Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wrog napisał:

King's Fall? Phi. Wrath, Last Wish i może dopiero Oryksik. :)

Uwazaj Marcin. Kiedys za herezje palono na stosie. WotM jest tuz za KF, ale Last Wish jest zlepkiem starc przez te glupie kody na przeskakiwanie bossow. Oczywiscie, ze jest to przezajehuhu raid i oczywiscie, ze zasluguje na swoje miejsce na panteonie raidow w ogole, ale Oryks wzial by Riven jak reszte barachla.

Odnośnik do komentarza

@easye jak przysiądziesz to przejdziesz w kilka godzin. Dokładnie już nie pamiętam ale tak gdzieś z 5-6h

Kurcze od groma zmian. Nawet nie byłem na Księżycu tylko podbijam lajt  oddając tokeny Zavali i Shaxxowi na Towerze. Zaraz będzie 800LL a widzę że są już zawodnicy co mają 900.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@Andreal w jakieś tam części grę masz za darmo więc najlepiej jak sam sobie zaczniesz kampanię i zobaczysz czy Ci podejdzie. Jak D2 pojawiło się w plusie to podchodziłem do tej gry 3 razy. 1 raz - pograłem kilkanaście minut i tyle, za drugim 2-3 godziny i też nie zrozumiałem fenomenu Destiny (strzelam do kolorowych kosmitów WTF?). Dopiero za 3 razem jak siadłem to tak mnie wessało że na dniach pęknie mi 1000 godzin i wiem że pyknie mi drugie tyle bo po prostu nie jestem w stanie się od tego oderwać. Najlepiej wspominam chyba kampanię Forsaken'a ale skoro masz podstawkę i dwa pierwsze DLC za darmo to warto stestować chociażby dla samego gunplayu który jeśli chodzi o fpp jest najlepszy pod słońcem. Fabuła tutaj opiera się głównie na lore także sama podstawowa kampania może na początku wydać się dosyć płytka.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Serwery są tak zapchane że w tym momencie praktycznie nie ma szans na połączenie, gra chyba z zylion osób. Koorwa a tak pięknie szło. Tylko raz mnie wyrzuciło od 19 ale zagadałem się przez tel więc po 10 minutach wywaliło mnie na orbitę no i znowu czekam w kolejce (od 30 minut) :dunno:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie mam dostępu do konsoli, może mi ktoś powiedzieć czy wymagania do starych pieczęci się zmieniły? Chodzi mi głównie o obieżyświata, bo już niewiele mi brakuje do końca. Z tego co widziałem wszystkie nocne szturmy wymagają minimum 820 light, czyli bez nowego dodatku nie będę miał szans żeby zdobyć tą wymaganą broń z nightfall'a dziwny teren?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...