Skocz do zawartości

Sezon 7 [Winds Of Winter, A Dream of Spring (?) ]


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja również obstawiam, że Danka zginie w ósmym sezonie, zresztą już przygotowywali w tym odcinku grunt w rozmowie z Tyrionem. Benjen z dupy mnie rozśmieszył xd w książce to pewnie lepiej by wyglądało, skoro jest Coldhand, a tu sobie o nim nagle przypomnieli.

No i scena biegu od jeziora do muru ... Czysto teoretyzując patrząc na mapy w książce, Gendry biegł pewnie parę godzin, potem kruk by pewnie leciał z parę godzin na koniec mapy,  a potem do tego by musiały smoki przylecieć. Przy dobrym wietrze pewnie z dzień by to zajęło, a tam stali sobie grzecznie może przez noc? No i nikt u tych undeadów nie ma broni dystansowej? Raczej słabo :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No było by to mocno po Martinowsku, bo ironii losu ci u niego pod dostatkiem, a cóż by było bardziej ironicznego od posadzenia na tronie gościa, który całe życie uciekał od władzy i odpowiedzialności. 

Sporo stawiałbym też na Littlefingera, który jak zawsze robi swoje za plecami i dostaje to czego chce, kiedy inni, dosłownie, tracą głowy.

Zakończenie ma być słodko-gorzkie

 

 

więc rządzić będzie raczej Tyrion jako regent do czasu aż dziecko Danki i Jona podrośnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

masz racje liczyłem na to, że po tym jak go upomniała, da jej klapsa w du.pe, zaciągnie na łóżko cedząc coś w rodzaju 'you are right, you'll be my fucking slave from now on, i'll tie you up you little whore and then fuck you like no one has ever done before.'

 

po czym najazd na danke

PrestigiousColdKissingbug.gif

 

i przebitka na to tylko że ze snowem

+18

 

uBJeSy9.gif

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hehe, też śmiechłem skąd Jasiek nagle na Dankę "Dany" woła, przyśniło mu się czy co? Wyczytał w książce "Jak wyruchać matkę smoków"?

 

Odcinek trochę nijaki, najfajniejsze były pogawędki wśród Drużyny Pierścienia i konkurs w rzucie oszczepem. Reszta to bla bla bla.

 

 

Filmik z realizacji odcinka, trzeba przyznać, że mają rozmach sku.rwysyny.

 

Odnośnik do komentarza

 

Danka zginie, a jej ciało będzie wystawione na publiczny widok w Kings Landing, a zebrana gawiedź będzie je obrzucać warzywami i gównem.

na tronie - kazdy oby kuvvva nie danka ani sniezynka, marzy mi sie jaimie 

 

danka pewnie zginie w 8 sezonie jak przystalo na serialowa matke terese - pewnie odda zycie za krolestwo czyli poswieci sie by zabic nocnego krola

 

cersei mam nadzieje, ze namiesza jeszcze - choc dawno za zyciowa forma w serialu to z zlych charakterow jacy zostali jest jeszcze najciekawsza (choc i tak slaba)

 

A wiecie, że w sieci krążą już spoilery z całego przyszłego sezonu i według nich 

Danka zginie, a jej ciało zostanie wystawione King's Landing na widok publiczny i zebrana gawiedź będzie obrzucać je gównem i warzywami

 

 

Nie wiem, na ile legitne te przecieki, ale motyw za(pipi)isty i pozwoliłoby mi wierzyć, że twórcy mają jeszcze trochę "cojones".

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...