Skocz do zawartości

Sezon 7 [Winds Of Winter, A Dream of Spring (?) ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A pamiętacie jak Jaime z Tyrionem dyskutowali w celi nt. nazewnictwa zabójstw. Królobójca, Kuzynobójca, itd.? Ciekawe czy teorie internetowe się sprawdzą i blondasek dźgnie siostrę w plecy?

Mam nadzieję, że tak będzie.

Cersei nie odda władzy i prędzej wysadzi miasto. Zresztą sama powiedziała, że dzikusy i danka mogą ją zaatakować to odpowie dzikim ogniem.

Odnośnik do komentarza

Ach co za odcinek <3 .. 

 

 

Davos i jego gładka gadka z Gold Cloakami była za(pipi)ista, widać że nie zostałem szmuglerem za piękne oczy :D
Jamie wspiął sie na wyżyny aktorstwa zarówno w scenie z Tyrionem jak i kiedy dowiaduje sie że Cersei jest w ciąży ( tylko mnie tą gadką o "niezwyciężonych Dothraki" wkurzył bo gdyby nie smoki to Danka by straciła kolejną armie ).
Cały czas mam nadzieje że ktoś zaciuka Danke bo mnie w(pipi)ia niemiłosiernie - oh ah jaka ja zbawczyni Westeros, w sumie nic takiego nie zrobiłam tylko sprowadziłam na ten kontynent tysiące barbarzyńców którzy chcą zabić kazdego meżczyzne, zgwałcić każdą kobiete i zostawić za sobą popiół i spaloną ziemie.

No i na koniec oczywiście Siedmiu Wspaniałych za Murem :D Coś pieknego :D

 

 

EDIT : w spoilerze bo sie pluje plebs.  :sir:

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

Nie potrafie sobie przypomniec kiedy ostatnio wrecz az tak przeladowany trescia byl jakis odcinek serialu przez co teleporty i skroty skojarzeniowe (np gdzie karzelek zgarnal wiadomo kogo by przyszedl wiadomo z kim) byly czasem absurdalne

 

Czuc ze malo zostalo do konca serialu,majac na uwadze ze jeszcze w tym sezonie i nastepnym batalistyki bedzie jeszcze sporo to miejsca na fabule jest coraz mniej wiec fast travel i niedorzecznosci lekkie moga sie mnozyc

Odnośnik do komentarza

Ach co za odcinek <3 .. 

 

 

Davos i jego gładka gadka z Gold Cloakami była za(pipi)ista, widać że nie zostałem szmuglerem za piękne oczy :D

Jamie wspiął sie na wyżyny aktorstwa zarówno w scenie z Tyrionem jak i kiedy dowiaduje sie że Cersei jest w ciąży ( tylko mnie tą gadką o "niezwyciężonych Dothraki" wkurzył bo gdyby nie smoki to Danka by straciła kolejną armie ).

Cały czas mam nadzieje że ktoś zaciuka Danke bo mnie w(pipi)ia niemiłosiernie - oh ah jaka ja zbawczyni Westeros, w sumie nic takiego nie zrobiłam tylko sprowadziłam na ten kontynent tysiące barbarzyńców którzy chcą zabić kazdego meżczyzne, zgwałcić każdą kobiete i zostawić za sobą popiół i spaloną ziemie.

 

No i na koniec oczywiście Siedmiu Wspaniałych za Murem :D Coś pieknego :D

 

 

EDIT : w spoilerze bo sie pluje plebs.  :sir:

 

Interesujące, że aż tak bardzo Ciebie wkurza przedstawianie dzikusów jako tak zaj.ebistych. Zgadzam się, że gdyby starli się z regularnym opancerzonym wojskiem, mieliby przej.ebane.

 

 

W książce to było dobrze przedstawione gdy Barristan walczył z ochroniarzem Hizdahra - nie wiem czy książkę czytałeś.

 

Ale moim zdaniem ich podejście do walki i szaleństwo tworzyło pewien efekt psychologiczny (smok też oczywiście w tym pomógł). W poprzednim odcinku gdy na samym początku bitwy szarżowali wydzierając mordy na pełen regulator (i strzelając z łuku podczas jazdy na pełnej kur.wie) mi się podobało.

 

Po co zajeżdżali konie i szarże zaczęli ponad kilometr od wroga pomijam.

 

Odnośnik do komentarza

W końcu BARDZO DOBRY odcinek pokazujący, że nie trzeba ognia, smoków i wielkich bitew żeby się działo. Prawie każda scena miała jakieś znaczenie, dużo dialogów było pełnych napięcia, a akcja rozwinęła się bardziej niż w ciągu poprzednich czterech odcinków. Następne zapowiadają się świetnie, drużyna pierścienia wysłana za mur może być zaje.bistym wątkiem.

 

Podobało mi się też jak Jaime sam w jednej ze scen wytłumaczył zagorzałym obrońcom jednej ze scen z poprzedniego odcinka, jak bardzo nie mieli racji ("Bronn sobie przebiegł bo dothraki są przereklamowani") :kaz:

Odnośnik do komentarza

tez mi sie epizod podobal (choc nie zgadzam sie, ze w poprzednich tego sezonu nic sie nie dzialo- chocby w trzecim tez fabule konkretnie do przodu posuneli).

 

Co do druzyny pierscienia, to idzie mi po kosciach, ze

 

tym umarlakiem, ktorego maja przyprowadzic jako dowod, bedzie jeden z nich- pytanie tylko, ktory. Mam nadzieje, ze nie ktos z grona Ogar/Jon/Tormund/Genry. W sumie Mormont by sie nadawal jak dla mnie.

 

 

W ogole nikt jak dotad nie zwrocil uwagi na ten odczytywany przez Gilly fragment zapiskow ktoregos tam majstera o uniewaznieniu slubu ojca Jona. Ciekawe, czy konsolomaniak mimo narastajacego wkur.wienia na przerywanie mu pierdo.lami zakodowal ten fakt gdzies z tylu glowy i wyciagnie go na swiatlo dzienne w odpowiednim momencie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...