Skocz do zawartości

Sezon 7 [Winds Of Winter, A Dream of Spring (?) ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

No nie mogę jak typ rzucił tą dzidką :pawel: Jeszcze powrót

wujaszka Benjena

nie wiadomo skąd. xd

Strasznie naciagane to bylo, juz bardziej prawdopodobne by bylo

gdyby ten smok niczym michael phelps wyplynal spod lodu, spalil wszystko i uciekl z jonem na grzbiecie

Taki właśnie scenariusz obstawialem do samego końca odcinka. Xd Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Faktycznie jakbym nie czytal kiedys tam to glowne postacie by ginely i nie mialy rambo mode

Co do rambo mode postaci masz rację, ale czy przed przeczytaniem spoilerów przewidywałeś, że

NK zaje.bie smoka i go potem wskrzesi?

 

 

Jasne, na reddicie czy innych forach teorii są tysiące i pewnie, któraś w końcu będzie prawdziwa, ale czy z tego powodu szczerze można twierdzić, że były one przewidywalne?

Odnośnik do komentarza

 

Wujek Benjen

Ex Machina

 

Wątek w

Winterfell przy himalajach absurdu za murem wydawał się całkiem sensowny, ale tutaj też kwiatków nie brakowało. Ta uraza i niechęć Aryi w stosunku do Sansy jest o tyle śmieszna, że przez 6 sezonów nic o niej nie wspominała, a tu ból dópy taki, że dziwne, że nie miała jej na swojej liście xd No ale już chu/j w to, najlepsze że Litlefinger przypomina o tym, że w razie czego Brienne ma ją bronić, po czym przychodzi jakieś zaproszeni z King's Landing (cooooooo?) i Sansa wysyła tam Brienne nie wiadomo po co i na co. COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO xDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza

 

No jeśli tak, to głupio to wyglądało. Sam podrzuca jej motyw, że w razie czego Brienne ma ją obronić (swoją drogą bardzo uspokajające, biorąc pod uwagę jej sparing z Aryą xd), a ona przytakuje. Nagle z dópy wyskakuje jakieś zaproszenie od Cersei, które normalnie powinna od razu spalić i olać, a ta stwierdza, że sama nie pojedzie, bo pewnie kolejna pułapka, ale jedyna osoba, która mogłaby spróbować obronić ją przed Aryą, to niech tam jedzie w pissdu  :reggie:

Jeszcze co do nakręcania konfliktu przez Littlefingera, to niby oczywiste, że stara się to robić, tylko że tak naprawdę on nie musi za bardzo się starać. Arya od momentu powrotu ma focha i pretensje o wszystko

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

spoiler na bazie książek

 

Obstawiam że w przyszłości Jaimie zgodnie z przepowiednią zapie.rdoli Cersei, której już odwaliło do cna

 

Jaimie, my name is Jaimie...

:banderas:

 

Ktoś tu ostatnio pisał, że aktor grający Jaimiego wspiął się na wyżyny aktorstwa przy spotkaniu z Tyrionem. Moją ulubioną sceną z nim jest ta kąpiel z Brienne w której mówi o Mad Kingu. Złoto

Odnośnik do komentarza

spoiler na bazie książek

 

Obstawiam że w przyszłości Jaimie zgodnie z przepowiednią zapie.rdoli Cersei, której już odwaliło do cna

 

Jaimie, my name is Jaimie...

:banderas:

 

Ktoś tu ostatnio pisał, że aktor grający Jaimiego wspiął się na wyżyny aktorstwa przy spotkaniu z Tyrionem. Moją ulubioną sceną z nim jest ta kąpiel z Brienne w której mówi o Mad Kingu. Złoto

Jaimie to najlepiej napisana postać. A aktor grający tę postać :banderas:

 

Defend your King, obey The king, obey your father

 

Odnośnik do komentarza

Lubiłem gościa od samego początku. Już w pierwszych książkach szło wyczuć, że to będzie wielowymiarowa postać i zawsze gościowi kibicowałem. W serialu mimo, iż dobrze prowadzą jego rolę, to nie widać rosnącej od dłuższego czasu niechęci i obrzydzenia do Cersei, co w książkach widać już przed Walk of shame, bo przecież Jaime dostaje od Cersei listy błagalne, które postanawia zupełnie zignorować.

 

Czekam z utęsknieniem aż

zaje.bie Cersei zgodnie z przepowiednią o Valonqar. :D

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No było by to mocno po Martinowsku, bo ironii losu ci u niego pod dostatkiem, a cóż by było bardziej ironicznego od posadzenia na tronie gościa, który całe życie uciekał od władzy i odpowiedzialności. 

Sporo stawiałbym też na Littlefingera, który jak zawsze robi swoje za plecami i dostaje to czego chce, kiedy inni, dosłownie, tracą głowy.

Odnośnik do komentarza

na tronie - kazdy oby kuvvva nie danka ani sniezynka, marzy mi sie jaimie 

 

danka pewnie zginie w 8 sezonie jak przystalo na serialowa matke terese - pewnie odda zycie za krolestwo czyli poswieci sie by zabic nocnego krola

 

cersei mam nadzieje, ze namiesza jeszcze - choc dawno za zyciowa forma w serialu to z zlych charakterow jacy zostali jest jeszcze najciekawsza (choc i tak slaba)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...