Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2019 o 10:43, MBeniek napisał:

Albo remaster jedynki :pawel:

O remasterze jedynki to już od dawna słychać i raczej dostaniemy zwiastun na PAX. Wczoraj pojawił się wpis na ESRB http://www.esrb.org/ratings/Synopsis.aspx?Certificate=35603&Title=Borderlands+Game+of+the+Year

W tamtym roku było tez duzo plotek o jakiś dodatkach do BL2 i TPS. No i wypadałoby aby coś w końcu wrzucili z BL3.

 

E:

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Ale Gearbox odpyerdala z tymi zapowiedziami. Od ilu? Dwóch lat teasują zapowiedziami BL3 żeby ogłaszać szroty jak B2 na VR, ciągłe wydawanie tej samej gry od 7 lat, teraz remaster jedynki.

 

Gearbox to nie Rockstar, czy CDRP żeby cały internet trząsł się z ich najmniejszych przecieków. Ludzi interesuje tylko BL3 i nic więcej. Wszystko inne co zrobili poza Borderlandsami to porażki. 

 

Pitchford ma zbyt duże mniemanie o sobie.

Odnośnik do komentarza

Nowe postacie na zwiastunie są zbliżone do tych, które były w przeciekach, więc pewnie nie BR. A Jeżeli jednak tak to będzie to pierwsze BR, którym się zainteresuje.

 

BTW. Ukryty kod w zwiastunie na customizacje w BL2, ma być też więcej bonusów.

 

C35TB-WS6ST-TXBRK-TTTJT-JJH6H

 

Cytat
Mask Teaser Hidden SHiFT Code!
MARCH 27, 2019
Thank you for being excited enough to dissect the new bandit mask with the grace of Dr. Zed! As a reward, you have been granted Salvador's Community Day skin and 5 Golden Keys! There are more skins to be granted, so good luck out there, Vault Hunter!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narobili smaka tym teaserem.... Sir Hammerlock, Claptrap, Mordecai, Brick, Ellie, Lilith... ze skrzydłami? Tiny Tina już nie taka 'tiny' :wub:

Nie ogarniam jednookiego dziadka i emeryta-suchoklatesa z 300 (ktoś z jedynki, @Square?) ale zdecydowanie pachnie mi to kontynuacją 2. JARAM SIĘ! Nowi zawodnicy to niewiadoma. Gość trochę jak młody Jack, a laska niby Angel ale z wiadomych przyczyn nie pasują. Pod Rhys'a i Fionę  z Tales from Borderlands też nie bardzo.

Dawać mi trailer, dawać mi gameplay, dawać mi Claptrapa, NIE dawać mi Pickle'a, dawać mi Borderlandsy, kureła!

Odnośnik do komentarza

 

44 minuty temu, mugen napisał:

Trochę kiepsko strzelasz ;)

 

 

No raczej dobrze :)  Zresztą nie pisałem o klasach tylko o postaciach widzianych na teserze. Minąłem się tylko z jednym z Vaulthunterów i Vaughnem. Nawiasem mówiąc fajnie, że postacie z Tales from Borderlands zostaną wykorzystane bo na to liczyłem. Martwi mnie tylko informacja, że 'writing is more like BL1 than BL2, no Anthony Birch this time'. Z tego co wiem B1 fabuła praktycznie nie istnieje. Mnie zaś przypadła do gustu ta z B2 i Tales.. Nowi hunterzy to dobrze i źle jednocześnie. Źle pod względem tła. Avatary zawsze były pozbawione backgroundu (ekipa z B1 dopiero jako postacie drugoplanowe zyskały życie). Ludki z B2 znów były tylko avatarami (oprócz kilku echo do znalezienia dla danych postaci). A co z nimi w B3?

Jeszcze hasło 'count the siren'. Jeśli mnie pamięć nie myli, @Square podczas szpilania opowiadałeś mi o teorii czy legendzie, że w danym miejscu i czasie może być tylko określona liczba syren bo inaczej "shit could happen". A tu już mamy 3 i... pół?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Farmer napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli, @Square podczas szpilania opowiadałeś mi o teorii czy legendzie, że w danym miejscu i czasie może być tylko określona liczba syren bo inaczej "shit could happen". A tu już mamy 3 i... pół?

Trochę wyolbrzymione, ale jednocześnie

Spoiler

może istnieć tylko sześć Syren jak twierdzi Jack w jednej z pobocznych misji w BL2.

 

Do tej pory znamy 

Spoiler

Lilith, Steele (nie żyje), Maya, i Angel (nie żyje).

Tak więc wliczając nową VH i główną(?) złą w BL3, to jeszcze jest miejsce :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam mokro...

O ludzie jak ja dlugo na to czekalem. W koncu cos bardziej przejrzystego w temacie B3. Kupie limitke z domem tematycznym, pokojem ubarwionym tematyka Borderlands, rozwiode sie i bede tylko dla tej gierki. To nie bedzie zadne battle royale. To bedzie stare dobre Borderlands, ale jeszcze bardziej za(pipi)iste niz dwojka (o ile to mozliwe). Pozostaje wylaczyc umysl i czekac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...