Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
8 minut temu, ogqozo napisał:

Z promocji, jedyna ciekawsza gra, która nie była wcześniej przeceniona, to chyba polski Moonlighter

 

Gra nie jest polska, twórcy są z Hiszpanii - 11 bit tylko wydaje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo. Tyle pieniędzy zmarnowane bo nie wiedziałem.

 

 

 

Steamworld Quest dostał 9 w "Edge'u", a Gato Roboto miało dobre opinie na targach (chociaż ja w to nie wierzę. To brzmi jak drewno niczym Blossom Tales). Może coś się jednak kupi przez ten mało ekscytujący miesiąc.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mdr jak Raven "przeszedłem już szóstą grę w tym roku, słuchajcie" Raven wyniuchał z daleka okazję przywalić się do Jarka, że o promocji na eShopie śmiał napisać... w temacie o promocjach na eShopie. Coraz lepsze te pojazdy. Ale chyba zapomniał zawołać kolegów na ircu po plusiki.

 

 

Kilka promocji się dziś pojawiło. Gierka pt. Broforce jest moim zdaniem warta zakupu za obecną cenę. Mnie bawiła. Prosta arcade'ówka w której szczelasz do wszystkiego dokoła bez ograniczeń. Całkiem zabawna i przystępna dla każdego chyba faceta w naszym wieku - parodia filmów akcji z mięśniakami z lat 80. czy 90.

 

Omawiana niedawno przygodówka Red Strings Club kosztuje teraz 40 zł. Zdecydowanie ciekawa gierka dla fanów pececiarskiego opowiadania historii. Jedyny cyberpunkowy scenariusz w grach, którym warto się interesować w tym roku. To JEST pececiarska gra klikana, więc wersję Switch raczej polecam tym, którzy chcą grać mobilnie za pomocą ekranu dotykowego.

 

Steamworld Quest dostał symboliczną obniżkę 15%. No i Gato Roboto według pierwszych recenzji jest dobre i krótkie, więc też się zaciąga.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, giger_andrus napisał:


Siłą Broforce jest kanapowy co-op na 4 graczy, który miałem okazję przetestować u kumpla.
Da radę na Switchu ?

Mdr?

 

No, w jakim sensie by miało nie być? Są wszelkie tryby online i offline, na oko wygląda to tak samo jak gdy grałem na pececie (czy właściwie lepiej, bo gra była raczej ulepszana przez lata). Jak to zwykle bywa z joyconami, bardzo wygodnie na jednym grać nie jest, ale się da. Ja bym tę grę za 30 zł to nawet do singla wziął bez wstydu. Na pewno dużo mniejszy niż za Katanę Zero.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
12 godzin temu, Bzduras napisał:

Serio pytam, Google podpowiada tylko, że to francuski odpowiednik "lol", ale jakoś nie pasuje to do kontekstu ani tutaj, ani w innych postach.

 

@ogqozo, pomóż rozwikłać zagadkę.

 

mort de rire 559723672525340673.png?v=1

 

Odnośnik do komentarza

Pora na nową obsesję? Na Switchu pojawił się Slay the Spire, jedna z najbardziej oczekiwanych gier na tego handhelda. Jedna z pozycji, w którą ludzie zarywają godziny jak powaleni, tak jak np. Darkest Dungeon. Lata balansowania wczesnych wersji oznaczają, że na Switchu pojawia się już bardzo dopracowana gra (jeśli chodzi o balans bo, jak widać w relacjach, bugi techniczne w wersji Switch się zdarzają). Założyłoby się temat, no ale oficjalnie gra jest też na PS4, więc niby multiplatforma. Dla mnie strach się za to na serio brać, po tym, co słyszałem o wciągalności tej gry.

 

 

 

Dobre recenzje zebrał Vectronom - platformer typu "chodzisz kwadratem". Ale nie jestem za mocno przekonany do tej gry. Perspektywa przyjęta na ekranie ciągle sprawia, że mylą mi się kierunki. Wiele poziomów wbrew pozorom wydaje się bardziej wymagać cierpliwości i ćwiczenia, niż faktycznego rytmu. Bez wątpienia gdy ktoś się wkręci, gra może zaoferować bardzo angażujące wyzwanie. Ale mi na razie ciężko polecić.

 

Crystal Crisis - to tetrisowa gra, która zebrała dobre opinie. Trochę o niej cicho jak na reputację Nicalisa. Jest to coś jakby zrobić nowego Puzzle Fightera z postaciami z Isaaca, Cave Story itp. Teoretycznie na Switchu jest trochę tetrisówek, ale tylko kilka naprawdę dobrych ORAZ mających tryb multi na kanapę. Dlatego na pewno będę miał tę grę, ale startowa cena 120 zł trochę daje na wstrzymanie. 

 

 

 

Nowych specjalnie przecen na razie brak, czekamy na E3. Lekkie obniżki zaoferował Capcom. Wyróżniłbym tylko okazję nabycia Mega Man Collection za 40 zł, ale będzie kiedyś i taniej.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kilka mocnych promek na sklepiku (wszystkie regiony)

Battle Chasers od ~66zł

Crypt of the NecroDancer od ~13zł (chyba już było w podobnej cenie)

Lego Undercover od ~71zł (bywało taniej w USA, ale w "łatwiejszych" regionach chyba nie)

Dead Synchronicity od ~20zł (za taką kasę warto sprawdzić jak się jest fanem p&c)

Unraveal Two od ~`37 zł (Amerika)

Lost Sphear od ~70zł (Amerika)

Gwóźdź programu:

 

NBA2k19 od 12 zł -_- (SERIO, ale taki chamski rabat mają tylko kraje amerykańskie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...