Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, MierzejX napisał:

Regions of Ruin polecam. Akurat jest na obniżce.

 

Gra jak Kingdom, tylko z większym naciskiem na RPG i zarządzanie zasobami.

 

Eksplorujesz krainę, rozbudowujesz osadę, delegujesz krasnoludy do prac by zbierali surowce.

 

Minusy. Fabuła jest skąpa i jest tylko by stanowić jakieś uzasadnienie gameplayu. Walka jest bardzo slasherowa.

 

Wciąga i gra się przyjemnie. Ma wysoką ocenę na Steam.

 

Chyba to wezmę wieczorkiem, przy okazji zainteresowałem się Kingdom.

Odnośnik do komentarza

Nie ma teraz przecen na nic dobrego. Chyba że ktoś ma jakieś Capcomy do nadrobienia, obecnie wiele z nich ma najniższą cenę, jaką miało na Switchu (Okami, Dragon's Dogma, Residenty, Monster Hunter itd.). Poza tym dobre przecenione gry to Lovers in Dangerous Spacetime (co-op) i Shakedown Hawaii (sympatyczne GTA w zbieranie pieniędzy). Ogólnie wolałbym kupić coś dobrego, ale co kto woli.

 

 

Pojawiła się na Switchu gra To the Moon. Pierwsze konsolowe wydanie tego mającego niemal 10 lat kultowego klasyka. 

 

 

Z nowości nie zostaje na razie nic jak czekać do 28 stycznia na wydanie również na Switcha GOTY, GOTG i ogólnie GOPS-a po tylu latach czekania.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze i wszędzie polecam kolekcję beat-em upów Capcomu. Jasne, brakuje Aliena, Punishera czy best of the best Cadillaców, ale jest Final Fight, Captain Commando, genialne Warriors of Fate i inne tytuły. Dla ludzi z mojego pokolenia, czyli pierwsza połowa lat 80, wychowanych na salonach gier to najlepszy sposób na powrót do młodości i najlepsze party games ever. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał:

Nie ma teraz przecen na nic dobrego. Chyba że ktoś ma jakieś Capcomy do nadrobienia, obecnie wiele z nich ma najniższą cenę, jaką miało na Switchu (Okami, Dragon's Dogma, Residenty, Monster Hunter itd.). Poza tym dobre przecenione gry to Lovers in Dangerous Spacetime (co-op) i Shakedown Hawaii (sympatyczne GTA w zbieranie pieniędzy). Ogólnie wolałbym kupić coś dobrego, ale co kto woli.

 

 

Pojawiła się na Switchu gra To the Moon. Pierwsze konsolowe wydanie tego mającego niemal 10 lat kultowego klasyka. 

 

 

Z nowości nie zostaje na razie nic jak czekać do 28 stycznia na wydanie również na Switcha GOTY, GOTG i ogólnie GOPS-a po tylu latach czekania.

 

A cóż to takiego wybitnego wychodzi 28 stycznia?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.01.2020 o 08:49, Gregor var Emreis napisał:

Ja zawsze i wszędzie polecam kolekcję beat-em upów Capcomu. Jasne, brakuje Aliena, Punishera czy best of the best Cadillaców, ale jest Final Fight, Captain Commando, genialne Warriors of Fate i inne tytuły. Dla ludzi z mojego pokolenia, czyli pierwsza połowa lat 80, wychowanych na salonach gier to najlepszy sposób na powrót do młodości i najlepsze party games ever. 

Kupiłem na black friday i jestem bardzo mile zaskoczony Armored Warrirors. Jedyna duza gra capcom która ominęła mnie na automatach (a raczej wioske w której mieszkam) i strasznie załuję że tyle lat żyłem w niewiedzy ze to taki sztos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...