Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gameplay jest jak w 80% platformówek  8bit, zależy kto co lubi, z tym że co do powtarzalności to 7 postaci z innymi skillami wprowadza różnorodność. S ty lubisz takie gierki. Bierze za te 40 zł. Może nie jest to gierka na 8 jak oceniają ją recenzenci i userzy na meta ale spokojnie 7/10 za całokształt można dać. 

 

 

Marne story w klasycznej platformówce 8bit, jako minus? Realy? Hehhe

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Olli olli rzeczywiście wymagający, ale wciągający jak diabli tytuł szczególnie 2 część wydaje mi się szybsza i bardziej responsywna.

Zakupiłem jeszcze RE revelations 2 ,bardzo dobry port w handheldzie ostry jak żyleta bodajże 720p , klimacik też niezły trochę przypomina mi Veronicę , zobaczymy jak później się rozwinie , mam nadzieję że lepszy od pierwszej części która mi nie podeszła .

Z tego co zauważyłem to Mikami mieszł tu w designu czuć tu jego rękę ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, sprite napisał:

Wymagająca xDDD. Im dalej, tym gorzej. Jak już teraz się męczysz, to jak najszybciej rushuj do końca.

 

„Jak już teraz się męczy” to niech zmieni grę. Jeden (gromit) kończy „(pipi)nię z grzybnią”, żeby móc „uczciwie” ocenić xD. Drugi (sprite) rushuje w crapach do końca, żeby jak najszybciej mieć to za sobą xD. A nie lepiej pogodzić się z „inwestycją życia” i tak zwyczajnie nie marnować czasu? Rushuj „bidę z nędzą” S_600, będziesz mógł wtedy uczciwie napisać, że to... bida z nędzą i w końcu włączyć coś innego :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rayos napisał:

 

czyli przehajpowanym przez ciebie do granic obrzydzenia tytulem po prostu wartym ogrania? 

@pawelgr5 jak smb odrzucil poziomem trudnosci czy typem rozgrywki, to celeste nie tykaj, ten sam typ platformera (choć prostszy od smb) 

 

O czym Ty rozmawiasz? Tak, a Donkey Kong to ten sam typ platformera, co Mario 2D, Rayman, Sonic itp.. Sprawdź pawelgr5 najlepiej sam. To, że dla Ciebie Celeste jest warte ogrania to nie znaczy, że dla kogoś nie może być grą życia, więc zamilcz, bo widzę, że wstałeś lewą nogą.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rayos napisał:

Zdrowy, a ile strategii skończyłeś?

 

Jeśli nie podobało Ci się Call of Duty to nie graj w Battlefielda, bo tam też jest widok z pierwszej osoby xD. A co do pytania nie twój interes. Potrafię docenić prostotę Into the Breach i nie potrzebuję do tego mieć ograne setki strategii. I jeszcze odnośnie Celeste, nie sprawdzi sam to się nigdy nie dowie, czy się zawiedzie tak jak na SMB, czy gra będzie „tylko” warta ogrania, czy okaże się dla niego sztosem. SMB i Celeste łączy niewiele, poza szybkimi loadingami.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

„Jak już teraz się męczy” to niech zmieni grę. Jeden (gromit) kończy „(pipi)nię z grzybnią”, żeby móc „uczciwie” ocenić xD. Drugi (sprite) rushuje w crapach do końca, żeby jak najszybciej mieć to za sobą xD. A nie lepiej pogodzić się z „inwestycją życia” i tak zwyczajnie nie marnować czasu? Rushuj „bidę z nędzą” S_600, będziesz mógł wtedy uczciwie napisać, że to... bida z nędzą i w końcu włączyć coś innego :).

Nigdzie nie napisałem, że rushowałem do końca WB. Wręcz przeciwnie, wymaksowałem gierkę na 100%. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie to takie maks 6/10, a nie crap. Muzyczka i grafa trzymały mnie przez te 6-7h. S600 widać, że od początku się męczy, więc jedyne wyjście to rush do końca lub drop. Im dalej w grze, tym więcej monotonii i powtarzalnych schematów. 

 

Co do platformerów to wiadomix, że SMB zjada tego średniaka Celeste. Zupełnie inna liga.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, sprite napisał:

Nigdzie nie napisałem, że rushowałem do końca WB. Wręcz przeciwnie, wymaksowałem gierkę na 100%. Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie to takie maks 6/10, a nie crap. Muzyczka i grafa trzymały mnie przez te 6-7h. S600 widać, że od początku się męczy, więc jedyne wyjście to rush do końca lub drop. Im dalej w grze, tym więcej monotonii i powtarzalnych schematów. 

 

Co do platformerów to wiadomix, że SMB zjada tego średniaka Celeste. Zupełnie inna liga.

 

Zależy dla kogo ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...