Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, Faka napisał:

I warto wziąć, bo to pierwsza obniżka tej gry w eshop wg historii psprices. Taniej jeszcze nie było, a i tak ta cena jest spoko, ja tam wziąłem.

Były już obniżki tylko na inne regiony

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rezoo7 napisał:

Celeste na promocji w eshopie u nas 53 zł , w Norwegii 46 zł.

 

Ile kosztowała wcześniej w złotówkach? Bo u mnie 20e i teraz pewnie 15e.

Godzinę temu, Rezoo7 napisał:

Mimo iż ogrywam FE Awakening też wziąłem (za taką cenę nawet trzeba) będzie na później .

 

To nie włączaj czasem teraz, bo będzie na teraz xD.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Ile kosztowała wcześniej w złotówkach? Bo u mnie 20e i teraz pewnie 15e.

 

To nie włączaj czasem teraz, bo będzie na teraz xD.

80 zł w Polskim regionie i ok 75 w Norwegii przed przeceną 

No nie wiem Fe Awakening to niezły szpil, kupiłem żeby w czuć się w klimat przed zakupem Three Houses ;)

Edytowane przez Rezoo7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Myślałem, że mam coś z głową, ale wszedłem na steama, a tam ktoś ma 1250h spędzone przy Celeste, a od 50 do 200h to norma (mam 225, ale to nie koniec jeszcze). Podobnie jest z Into the Breach, 100h to nic (mam 150 już, ale lekko dobiję do 250 może nawet). Zamiast zaliczać wszystko po kolei, a co gorsza męczyć się z idiotycznymi pucharkami, wolę grać non stop w to co mnie bawi. Into the Breach z każdą godziną wydaje się coraz lepsze - gra fenomen. Przeszedłem na razie na hardzie trzema setami mechów, a wczoraj w finałowej walce dostałem w(pipi) czwartym przez głupotę (poczułem się zbyt pewnie) - cudowna gra.

Obecnie ogrywam Celeste, ale po przejsciu na razie chyba nie bede gral dalej i Into The Breach jest jednym z tytulow w moim top 3 do kolejnego zakupu :) Mysle jeszcze o Dragons Dogma i Cywilizacja 6, ale boje sie ze te tytuly moga byc za bardzo czasochlonne (pod katem pojedynczej sesji).

 

Czesto mam tylko 20-40 min wieczorem, wiec nie po to sprzedalem ps4, zeby wskakiwac w rpg na dlugie godziny, ale DD kusi ze wzgledu na swiat ktory jest dla mnie 10/10. 

 

Tyle swietnych gier, a tak malu czasu na granie :) Moj Watch List caly czas rosnie w tytuly po 40-60 zl.

Odnośnik do komentarza

@falcon87pl Dragon's Dogma to nie jest gra na 40 minut. Jest dużo eksplorowania i walki też nie należą do najkrótszych.

 

Cywilizacja 6 działa na zasadzie "jeszcze jednej tury". Nigdy nie udało mi się ograniczyć jednej sesji do godziny. Gra za bardzo wciąga :) Co nie zmienia faktu, że jeżeli masz w sobie dużo samozaparcia to Civ6 będzie lepszym wyborem z tych dwóch tytułów.

 

Od siebie polecam też Cook, Serve, Delicious 2 - tutaj jedna rozgrywka zamyka się w 10 minutach. Dla niektórych gameplay może być stresujący, więc polecam obczaić jakieś filmiki przed zakupem. Mnie osobiście gra wprowadza w stan Zen ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Soporo obniżek w eshopie

Min.

Seria Steam World Heist oraz Dig

Valkiria Chronicles

Messenger

Bastion  u ruskich tylko 10 zł

http://www.nintendolife.com/news/2019/05/nintendo_hosts_huge_go_digital_sale_up_to_90_percent_off_more_than_130_switch_games_europe

Valkirie ktoś ogrywał warto ?

Cena naprawdę spoko 35zl 

Edytowane przez Rezoo7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ci powiem:

  • Celeste
  • Steamworld Heist
  • Wizard of Legend
  • The Messenger
  • Steamworld Dig 2
  • Night in the Woods
  • Dandara

Liga niżej:

  • Detention - naprawdę dobry horror koreański
  • Semblance - ciekawa platformem z mechaniką zmieniania świata
  • Tesla vs Lovecraft - horde mode/arcade shooter z widokiem z góry
  • Kona - symulator chodzenia, moja partnerka poleca ale ona jest fanką tego typu gier
  • Songbringer - randomowo generowana Zelda
  • Windjammers - ponoć błyszczy w versusie
  • Sundered - rysowana grafika, duzi bossowie
  • Guacamelee - mega spoko metroidvania, fajny coop
  • Forgotten Anne - gram właśnie, fajna animacja ale gra jest trochę za prosta, nawet walki nie ma
  • Golf Peaks - prosta, fajna gra logiczna
  • Kingdom New Lands - piękny pixel art
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...