Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon się kończy więc czas na podsumowanie. Muszę przyznać że dla mnie to był naprawdę sezon bogactwa. 4 pieczęcie wbite (Dredgen, MMXIX, Cursebreaker, Wayfayer), prawie 70k w triumfach, 2 raidowe egzotyki (One thousand voices, Tarrabach, z Anarchią niestety się nie udało ale jeszcze dam radę), w końcu konkretna gra na trzy postacie. Do tego 21% Delirium(km) i Uciszenie(łuk) z Gambitu plus granatnik od Zavali do tego rzeczy które kiedyś były dla mnie nieosiągalne czyli Crucible pinnacle weapons: Redrix, Revocer, Recluse i rzutem na taśmę wymarzony hand cannon czyli Luna Howl. Shattered Throne solo to w sumie inna bajka ale to też było w tym sezonie. No i przede wszystkim zayebiści ludzie których poznałem w raidach, meczach rankingowych, Gambicie czy innych aktywnościach. Odliczam godziny do wtorku. Shadowkeep incoooooming!

cfd58d3bc79da.jpg

ef35a0967c6c6.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie udało się. Wczoraj się wyłożyłem na prestige SoS bo dwóch pajaców doszło do wniosku, że uda się ich przesherpować na prestige gdzie nawet jumping puzzle nie znali. I tak udało nam się dociągnąć i do phase 2 ale jak jeden podał piłkę z powrotem do kolesia który go scleansował, a w następnej próbie poleciał w kosmos niszczyć statek bez naładowania missle to cierpliwość mi się skończyła. Jeszcze skończyło sie na czerwonej kropce więc znowu będę musiał czyścić RR.

 

Ogólnie 17 rajdów to ok wynik biorąc pod uwagę, że dałem sobie 3 dni i robiłem to głównie z LFG.

 

9ZlR8fY.png

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2019 o 17:35, Ryo-San napisał:

No i Jotunn ma wylecieć na pierwsze 24h nowego raidu. A tak z innej beczki to wiesz może @Zeratul jak ludzie robią takie zdjęcia in game? Przecież D2 nie ma żadnej opcji photomode. Trzy przykładowe shooty zrobione przez graczy in game. No chyba że tylko na PC się 

Spoiler


e91af15acad57.jpg

af2c1c9d81377.jpg

0cf55238c9684.jpg

 

 

Może robią te screeny przy pomocy Nvidia Ansel, dużo opcji robienia profesjonalnych grafik z gier.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, wrog napisał:

Tak właśnie bywa z ludźmi z LFG :>

 

Niestety chętnych na prestige SoS ze świecą można szukać. Nawet u mnie tylko trzech ogarnia. Z drugiej strony poprawiłem czas na speedrunie Last Wish to 12 minut właśnie z LFG.

Odnośnik do komentarza

No no...nie zapedzaj sie. Najlepszy raid to taki, po ktorym nie wolno skakac przy pomocy durnych hasel/kombinacji. To taki, do ktorego wchodzisz i musisz pobic dwoch zayebczych skoorwysynow, przejsc “skokliwe puzzle”, pokonac niezwykle intensywna probe przetrwania przed jednym z bossow, by w koncu dotrzec do tego jedynego, najwiekszego w swiecie Destiny twardziela. Challenge sa zintegrowane z wersja heroic, a nie w postaci bounty jak w D2, a sam zachwyt i jaja jakie rosna po ubiciu tego raidu sa wieksze niz w Last Wish czy ktorymkolwiek innym raidzie. Sa raidy o wlos ponizej, ale krol jest tylko jeden - King’s Fall.

Odnośnik do komentarza

@Yap wiesz ja bardziej mówiłem w kontekście rajdów z D2. W D1 zagrałem tylko VoG i Crota's End (na zwykłym poziomie trudności) i jeśli chodzi o mechaniki to wydawały mi się dosyć prymitywne w stosunku do tych z D2 ale tak jak mówię grałem je tylko raz i to po ograniu wszystkich rajdów z D2 także napewno inne spojrzenie na nie ma ktoś kto ogrywał je na premierę ładnych kilka lat tenu. A King's Fall jeszcze przede mną : ) 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...