pod kątem story to lore, lore i jeszcze jest raz lore. Jak chcesz to ściągnij sobie f2p i zrób kilka pierwszych misji, jak Ci podejdzie to leć dalej jak nie to odpuść sobie chociaż wg mnie gunplay w D2 to jest mistrzostwo świata i chociażby dla miodu ze strzelania warto skończyć kampanię która jest na kilka godzin. Oczywiście to jest gra zrobiona głównie pod oranie online, współpracę, robienie swoich buildów itp i dopiero tam pokazuje 100% swoich uzależniających możliwości.

A wracając do dzisiejszego dnia (a w sumie to wczorajszego) to skończyliśmy pierwszy etap nowego raidu, doszliśmy do tego Vexowego labiryntu i pass. A to skakanie między pierwszym a drugim etapem to normalnie Whisper 2.0 (szukaliśmy tam ukrytej skrzyni bo musi być tam na bank) ślicznie i mega klimatycznie to wygląda. Wizualnie i dźwiękowo naprawdę sztos.. World Firsta jeszcze żaden team nie zrobił więc całość zapowiada się na dłuższą przyprawę.

edit: przed chwilą Ascend Clan jako pierwsza ekipa na świecie skończyła raid (6h 13min).

32aa8b10c76a1.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobra zacząłem grać. Ale z całej gry ogarniam jedynie strzelanie i ekwipunek. Mam kilka pytań

 

1. Pamiętam, że kiedyś wbijało się levele, teraz już są tylko rangi i moc?

2.Mam jej aktualnie 760 i kilka fioletowych przedmiotów. Jednak zauważyłem, że niektóre niebieskie bronie strzelają lepiej. To normalne, czy tak mi się zdaje tylko?

3. Nazbierałem też trochę niebieskich kulek (poszukałem jakichś miejscówek w wieży, ale nigdzie nie mogę ich wydać)

4. Wybieranie losowych miejsc na mapie i farmienie itemów to dobry pomysł na grę? 

5. Mam wersję z psplus. Ona miała jakieś dodatki? (zrobiłem oczywiście crossave i gram na pc) 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

@Kosmos

1. Tak teraz jest tylko light level i klasa postaci tam gdzie kiedyś widniał zwykły lvl. Te levele zostały usunięte od wtorku (wcześniej można było mieć 20lvl za podstawkę, 30lvl z dwoma pierwszymi DLC i 50lvl z Forsaken'em). 

2. W niektórych przypadkach tak może być ale zauważ że tylko legendarnym broniom można podnosić statsy (kiedy podniesiesz je na maxa to tworzysz broń rangi mistrzowskiej - wtedy dookoła ikonki broni pojawia się taka złota obwoluta a broń przy wielobójstwach tworzy kule światła dzięki którym szybciej ładuje się super), wkładać w nie mody no i legendy mają więcej perków także na dłuższą metę niebieskie bronie z automatu się rozmontowywuje bo nie ma sensu nimi grać.

3. Pokaż tą "kulkę" bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

4. Zdecydowanie nie bo nic konkretnego tam nie wyfarmisz (no chyba że przy mega farcie wypadnie Ci z moba egzotyczny engram ale to raczej szansa 0.0001%) Bierz questy na bronie od Zavali, Shaxxa, Driftera, rób dzienne aktywności, tygodniowe, graj strike'i z playlisty, Gambit i Crucible (jak lubisz PvP), wykuwaj bronie w Kuźniach, idź do Menażerii zrobić sobie jakiś sprzęt. 

3. Wersja z PS+ to była tylko podstawka ale od wtorku to już jest wersja F2P która posiada dwa pierwsze DLC i kilka aktywności z przepustki sezonowej do Forsakena (Kuźnie, Menażerie, Gambit Prime)

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krótkie podsumowanie wczorajszego raidowania. World First jak już wcześniej pisałem wbił klan Ascend (6h 13 min). Nikomu nieznana ekipa którą wczoraj oglądało na twitchu....12 osób (zapewne wszyscy to członkowie klanu). Drugie miejsce Reality - 2min 33 sec za wolrd firstem :( No i chore poyeby z Redeem rezerwowym składem wykręcili 3 wynik na świecie. Podobno Xboxowy klan na 8 miejscu (narazie tylko info z reddita bez oficjalnego potwierdzenia bo statsów na raid.report jeszcze nie ma) co też jest zayebistym wynikiem. W Polsce chyba jeszcze nikt nie skończył chociaż @wrog się coś nie odzywa więc może jednak :D  @Zeratul @wrog a może ten 8 wynik Xboxa to nie przypadkiem Wasza sprawka :cool2:

80d0de7efb28f.png

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja na spokojnie contest atakowałem bo w ekipie zrobiłem miejsce innym. Dołączyłem do zespołu znajomego i się fajnie bawiliśmy ale nie wszyscy mieli nawet 920 więc zaczęło to w końcu robić problem. Czekam na reset żeby zaatakować na 953 LL. Jedyne czym się mogę pochwalić, to chyba jako pierwsi znaleźliśmy skrzynię na jumping puzzle. Cieszę się, że ktoś na xboksie skończył bo z CoS był wstyd.

 

 

Miałem niby bawić się w LFG na PC ale powiem szczerze, że brak mi motywacji by walić głową w mur.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...