Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolekcja Secret of Mana to naprawdę coś. Nie wierzyłem, że jedna z moich ulubionych gier wszech czasów, Seiken Densetsu 3, wyjdzie po 20 latach po angielsku. To jest rzecz marzeń. Teraz oficjalnie ta gra nazywa się TRIALS OF MANA. Jest przecudnie skonstruowana. Wyłem z radości, gdy w końcu dane mi było w nią zagrać. Teraz to o tyle łatwiejsze, oficjalne. Niemniej, z własnym zakupem poczekam do obniżki o 90%. Ale gdybym nie grał wcześniej... zupełnie warto.

 

Na E3 pojawił się też The Last Remnant. Trochę losowy remaster, który średnio mnie zaintrygował na Xboksie 11 lat temu. Nie chodziło nawet o wady techniczne, które na premierę tak krytykowano. Jakoś czułem, że gram w mniej ciekawy, pozbawiony charakteru FF12, który jeśli się faktycznie rozkręca, to strasznie powoli. Podobno system walki wiele zyskuje z kolejnymi godzinami grania... jak Xenoblade 2! W sumie brawo dla Square-Enix, że wycenili to tylko na 80 zł. Może na przecenie -50% będzie wręcz to produkt atrakcyjnie wyceniony.

 

 

 

Przeceniony o 50% jest Hollow Knight, jedna z najlepszych gier na Switcha, i na cokolwiek, oczywiście. Crypt of Necrodancer też można łyknąć za grosze. Ogólnie jednak średnie te promocje, chyba że kogoś jara kupowanie cyfrowego Mario Tennis czy Kirby'ego za 170 zł. 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

My Friend Pedro. Kolejna już duża premiera Devolvera tylko na Switcha. Efektowna strzelanka z widokiem z boku, która kojarzy mi się wręcz z Trialsami. Odtwarzamy balet śmierci. Jednak wszystko w nim po linie i gracz tak dużo sam nie robi palcami, jak by się po ekranie wydawało. W sumie hicior, ale jeszcze nie jestem przekonany, czy to jest gra typu "musisz mieć".

 

 

Dandy Dungeon - wychodzi jutro. To gra, którą bardzo polubiłem na komórce, i czekam na relacje, jak wypada wersja Switch. To przezabawna historia starzejącego się developera, który z pomocą mnóstwa japońskich postac nawiedzających jego dom próbuje zakodować grę, która zdobędzie serce jego nowej sąsiadki. Pomiędzy scenkami (które naprawdę, są jak z MGS-a) przechodzimy nieskończone dungeony... wzorowane na grze Dandy. Sęk w tym, że wersja mobilna była nastawiona na ogromny grind, blokowany przez klasyczny "system energii". Jeśli Dandy Dungeon na Switcha będzie od niego wolny, to obecna cena 60 zł będzie na pewno znacznie niższa, niż kwota, którą trzeba było wybulić dla komfortowej zabawy na komórce. To jest serio dobra gra.

 

 

Terraria - ma się pojawić tego samego dnia, 27 czerwca. Nie ma chyba co dodawać, kultowy od niemal dekady sandbox z milionami fanów, kosztujący grosze. Gra pojawi się w pudełku w późniejszym terminie (pewnie nie za grosze). 

 

 

 

Z cyklu "losowe gierki z przeszłości" pojawiły się Devil May Cry (jeden. Tylko jedynka. Geez) oraz Red Faction Guerilla.

 

 

 

 

Z przecen zwróciłbym uwagę:

 

Three Fourths Home - 6,50 zł za bardzo ciekawe, hm... opowiadanie. Pisane.

 

Assault Android Cactus - obniżka do 56 zł to dobra okazja jeśli ktoś nie grał jeszcze w tę jakże intensywną arcade szczelankę.

 

Może nawet poleciłbym zauważyć Please Don't Touch Anything za 30 zł, gdyby nie to, że na Steamie jest za 10 zł.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ogqozo napisał:

My Friend Pedro. Kolejna już duża premiera Devolvera tylko na Switcha. Efektowna strzelanka z widokiem z boku, która kojarzy mi się wręcz z Trialsami. Odtwarzamy balet śmierci. Jednak wszystko w nim po linie i gracz tak dużo sam nie robi palcami, jak by się po ekranie wydawało. W sumie hicior, ale jeszcze nie jestem przekonany, czy to jest gra typu "musisz mieć".

 

No tylko switch, nie ma co https://store.steampowered.com/app/557340/My_Friend_Pedro/

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Tak się kończy ostatnie forum konsolowe w Polsce, falami plusów za heroiczną walkę o prawa do reprezentacji grania na pececie. Faktycznie nie do pojęcia że można mieć na myśli jedyną konsolę do grania, ciężka sprawa.

 

 

I trwającym od nie wiem ilu lat problemem z poniżeniem swojej godności i sprawdzeniem w słowniku podstawowych słów, których się nie rozumie, takich jak "hit". Nawet 30 lat kalekiej znajomości języka polskiego można naprawić w 5 sekund, gdyby ktoś chciał: Google, wpisujecie słownik PWN, wpisujecie słowo "hit", ciężka sprawa. Nie wiem ile razy przez te 15 lat pisałem, że według słowników języka polskiego, nie, to słowo nie oznacza wcale "gry która się najbardziej podoba akurat Jarkowi". No ale macie mnie, jak zawsze, jaki ja głupi nie wiedziałem że to znaczy i według forumowej wymyślonej właśnie definicji jest sprzeczność, hehe beka z karła przybijamy piątale z Rayosem bystrzacy och jacy my wspaniali kolejny popis wyższości.

 

 

 

Zarówno Katana jak i teraz Pedro należą do najlepiej sprzedających się (przynajmniej na otwarcie) gier w historii Devolvera. Moje wrażenia z tych gier nie zmieniają tego faktu. Wydawca zdecydowanie dobrze wychodzi na decyzji o wypuszczaniu gier akurat na Switcha.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ogqozo napisał:

Tak się kończy ostatnie forum konsolowe w Polsce, falami plusów za heroiczną walkę o prawa do reprezentacji grania na pececie. 

ale ty ptysiu kolorowy w jednym poście piszesz, że gra jest exem po czym podajesz przykład innej gierki i jej ceny ze steama. Schizofrenia?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ogqozo napisał:

Tak się kończy ostatnie forum konsolowe w Polsce, falami plusów za heroiczną walkę o prawa do reprezentacji grania na pececie. Faktycznie nie do pojęcia że można mieć na myśli jedyną konsolę do grania, ciężka sprawa.

 

 

I trwającym od nie wiem ilu lat problemem z poniżeniem swojej godności i sprawdzeniem w słowniku podstawowych słów, których się nie rozumie, takich jak "hit". Nawet 30 lat kalekiej znajomości języka polskiego można naprawić w 5 sekund, gdyby ktoś chciał: Google, wpisujecie słownik PWN, wpisujecie słowo "hit", ciężka sprawa. Nie wiem ile razy przez te 15 lat pisałem, że według słowników języka polskiego, nie, to słowo nie oznacza wcale "gry która się najbardziej podoba akurat Jarkowi". No ale macie mnie, jak zawsze, jaki ja głupi nie wiedziałem że to znaczy i według forumowej wymyślonej właśnie definicji jest sprzeczność, hehe beka z karła przybijamy piątale z Rayosem bystrzacy och jacy my wspaniali kolejny popis wyższości.

 

 

 

Zarówno Katana jak i teraz Pedro należą do najlepiej sprzedających się (przynajmniej na otwarcie) gier w historii Devolvera. Moje wrażenia z tych gier nie zmieniają tego faktu. Wydawca zdecydowanie dobrze wychodzi na decyzji o wypuszczaniu gier akurat na Switcha.

 

Przeczytaj jeszcze raz ten i ostatni swój post. Zwróć uwagę na sens i składnię. Toż to w stylu Gruszczyka. Grafomania. I jeszcze się rzucasz, zamiast wrzucić na luz.

Odnośnik do komentarza

Ej, dobra, ale przy "to w stylu Gruszczyka" to już kończą się żarty.

 

Jak chyba oczywiste dla każdej zdrowej osoby, piszę te posty na forum mimo ogólnej atmosfery, bo uważam, że wiele normalnych osób, nie "zawodowych forumowiczów", które szukają w internecie informacji o grach na Switchu, może natrafić z korzyścią na jakieś faktyczne wypowiedzi o grach.

 

Niestety, to już jest nudny schemat, że po każdej dłuższej wypowiedzi o grach pojawia się obowiązkowy zestaw "przypierdalanie się do megaoczywistych dla każdego skrótów myślowych jak w przedszkolu + nieznajomość podstaw polskiego", nigdy nawet nic ciekawego, ciągle te same "bystre" zagrywki, byle na całą stronę był 1 post o grach i 24 o gupocie ogóra. W ten sposób jedyny temat gdzie są jakieś, skromne bo skromne, ale jakieś wypowiedzi o tym co można by teraz kupić na Switcha, zostaje również zneutralizowany w typowe CW jak każdy. To jest to, czego żałuję, mówiąc o braku polskojęzycznych for dyskusyjnych o konsolach, a nie że ktoś technicznie zamknie ten chlew. Miłej zabawy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rayos napisał:

tez bys mogl popracowac czasami nad szykiem zdania

 

Cały czas nad tym pracuję, ale nie jestem redaktorem, więc nie mam ciśnienia :).

1 minutę temu, ogqozo napisał:

Ej, dobra, ale przy "to w stylu Gruszczyka" to już kończą się żarty.

 

Jak chyba oczywiste dla każdej zdrowej osoby, piszę te posty na forum mimo ogólnej atmosfery, bo uważam, że wiele normalnych osób, nie "zawodowych forumowiczów", które szukają w internecie informacji o grach na Switchu, może natrafić z korzyścią na jakieś faktyczne wypowiedzi o grach.

 

Niestety, to już jest nudny schemat, że po każdej dłuższej wypowiedzi o grach pojawia się obowiązkowy zestaw "przypierdalanie się do megaoczywistych dla każdego skrótów myślowych jak w przedszkolu + nieznajomość podstaw polskiego", nigdy nawet nic ciekawego, ciągle te same "bystre" zagrywki, byle na całą stronę był 1 post o grach i 24 o gupocie ogóra. W ten sposób jedyny temat gdzie są jakieś, skromne bo skromne, ale jakieś wypowiedzi o tym co można by teraz kupić na Switcha, zostaje również zneutralizowany w typowe CW jak każdy. To jest to, czego żałuję, mówiąc o braku polskojęzycznych for dyskusyjnych o konsolach, a nie że ktoś technicznie zamknie ten chlew. Miłej zabawy.

 

Tak, tylko że ludzie pisali to całkiem na luzie. Luz - sprawdź w słowniku języka polskiego, a będziesz wiedział czego Ci brakuje ;).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ogqozo napisał:

Niestety, to już jest nudny schemat, że po każdej dłuższej wypowiedzi o grach pojawia się obowiązkowy zestaw "przypierdalanie się do megaoczywistych dla każdego skrótów myślowych jak w przedszkolu + nieznajomość podstaw polskiego", nigdy nawet nic ciekawego, ciągle te same "bystre" zagrywki, byle na całą stronę był 1 post o grach i 24 o gupocie ogóra. W ten sposób jedyny temat gdzie są jakieś, skromne bo skromne, ale jakieś wypowiedzi o tym co można by teraz kupić na Switcha, zostaje również zneutralizowany w typowe CW jak każdy. To jest to, czego żałuję, mówiąc o braku polskojęzycznych for dyskusyjnych o konsolach, a nie że ktoś technicznie zamknie ten chlew. Miłej zabawy.

 

Ty serio myślisz, że twoje "skróty myślowe" i umiejętności operowania językiem polskim w formie pisemnej prezentują tak wysoki poziom? No głębokie stadium bezpodstawnego samouwielbienia, jeśli tak.

Edytowane przez Kinoji
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ogqozo napisał:

Ej, dobra, ale przy "to w stylu Gruszczyka" to już kończą się żarty.

 

Jak chyba oczywiste dla każdej zdrowej osoby, piszę te posty na forum mimo ogólnej atmosfery, bo uważam, że wiele normalnych osób, nie "zawodowych forumowiczów", które szukają w internecie informacji o grach na Switchu, może natrafić z korzyścią na jakieś faktyczne wypowiedzi o grach.

 

Niestety, to już jest nudny schemat, że po każdej dłuższej wypowiedzi o grach pojawia się obowiązkowy zestaw "przypierdalanie się do megaoczywistych dla każdego skrótów myślowych jak w przedszkolu + nieznajomość podstaw polskiego", nigdy nawet nic ciekawego, ciągle te same "bystre" zagrywki, byle na całą stronę był 1 post o grach i 24 o gupocie ogóra. W ten sposób jedyny temat gdzie są jakieś, skromne bo skromne, ale jakieś wypowiedzi o tym co można by teraz kupić na Switcha, zostaje również zneutralizowany w typowe CW jak każdy. To jest to, czego żałuję, mówiąc o braku polskojęzycznych for dyskusyjnych o konsolach, a nie że ktoś technicznie zamknie ten chlew. Miłej zabawy.

 

Wyedytowałbym jeszcze "for" na "forów" :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...