Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam Grindstone. Na szczęście nie jest to też rogalik. Zginąłem i mogę dalej lecieć. Po grafice myślałem że kupa a proszę fajna gierka. Lecimy kolejne plansze, robimy kombosy z cięć stworków a z każdą tura coraz więcej stworków moze zadać nam obrażenia. Więc risk - reward. Do tego ekwipunek, nowe stworki i rzeczy na planszy.

Fajne na szybkie sesje.

Odnośnik do komentarza

Już są promki. Z ciekawszych które zauważyłem:

 

- Crypt of the Necrodancer - 16 zł;

- Cuphead - 56 zł;

- Beatcop - 9,99 zł;

- Snake Pass - 20 zł;

- Ultimate Chicken Horse - 33 zł;

- Slay the Spire - 62,40 zł;

- Worms W.M.D. - 30 zł;

- Yes, Your Grace - 41,28 zł;

- Night in the Woods - 45,60 zł;

- Super Meat Boy - 19,60 zł;

- Fast RMX - 43 zl;

- Kentucky Route Zero - 54 zł;

- Mud Runner American Wilds - 32,47 zł;

- My Friend Pedro - 40 zł;

- SteamWorld Dig - 32 zł;

- Rogue Legacy - 18,35 zł;

- Blasphemous - 50 zł;

- The Touryst - 56 zł;

- SteamWorld Dig - 10 zł;

- To the Moon - 33,60 zł;

- Ashen - 56 zl;

- Wonder Boy: The Dragon's Trap - 32 zł;

- Ape Out - 30 zł.

 

Dla mnie lipa, wszystko ciekawe już mam, przeceny jak zwykle u Nintendo - 90% śmieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, bulaxyz82 napisał:

Szybkie zakupy zrobione: Horace, Bloodstained: Ritual of the Night, Project Warlkock - znowu jakaś narodowa kwarantanna się szykuje to mały zapasik gierek trzeba było zrobić.

U mnie eshop coś padł. Ile dałeś za Project Warlock? Mamna steam ale przenośnie moze byc jeszcze lepiej (no i nie mamnadal PC).

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, qqnice napisał:

Ni no kuni: Wrath of the White Witch 249 zł -> 62 zł (75%), warto?


Tytuł polaryzujący. Niezrównana oprawa graficzna i dźwiękowa, system walki potrafi niestety odrzucić nawet miłośników jrpg (a co dopiero casuala). Sprawdź recenzje, w których jest opisany. Grałem na PS3 i dla mnie za trudne to i przekombinowane. Obejrzałem cut-scene movie na youtube i nie wróciłem. Smutne to było bo to Ghibli a kto nie kocha Ghibli

Odnośnik do komentarza

Kurde dużo tego jest. 

 

 

Paradise Killer to w sumie jedna z lepszych gier 2020.

 

Neo Cab jest warte polecenia miłośnikom współczensych gier narracyjnych.

 

Alder's Blood dostał słabe oceny, ale dla osób o określonym guście będzie gratką. Pisałem o tej grze nieco w temacie "Bloodborne".

 

Saga Scarlet Grace to po cichu jeden z najlepszych jRPG-ów ostatniej dekady.

 

Superliminal to lekki geniusz.

 

Telling Lies też.

 

Wilmot's Warehouse też.

 

Pinstripe to nie była wybitna gra za 80 zł, ale za 10 zł owszem, i nie zajmuje dużo czasu.

 

 

A to tylko jakieś losowe przykłady. Np. dla mnie Horace był zdecydowanie rozczarowaniem, chociaż rozumiem czemu części osób się spodoba. W sumie za 6 zł warto obczaić choćby dla samego pomysłu na historię.

 

 

No taki już jest Nintendo Switch, dla każdego masa dobrego. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zakupione:

 

- Horace

- Shantae: Risky's Revenge - Director's Cut
- FOX n FORESTS
- FAST RMX
- Super Mutant Alien Assault
- Slayin 2
- SuperEpic: The Entertainment War
- Endurance - space action
- Grimvalor
- Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX
- Toki
- My Friend Pedro
- Outbuddies DX
- Willy Jetman: Astromonkey's Revenge
- To the Moon
- Ministry of Broadcast
- Door Kickers: Action Squad
- Dark Devotion

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram sobie w końcu więcej w Sakuna: Rice and Ruin i w tym przypadku oczekiwania zdecydowanie spełnione. Gra ma ten przyjemny klimacik bardziej tradycyjnych japońskich gierek z czasów, powiedzmy, PS2, jest naprawdę dobra, założyłbym temat ale znowu te same mordy by były obrażone. W każdym razie jak ktoś chce grać tylko na TV, no to na pewno większy sens ma wersja PS4, faktycznie sterowanie jest jak w bijatyce i w trybie przenośnym Switcha jest trochę ciężko wykonywać pożądane akcje. Ale nie przeszkadza mi to bardzo, bo nie trzeba grać bardzo skillowo, można nabić sobie najpierw wyższy level hodując ryż, co oczywiście jest fajniejsze na Switchu. Gra nie jest bardzo dynamiczna - niedługo po rozpoczęciu gry oglądałem trwającą parę minut scenkę, jak postaci sadzą ryż i śpiewają. Ogólnie trzeba polecić fanom takich klimatów.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał:

Gram sobie w końcu więcej w Sakuna: Rice and Ruin [...], założyłbym temat ale znowu te same mordy by były obrażone.

 

Wygląda na to, że temat został założony już kilka lat temu dla tej gierki, ale jakimś cudem zamiast do multiplatform, trafił do PS4 jako tytuł na wyłączność (choć z góry było wiadomo, że wychodzi również na PC):

 

 

Kto ma moc przenoszenia tematów do odpowiedniego działu?

Odnośnik do komentarza

Wtedy była tylko na PS4, później zapowiedzieli także na Switcha. Na pewno jak ktoś zagra na PS4 i potem na Switchu to odczuje przeskok, ale gra jest na tyle repetytywna, że pasuje dobrze na Switcha. To nadal jest gra o hodowli ryżu. No, tylko to sterowanie. W walkach - no jednak mogliby zrobić np. unik pod ZR zamiast wymagać p,p; które jest ciężkie na gałeczkach Switcha. Ale to też jest gra, gdzie jest np. minigierka,  w której mamy mashować góra, dół, góra, dół... no bajer rodem z dwóch (teraz trzech) generacji temu i na Switchu łamacz palców. Na szczęście tempo takich akcji nie ma wielkiego znaczenia, a walki wymagają jak na razie głównie przypakowania statsów poprzez ryż, zaawansowana masherka pomaga w nich bardzo, ale jest mniej istotna od statsów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...