Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, sprite napisał:

Tak się gra chłopaki, a nie jak nubki na jednym sejwie. Zdrowy jest zdrowy.

 

Teraz już podstawkę znam na pamięć i udało mnie się ukończyć po 120 zgonach całość, przy 9 w trzecim chapterze i 40 w siódmym, z wszystkimi truskawkami oczywiście. Ale przy b-sideach będę jeszcze korzystał, gdy wrócę do gry poprawić wynik xD.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tu się wydarzyło. Gościu mówi, że skończył popychać głupoty i że kończy, po czym dalej pisze. Drugi wariat jakieś banały o tym co jest czym dla czego i kogo, ale ogólnie to nic nie wiadomo.

 

Powiem tak dla klarowności:

Into the Breach jest dobre. Nawet bardzo. Nie jest super rozbudowane, ale w tej grze chodzi o maksymalizowanie tego co się ma i co się dostało od randoma. Interfejs jest mega przejrzysty, a każda plansza to tak naprawdę zagadka logiczna. Jednym to przypasuje innym nie, nie ma sensu porównywać bo chyba nie ma drugiej takiej strategii.

 

Jak chcecie coś dobrego, ale bardziej w stylu XCOMa to jest mega przecena na Steamworld Heist. Za taką cenę 24 zł to aż głupio nie wziąć.

 

Dodatkowo kupiłem jeszcze Semblance, bo nie widziałem drugiego takiego platformera, Candle (cośtam cośtam) dla dziewczyny i uwaga… 911 Operator :D Zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Ja w końcu zdecydowałem się wydać kasę na Severed i tak mnie wciągnęła, że wymaksowałem ją w 3 posiedzenia. Specyficzna rzecz, ale mi mocno siadła. Gra dla osób szukających jakiejś odmiany od skakania i strzelania. Jak to u drinkboxów ładniutka. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, estel napisał:

I jeszcze doszła przecena na Kingdom: Two Crowns.

 

Zastanawiam się nad tym Shovelem - opinie są uniwersalne dobre. To jest takie Mario 2D czy metroidvania?

 

To 8 bitowa gierka, pomysłowa, która gdyby wyszła 35 lat temu to dzisiaj byłaby klasykiem. A że wyszła niedawno to trzeba bardzo lubić takie klimaty. Takie 7, w porywach 8 na 10.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, estel napisał:

I jeszcze doszła przecena na Kingdom: Two Crowns.

 

Zastanawiam się nad tym Shovelem - opinie są uniwersalne dobre. To jest takie Mario 2D czy metroidvania?

Dodatek Spectre  podobno lepszy , aczkolwiek za 20zl więcej mamy podstawkę i wszystkie Dlc.

Odnośnik do komentarza

Shovel? Lol jedna z najlepszych gier na eshopie wśród tych wszystkich retro indorów a twórcy znani byli z umieszczania darmowych dlc updatów dla tych co kupili oryginał. Gameplayowo to taki mix Megamana i Duck Tales. DLC to sznyty które warto obadać szczególnie Specter Of Torment.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 godziny temu, estel napisał:

I jeszcze doszła przecena na Kingdom: Two Crowns.

 

Zastanawiam się nad tym Shovelem - opinie są uniwersalne dobre. To jest takie Mario 2D czy metroidvania?

 

Taki trochę Megaman, tylko dopieszczony do granic możliwości. Kiedyś gdzieś przeczytałem że Shovel Knight to jest takie coś, jakby przez 30 lat konsole nadal były 8 bitowe i nagle by wyszedł Shovel Knight, który wyciska z 8 bitów wszystko, zarówno pod względem grafiki jak i game designu.

 

 

Kurde, kusi ten pierwszy dodatek. Odbiłem się od niego kiedyś no ale jednak wypadałoby przejść.

10 minut temu, Rayos napisał:

No i lada dzień trzecia, ostatnia kampania :))

 

wiadomo kiedy? na googlach dalej wyświetla mi kwiecień 2019

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, estel napisał:

I jeszcze doszła przecena na Kingdom: Two Crowns.

 

Zastanawiam się nad tym Shovelem - opinie są uniwersalne dobre. To jest takie Mario 2D czy metroidvania?

 

Normalne Mario, w sensie 2-3. Gra ma zdecydowanie tempo Pegasusowej platformówki (naturalnie animacja jest bardziej responsywna, ale tylko troszkę - aż idzie chwilę się przyzwyczaić do tego jak mało trzeba robić w sensie sterowania i z jak dużymi odstępami), jest dość wypchana akcją z metra na metr, całą grę "idzie się w prawo", z okazjonalnymi ukrytymi komnatami.

 

Nie ma tu mowy o eksploracji, ale używane przedmioty, ataki i ogólny setting (pomiędzy planszami proste "miasteczka" z paroma postaciami i zadaniami) są ewidentnie oparte na Castlevanii. Jeśli chodzi o fizykę sterowania, z klasyków najbliżej raczej do Duck Tales (łopata także wyraźnie nawiązuje do laski z tej gry).

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przy okazji Directa o SMM2 Nintendo ogłosiło ciekawą nowość: vouchery na gry (https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch/Nintendo-Switch-Online/Exclusive-offers-for-members-1437882.html). Kupując voucher za 419 zł możemy kupić dwie gry (https://ec.nintendo.com/PL/en/pretickets/70020000000081). Dodatkowo dostajemy 419 złotych monet czyli standardowe 5% ceny zakupu online (a pewnie potem jeszcze wlecą monety za gierki, które kupimy). Póki co na liście widać głównie tytuły od Nintendo. Jak dla mnie spoko opcja, można przyciąć około 80 zł na dwóch grach, do tego jeszcze zostają monety, które można później wykorzystać na inne zakupy.

Edytowane przez Gromit
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Lenistwo to grzech główny, więc wygoda nie jest tego warta, żeby przepłacać za cyfrę, a co gorsza wtopić 60e, gdy gra nam nie podejdzie, bez możliwości odsprzedaży. No ale są tacy, którzy kończą wszystko, nawet gdy się z grą męczą, no bo przecież szkoda zainwestowanej kasy, jakby zapomnieli, że nie liczy się ilość ukończonych gier, a jakość. Niech lepiej wrzucą niektóre tytuły, jak BOTW, czy MK8D, do Nintendo Selects, zamiast mamić tymi biednymi promkami na 30%.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...