Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

80 days za 9,39 zł - no teraz to każdy weźmie jedną z najlepszych gier, jakie wyszły na komórki. Absolutna gratka dla każdego kto lubi czytać.

 

 

Thronebreaker pierwszy raz konkretnie obniżony - 40 zł. Dziwna historia - gra jadąca na marce jednej z najpopularniejszych gier dekady, a jednak mocno "przegapiona" przez szerszą publikę, mimo świetnych recenzji. Jakimś fanem takich klimatów ani Gwinta nie jestem, więc nie grałem do tej pory... Może zaraz kupię. Język polski trzeba dociągnąć osobno. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No i przeszedłem Obra Dinn. Ogólne baaardzo fajna gierka. Ma jednak trochę wad. Dwa razy skusiłem się na podpowiedź z netu, bo ni cholery nie widziałem co zrobić i w sumie wyszło że dobrze myślałem, ale nie umiałem dobrze wybrać jaką kto śmiercią umarł. No i było to w środku gry, gdzie trochę całość siadła. No i końcówka też jakoś nie zrobiła mindfucka. Ale pierwsze pół gry to majstersztyk. 

 

Ogólnie bardzo często porównywałem gierkę do Her Story (to chyba tylko pc i ios) - fabularnie, i z powodu mindfucka (no powiedzmy) HS dla mnie jest lepsze. Ale styl, muzyka (używanie zegarka trochę ciary wrzucało) i klimat mega. Aż muszę sobie podcasta kiedyś z tworca wrzucić (na noclip jest).

 

I jeszcze spoiler

Spoiler

Czy tylko ja liczyłem, że na koniec pani inspektor okaże się kimś powiązanym z kimś? I że sprawi to że fabuła ulegnie zmianie. Btw ciekawe po co zabieg że inspektor ma losowa płeć.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2020 o 19:25, suteq napisał:

Ktoś grał w Observera na Switchu i może powiedzieć jak z jakością portu? Próbowałem grać kiedyś na PS4 ale odechciało mi się gry gra zaczęła mi działać w 10 fps. :pechowiec: 

Na Switchu również są spadki ale moze do max 20 fps. W handheldzie okropnie rozmazany obraz. Podobnie a nawet gorzej jest z Blair Witch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...