Skocz do zawartości

Sezon 7 [Winds Of Winter, A Dream of Spring (?) ]


Rekomendowane odpowiedzi

oku/rwa te odcinek był tak żenujący że prawie oczy mi zaczeły krwawić pod koniec jak zobaczyłem tą godzillę XD

 

Dialogi tak czerstwe że aż uszy szczypały.

 

Plot twisty jak w odcinku anny marii wesołowskiej, naj(pipi)owszy motyw z MałymPalcem. Mistrz spiskowania i mącenia podj.ebany jak na podbieraniu starej ciastek z kuchni XD

 

Romans danki i szczocha z emocjami nastolatków z 1 LO.

 

Kings Landing poza pokazaniem nadejcia zimy to drama poziomu programów z polsatu. 

 

Euron XD Theon XDDD Szkoda słów.

 

Cały ten obesrany finał to jeden wielki fan service, podać wszystko i wszystkich na tacy, szybko, już teraz i niech (pipi)a czekają na następny sezon, śmiecie przed ekranami.

 

 

Jedyny dobry wątek to Jamie, prawdziwie tragiczna postać w tym serialu.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

-Kingslayer!

-Jaime. My name is Jaime...

 

:banderas:

Najlepsza postać tego serialu i chyba jedna, która się tak zmieniła na przestrzeni wszystkich sezonów.

 

Teraz natomiast pojawia się mnóstwo montaży z Jonem.

Ned Stark to był jednak człowiek honoru. Obiecał i dotrzymał słowa aż do swej ostatniej chwili.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dobra wariaty, takie pytanie - jak myslicie,

 

 

dlaczego Littlefinger nie zazadal w obliczu smierci 'trial by combat'?

 

 

Najbardziej prawdopodobna odpowiedzia jest oczywiscie hooiowy scenariusz, bo nie ma opcji, ze tak po prostu zapomnial w emocjach (nie pasuje to do jego postaci zupelnie). Sa jakies fakty poparte ksiazkami/serialem, ktore by to wyjasnialy?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Tommen zniósł trial by combat przecież.

Prawda, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że ludzie z północy respektują prawo ustanowione przez króla, którego oni sami nie uznają i który ich zdaniem nie ma praw do tronu, bo nie jest synem roberta.

 

Bardziej prawdopodobne, że LF nie udałoby się nikogo zachęcić, żeby walczył za niego (chociaż hajsu ma dużo, więc kto wie), a sam by nie walczył, bo jest piz.da. Chociaż spróbować powinien.

Odnośnik do komentarza

Dobra wariaty, takie pytanie - jak myslicie,

 

 

dlaczego Littlefinger nie zazadal w obliczu smierci 'trial by combat'?

 

 

Najbardziej prawdopodobna odpowiedzia jest oczywiscie hooiowy scenariusz, bo nie ma opcji, ze tak po prostu zapomnial w emocjach (nie pasuje to do jego postaci zupelnie). Sa jakies fakty poparte ksiazkami/serialem, ktore by to wyjasnialy?

 

A - zapewne dlatego że Littlefinger to (pipi)owy wojownik a raczej nikt by nie chciał dla niego czempionować jak Bronn dla Tyriona.

B - zawsze miałem wrażenie że trial by combat to rzecz z religi Siedmiu a na Północy mają chyba jakaś inną ( jacyś Old Gods czy coś takiego )

C - zapomniał bo po prostu cały świat posypał mu sie na łeb

 

Odnośnik do komentarza

 

Tommen zniósł trial by combat przecież.

Prawda, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że ludzie z północy respektują prawo ustanowione przez króla, którego oni sami nie uznają i który ich zdaniem nie ma praw do tronu, bo nie jest synem roberta.

 

Bardziej prawdopodobne, że LF nie udałoby się nikogo zachęcić, żeby walczył za niego (chociaż hajsu ma dużo, więc kto wie), a sam by nie walczył, bo jest piz.da. Chociaż spróbować powinien.

 

Miało by to w ogóle jakiś sens? Przecież mogli by wystawić armie umarłych z trzema smokami a Sid i tak by wszystkich pozabijała . Obstawiam że na końcu będzie 1v1 Arya vs Lodowy .

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

 

 

Jednego nie rozumiem.

 

Myślałem, że karawana (gdzie Jaime i Bronn mieli god mode enabled gdy nastąpił atak smoka) przewoziła złoto z Highgarden. A tu, że nie i kasa się zgadza i najemnicy już płyną.

 

 

Też nie załapałam kompletnie motywu z bankiem i czekającą gdzieśtam armią. Przecież to złoto już przepadło dawno? I czy nie rozpie.rdolili tej armii podbijając High Gardens?

Danka nie spaliła wtedy ich złota (które wtedy było już bezpieczne w zamku), tylko zapasy, które przewozili do stolicy na wypadek oblężenia. 

 

Dobra, zerknąłem sobie na 4 odcinek i stary Tarly rzeczywiście mówi, że złoto jest bezpieczne za murami miasta. 

Odnośnik do komentarza

btw jeszcze jedna rzecz mi się rzuciła w oczy a mianowicie game of fashion

 

Cały sezon mamy nowy trend, super ciuszki, dziwne wyglądające płaszcze i fancy zbroje, serio jakoś wcześniej mi się to nie rzucał o oczy. Zaczeło się od zbroi Jamiego a w ostatni epizodzie to już w ogóle, ciuchy Danuty i Cersei a najbardziej rozje.bał fit Tyriona:

 

16.png

 

75be6f03f8d3c3739255936cce9867c7.jpg

 

typowa wycieraczka w osiedlowym sklepiku

Odnośnik do komentarza

A propo mody, cos mi umknelo czy byl jakis sensowny powod dlaczego nagle wszyscy rycerze w King's Landing w 7 seoznie maja czarne zbroje? Zaloba (pipi)? xd

przeciętny widz gry o tron jest dość głupi, więc źli musza byc na czarno.

 

ten sezon był tak mizerny, że od 3 odcinka czekałem już tylko na podsumowanie naszego forumowego Mr Plinketta. 

 

Szkoda, kiedyś to fajny serial był.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...