Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

Ja też czwóreczkę skończyłem na GCN, ale od długiego czasu gram albo w PUBG na iPadzie, albo na Switchu, gdzie celuję żyroskopem i strasznie źle grało mi się na gałce. Kwestia przyzwyczajenia, ale ogólnie takie celowanie jest dla mnie bardzo wygodne i nie wiem czemu nie ma go w czwórce, skoro jest w 5 i 6

Jest żyroskop w 5 I 6 na Switchu sterowanie żyroskopem?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, devilbot napisał:

Rzuciłem okiem na te przeceny Capcomu i co widzę tytuły to same remastery. Ależ ten Capcom pięknie sra na użytkowników Nintendo. Żadnej nowej gry nie wydać.  

 

No dobra wydali Mega Mana 11 z nowych :reggie:

Może i tak, jak się jest na bieżąco ze wszystkimi grami:)  Ja wziąłem z promki póki co Residenta 0 i gra jest kapitalna no i Okami - tu jest dla mnie póki co średnio ale może jeszcze mnie wciągnie..

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

Może i tak, jak się jest na bieżąco ze wszystkimi grami:)  Ja wziąłem z promki póki co Residenta 0 i gra jest kapitalna no i Okami - tu jest dla mnie póki co średnio ale może jeszcze mnie wciągnie..

Początek Okami jest bardzo długi, przegadany i ogólnie ciężki do przebrnięcia, ale im dalej tym lepiej. Daj grze szansę :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, estel napisał:

Początek Okami jest bardzo długi, przegadany i ogólnie ciężki do przebrnięcia, ale im dalej tym lepiej. Daj grze szansę :)

Dam, dam, generalnie lubię takie folkowe przesiąknięte japońską kulturą klimaty, więc wierze, że jak się rozkręci to będzie fajnie:)

 

@Bzduras tak tak, biorę od razu jedynkę, miałem okazję przejść już kiedyś myślę, że tak połowę na PS4 ale potem miałem długą przerwę i nie mogłem sobie przypomnieć, co mam robić:) Swoją drogą, czy na normalu - pytam o 0 ale też i o 1 bo już nie pamiętam jest duży problem z Ink Ribbonami? Nie ukrywam, że już stary casual ze mnie, Switcha często biorę na kilkunastominutowe sesje i trochę mnie już denerwują takie ograniczniki..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, izon napisał:

Swoją drogą, czy na normalu - pytam o 0 ale też i o 1 bo już nie pamiętam jest duży problem z Ink Ribbonami? Nie ukrywam, że już stary casual ze mnie, Switcha często biorę na kilkunastominutowe sesje i trochę mnie już denerwują takie ograniczniki..

Na luzie wystarczy Ci na całą grę i pewnie jeszcze z 10-15 zostanie, nawet jak będziesz sejwował często.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie odkładasz tego switcha uśpionego na 4-5 dni żeby się wyładował to przecież zawsze możesz uspać konsolę i wrócić? 

 

P.S. Chyba że skaczesz po gierkach. To wtedy save, racja. Nie wiem jak grasz. Ja raczej w jedną grę gram aż skończę chyba że długa albo trudna to przeplatam czymś innym.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, NemoKOF napisał:

Jeśli nie odkładasz tego switcha uśpionego na 4-5 dni żeby się wyładował to przecież zawsze możesz uspać konsolę i wrócić? 

 

P.S. Chyba że skaczesz po gierkach. To wtedy save, racja. Nie wiem jak grasz. Ja raczej w jedną grę gram aż skończę chyba że długa albo trudna to przeplatam czymś innym.

 

Chyba o co innego mu chodziło. Może zwyczajnie nie lubi zaczynać od początku dłuższego momentu, gdy zginie i woli savewować częściej? Ja też już za stary jestem na takie archaizmy, choć w RE jest to spoko zrobione, nie męczy aż tak.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, NemoKOF napisał:

W RE jest to wkomponowane fajnie w samą gierkę przez co inaczej to odczuwasz. Wydzielone miejsce, fajna muzyczka. Czujesz się tam bezpiecznie :-)

To prawda nie ma lipy, w ogóle gra idealna na Switcha - wczoraj 2h na telewizorze, a potem jak już byłem lekko senny dobiłem godzinkę w handheldzie ze słuchawkami. Gra wygląda nawet ciut lepiej w tym trybie. Szkoda, że nie zanosi się, żeby miała być jakaś dedykowana część na Switcha, a szkoda bo Residenty zawsze miały jakieś mocne akcenty na konsolkach Nintendo w przełości..

Odnośnik do komentarza

W grę którą napisały max 2 osoby 

 

@zdrowywariat zobacz yooka 2: https://www.nintendo.com/games/detail/yooka-laylee-and-the-impossible-lair-switch/ ponoć bardzo poprawiona względem 1 gierka, podobna w stylu do Donkeya. Dużo fanów plaformersów chwali. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Regions of Ruin polecam. Akurat jest na obniżce.

 

Gra jak Kingdom, tylko z większym naciskiem na RPG i zarządzanie zasobami.

 

Eksplorujesz krainę, rozbudowujesz osadę, delegujesz krasnoludy do prac by zbierali surowce.

 

Minusy. Fabuła jest skąpa i jest tylko by stanowić jakieś uzasadnienie gameplayu. Walka jest bardzo slasherowa.

 

Wciąga i gra się przyjemnie. Ma wysoką ocenę na Steam.

Edytowane przez MierzejX
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...