Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To co ja miałem na myśli, to że dla mnie ta seria mam momenty ale nie ma takiej przytłaczającej atmosfery jak SH1, Dead Space (dobry przykład). Tam się dużo bardziej bałem i siedziałem na szpilkach niż w RE którymkolwiek w którego grałem. Stąd też moja opinia, że można spróbować zagrać nie będąc fanem horrorów ogólnie.

 

Muzyka w Save Room :fsg:

Odnośnik do komentarza

@czacha79

Zachecony opiniami kolegow z forum wzialem i kupilem RE2. Przeszedlem nawet jedna postacia i powiem Ci tak - bez nostalgii to oceniam tego szpila tak na 7+ moze 8. Jest fajny klimacik, jest ladna grafika, ale sama gra jest po prostu nudna. Biegasz po pomieszczeniach w kolko, zagadki sa mega proste, sa raptem 3 typy przeciwnikow, inventory jest ch*jowe. Jak nie jestes fanem albo nie grales za dzieciaka to mysle, ze spokojnie lyknij RE2 na jakiejs grubszej przecenie zeby sobie wyrobic opinie. Nie ma sensu sie napalac.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2019 o 19:15, _Forum_ napisał:

Osobiscie bardzo polecam Resident Evil 0. Gra sie i wyglada rewelacyjnie, najpierw jednak polecam ograc RE Remake poniewaz jest to bardzo dobre zakonczenie swietnej serii i gra zostala zrobiona pod zakonczenie serii a gra dwoma postaciami w takim otoczeniu jest rewelacyjna. PS, mylicie mnie z jakims uzytkownikiem? Bylem kiedys na forum a czytam je regularnie i dobrze znam lore

 

2 godziny temu, _Forum_ napisał:

Do kiedy bedzie promocja na Residenty? Mysle zeby poczekac do konca miesiaca na wyplate i wtedy kupic razem z kilkoma innymi grami

 

Frosti mitomanie przecież wziąłeś pudełko z Hameryki? Na chooj ściemniasz?

 

”Kto mówi prawdę - nie musi niczego pamiętać” - zapisz se gdzieś.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, estel napisał:

@czacha79

Zachecony opiniami kolegow z forum wzialem i kupilem RE2. Przeszedlem nawet jedna postacia i powiem Ci tak - bez nostalgii to oceniam tego szpila tak na 7+ moze 8. Jest fajny klimacik, jest ladna grafika, ale sama gra jest po prostu nudna. Biegasz po pomieszczeniach w kolko, zagadki sa mega proste, sa raptem 3 typy przeciwnikow, inventory jest ch*jowe. Jak nie jestes fanem albo nie grales za dzieciaka to mysle, ze spokojnie lyknij RE2 na jakiejs grubszej przecenie zeby sobie wyrobic opinie. Nie ma sensu sie napalac.

Dzieki za opinie, wezme w takim wypadku Katane Zero i Mark of Ninja :) 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, czacha79 napisał:

Dzieki za opinie, wezme w takim wypadku Katane Zero i Mark of Ninja :) 

 

 

Mark of the Ninja świetne. Katana średnio, ale niektórym się bardzo podoba. Zobacz sobie może jakąś reckę RE1 Remake na zachętę. Estel nie jest wyrocznią i może mieć inny gust od Ciebie. Bierz Celeste xD.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

 

 

Mark of the Ninja świetne. Katana średnio, ale niektórym się bardzo podoba. Zobacz sobie może jakąś reckę RE1 Remake na zachętę. Estel nie jest wyrocznią i może mieć inny gust od Ciebie. Bierz Celeste xD.

Mam te najwazniejsze must have’y pixelowe ;) 

 

Katana Zeto fajny gameplay ale przede wszystkim story! Kurde ta gra ma fabule i to dobra! :) 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
11 godzin temu, czacha79 napisał:

Dzieki za opinie, wezme w takim wypadku Katane Zero i Mark of Ninja :) 

 

Dobry wybór, ale jeśli chodzi o RE to polecam RE4. Najlepsza gra z serii i jedna z najlepszych gier w historii gamingu. 

Odnośnik do komentarza

Czwórka jest liniowa i nastawiona na strzelanie, które jest bardzo przyjemne swoją drogą, no i dzieje się, gdy grupka na nas biegnie. Czwórkę trzeba sprawdzić, bo była małą rewolucją w swoim czasie, dzięki kamerze umieszczonej nad ramieniem, ale nie tylko. W jedynce jest trochę backtrackingu. więcej zagadek, trudniejszych, bardziej straszy od czwórki, no i ost ma lepsze moim zdaniem. Obie warto sprawdzić. Jeden Ci powie bierz, drugi że nie, ale jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, _Forum_ napisał:

Do kiedy bedzie promocja na Residenty? Mysle zeby poczekac do konca miesiaca na wyplate i wtedy kupic razem z kilkoma innymi grami

 

11 minut temu, _Forum_ napisał:

Gralem ostatnio w RE 0 w nocy ze sluchawkami. Przestraszylem sie porzadnie z 3 razy w ciagu kilku minut i wylaczylem gre nie mogac jej kontynuowac dalej bedac wystraszonym przez jakis czas. RE 0 jest trudniejsze od poprzedniczek na normalu, jest wieksze uczucie zaszczucia i gra jest straszniejsza

 

Frosti gubisz się w zeznaniach. Przestań w końcu kłamać!

 

https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/mitomania-przyczyny-i-objawy-jak-walczyc-z-mitomania-aa-sSPW-RCsV-g1Mp.html

 

Mam nadzieję, że pomogłem :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Forum_ napisał:

Promocja na Gameflip, karta do eShopu z dowolnego regionu -20%. Mi za karte o wartosci 20$ wyszlo 15$. Kod wazny do srody

 

Kod znizkowy:

PRIMETIME

 

EDIT: Super Mario Maker 2 wychodzi za 40$

 

Do środy, ale chyba czasu USA, bo kupon już nieaktywny przy próbie użycia, Frosti.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.