Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, NemoKOF napisał:

Napisać, że ITB jest CZYMŚ dla strategii ogrywając tylko jedną strategię :yao:

Chyba że tym CZYMŚ jest fakt bycia JEDYNĄ OGRANĄ GRĄ Z GATUNKU. 

 

A nie jest? Podaj twój typ?

5 minut temu, sprite napisał:

Ale on potrafi docenić prostotę, a ty nie. Czaisz?

 

Sprajcik to wszystko kwestia gustu. Ty sądzisz:

 

TF>Returns

SMB>Celeste

FIFA>PES

 

A ja na odwrót, co kto lubi :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli uważasz, że możesz wydać osąd na gatunek, wybrać z niego perłę grając w jednego przedstawiciela to nie sensu dalej rozmawiać. Bo do czego niby porównujesz ITB? Ja się o strategiach w ogóle nie wypowiadam bo się nie znam na nich. 

 

Ja już z tobą odbyłem ze 100 takich rozmów także kończę. Trzymaj się cieplutko mordo. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, NemoKOF napisał:

Jeśli uważasz, że możesz wydać osąd na gatunek, wybrać z niego perłę grając w jednego przedstawiciela to nie sensu dalej rozmawiać. Bo do czego niby porównujesz ITB? Ja się o strategiach w ogóle nie wypowiadam bo się nie znam na nich. 

 

Ja już z tobą odbyłem ze 100 takich rozmów także kończę. Trzymaj się cieplutko mordo. 

 

To po co zaczynasz taką rozmowę? I w dodatku 101? :) Jeszcze się nie nauczyłeś? Ten osąd jest mój, rozumiesz? Mój! ;)

 

edit: jak zagram w drugą w życiu strategię to może zmienię zdanie xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

To po co zaczynasz taką rozmowę? I w dodatku 101? :) Jeszcze się nie nauczyłeś? Ten osąd jest mój, rozumiesz? Mój! ;)

 

edit: jak zagram w drugą w życiu strategię to może zmienię zdanie xD.

Po to, żeby postronni forumowicze wiedzieli z jakimi "osądami" mają do czynienia. Chcę im zaoszczędzić zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, NemoKOF napisał:

Po to, żeby postronni forumowicze wiedzieli z jakimi "osądami" mają do czynienia. Chcę im zaoszczędzić zdrowia. 

 

Jakimi osądami? To tylko moje zdanie. Nie zgadzasz się z nim ok. Przynajmniej mógłbyś podać swój typ najlepszej strategii? Dla mnie Into the Breach jest piękne, bo piękno jest w prostocie. Tam naprawdę wszystko działa, zasady łapie się od pierwszej minuty, a po kolejnych gra staje się coraz to głębsza. O to w grach chodzi moim zdaniem. Naprawdę nie masz co robić, tylko sugerować innym, żeby nie brali mojego zdania na poważnie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gromit napisał:

@zdrowywariat to teraz dajesz Wargroove. Zagrasz wreszcie w jakąś strategię, a nie rogalikowe szachy :) 

 

A jest promka? Wrzucę dziś na łiszlistę. Muszę dokończyć ITB, przeszedłem wszystkimi setami mechów na normalu (4 wyspy) i już pięcioma na hardzie (4 wyspy). No nie mogę się oderwać od tych rogalikowych szachów, więc jestem trochę  z czasem w patowej sytuacji :).

Odnośnik do komentarza

Roman za 3 miesiące, po przejściu Wargroove:

Wargroove jest cudowne, niesamowite jak tak prosta gra korzystająca z tylko 3 przycisków może być tak rozbudowana. Miód niesamowity, nie mogłem się oderwać przez tych 400h, zrobiłem wszystko chociaż momentami nie było łatwo. Wargroove jest tym dla strategii, czym Into the Breach było dla strategii 3 miesiące temu i czym Celeste było dla Celeste.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, sprite napisał:

Czyli w tym "xD" się kryje dziesiątki ogranych strategii. 

 

96f3d0ac06aff7513b323beeec205782a6ab8e08

 

Nie, ale to nie oznacza, że nie ograłem żadnej. Pamiętam, że Command & Conquer mnie się bardzo podobało na PSXa, chyba Red czy coś na dwóch płytach. Nigdy nie miałem PCta, więc niewiele tego ograłem, ale coś tam się znajdzie :). Poza tym nie trzeba ograć setki strategii, żeby dostrzec magię ITB. Ostatnio ograłem turówkę Króliki, ale jednak ITB to ITB, jest genialne. Chłopaki z Subset Games to geniusze. To dopiero trzeci indyk, albo aż, przy którym wiem, że spędzę ponad 200h.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, NemoKOF napisał:

Czyli jednak znawca gatunku :obama:

Zostaliśmy porobieni 

 

Jeszcze Oel Pompowacze na C64 i Cannon Fodder na Amigę, jeśli to można nazwać strategią xD. Muszę se przypomnieć :). A Ty chyba miałeś co robić? ITB jest GENIALNE!

5 minut temu, sprite napisał:

Idę grać w Celeste na drugim sejwie.

 

Raz nawet grałem na dwóch jednocześnie, żeby poznać levele. Raz na jednym, a raz na drugim, co level xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...