Skocz do zawartości

Splatoon 2

Featured Replies

Opublikowano

no w telefonie codziennie promo na ciuchy z czterema slotami, drogie ale warto, w sklepach w grze max ciuchy z dwoma slotami, w salmon run za bonus za 200p wpada tez koszula fajna

 

btw u ziomka, o ktorego odbiera sie ciuchy z apki z phona jest opcja by kupowac okreslone skille(a nie losowe, ktore wpadaja za podlevelowanie ubranka) do ciuchow - potrzebne sa jakiesspecjalne punkty/itemy do tego - jak je zdobyc bo nie mam ani jednego?

  • Odpowiedzi 645
  • Wyświetleń 62,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • http://powerplay.com.pl/pl/p/PREORDER-Splatoon-2-ANG-SWITCH-folia/6569   Na pierwszy rzut dla 10 osób, kod: SPLAT2DARI

  • prawie godzinke testowalem salmon run z kesem   co za swietny tryb, trzy fale po 100sekund kazda, jak sie wybierze gre z friendsami z listy to brakujace miejsca do kompletu dobierze z randomow z net

  • graliśmy teraz z fickiem ostatnią partię w salmon runie i dostaliśmy z zaskoczki jakieś 2 specjalne fale: jedna w nocy, bez bossów z kilkukrotnie większą ilością salmonidów, a drugą we mgle ze zmniejs

Opublikowano

np. te bonusowe kule z salmonruna Ci daja. za te same punkty mozesz kupowac jedzenie u krewetki 

Opublikowano

Kule bele to grania od zayebania by to zdobyc ale ciuszek z swoimi skillami>ciuszek z randomowymi.

Opublikowano

Ja też naparzam gyro.

Bez tego gierka miała by to samo co pozostałe strzelanki na konsolach - strasznie niewygodne sterowanie :reggie:

No ale niestety wydaje mi się, że to już nie to samo co z gamepadem Wii U.

Próbuję różnych ustawień czułości motion-control i gałki, ale nie daje to takiego samego efektu. Może inna wielkość kontrolera. Może brak magnetometru w detekcji ruchu :dunno:

Opublikowano

czyżby zobaczyli co się dzieje na forumku i wrzucają w nagrodę? oczywiście.

 

ten poranny salmon no piękna sprawa, mega mi się ten tryb podoba, a jak jeszcze z biegiem czasu będą do niego dorzucali content to oesu.

 

edit: można jakoś przeskipować Marine i Pearl prezentujące obecne mapki na początku grania?

Edytowane przez Kinoji

Opublikowano

ultragames powinni jeszcze miec za 179, ale musialbys dopytac (a jutro sa otwarci 15-16 w sklepie na dobrego pasterza, ew na gieldzie na Balicka 56 od 9.15 do 13). mozliwe ze gfameover przy galerii krakowskiej tez ma ale nie jestem pewien i raczej drozej niz ultragames 

Opublikowano

Ja też z żyroskopem gram na razie. W jedynkę grałem gałkami, ale tutaj zacząłem ruchowo - na początku strasznie mnie irytowało i wyłączyłem, po czym zauważyłem, że w ciul straciłem przy tym na szybkości i precyzji. Cały czas robię głupie błędy n.p. chcę się szybko obrócić i wyginam nadgarstek, irytując się, że nie działa.. No, ale chyba nie wrócę na same gałki, na pewno nie na joyconach - ewentualnie jak się w końcu zdecyduję na pro..

Opublikowano

Panowie w Salomon Run (kooperacja) wyświetla mi że zdobyłem bluzę z czterema slotami, ale nigdzie jej nie ma. Wiecie może gdzie się ją wybiera, czy może trzeba poczekać do następnego dnia, aby profity wpadły? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano

Obok wejscia do trybu salmon run masz z lewej sklepik, takie okienko, tam sie odbiera nagrody

Opublikowano

Najlepsze community :kaz: do poniedziałku discord umrze i zaczną sprzedawać splatoona na pt

Opublikowano

Rekord 3-dniowego community w mario karcie pobity, nie ma rzeczy niemożliwych :banderas:

Opublikowano

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

Edytowane przez ragus

Opublikowano

Sobota wieczór w wakacje gdzie trafił się dzień z idealna pogoda...Nie dramatyzujcie, tym bardziej, że wczoraj w ciągu dnia dwa razy grałem z community

ragus ta obrotowa maszynowka to specjal co nie?

Opublikowano

w kkw tlumy w kolejkach po splatoona2 z switchem, w(pipi)ione tlumy bo wiekszosc sklepow dostala po 20-50 bundli, a kolejki znowu na setki/tysiace

 

dramatycznie daje nintendo ciala jesli chodzi o produkcje

 

line-656x437.jpg

 

https://twitter.com/yokusinki/status/888202704547233792/photo/1

https://twitter.com/eemooooon/status/888212309826387970/photo/1

https://twitter.com/zakuro_rekuiemu/status/888241250997944320/photo/1

Opublikowano

Ten komentarz pod drugim zdjęciem :obama:

Opublikowano

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

 

Splatlingi w Turf War idzie jeszcze ogarnąć. Ale w trybie Tower Control to już utrapienie.  Nie wspominając o takich chargerach (snajperki) - to to już jest przegięcie. 

Opublikowano

 

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

 

Splatlingi w Turf War idzie jeszcze ogarnąć. Ale w trybie Tower Control to już utrapienie.  Nie wspominając o takich chargerach (snajperki) - to to już jest przegięcie. 

 

 

Jeszcze Luny, Blastery, Wiadra, Pędzle - dzieje się :) - obecnie 20 lvl i na rankedach gra się wyśmienicie - trochę inny system punktacji i degradacji niż w jedynce, ale jakoś idzie w każdym trybie już ranga B-/B. Nie wiem czy serwery na Europe są inne niż na resztę świata bo nie widzę kitajców. Jak ktoś pyknie10 lvl i chce dołączyć do mnie do gry na rankedach to zapraszam nick: Hubert.

Opublikowano

W jedynce często walczyliśmy z Japończykami i żadnych lagów nie było

Opublikowano

 

obecnie 20 lvl

 

Tr06h1f.gif

Opublikowano

graliśmy teraz z fickiem ostatnią partię w salmon runie i dostaliśmy z zaskoczki jakieś 2 specjalne fale: jedna w nocy, bez bossów z kilkukrotnie większą ilością salmonidów, a drugą we mgle ze zmniejszoną widocznością. Ależ to było ZA(pipi)ISTE :obama:

 

oyCSYAT.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.