Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Którym do cholery biegnie się szybciej na wierzchowcu? Właśnie wybiłem pół wioski bo zamiast sprintowac przywaliłem strażnikowi^^

 

A na marginesie. Pierwsze wrażenia naprawdę pozytywne ;o wkrętka jest nie mała i wrażenie ze podobne do horizon jak dla mnie bylo trafne

 

Dobra narazie starczy. 4h za pierwszym posiedzeniem i już chyba pozna pora zaczęła mnie jedynie męczyć. Gra bardzo dobra jak narazie. Po unity i syndicate miałem szczerze dość tej serii i sam jestem w szoku ze kupiłem na premierę najnowsza odsłonę. Po ostatnich assassinach rz.ygalem ich formułą. Jeszcze cały czas te miasta i ciasne uliczki... tutaj to totalnie coś odmiennego. Widać ze twórcy czerpali garściami z nowych open worldów, ale według mnie czerpali od najlepszych. Można poczuć tu Wieśka(zwalcza jak zakończymy zadanie i ten wielki komunikat „zadanie ukończone”!! z towarzyszącym charakterystycznym dźwiękiem;p najbardziej widoczne było to w W2 później w wiesku 3 bylo to bardziej dyskretne, ale było i osobiście lubię takie patenty), czuć także horizona, to kitranie od krzaka do krzaka wśród falujących traw czy jazda na koniu/camelu i obracanie się o 360 stopni w zależności od celowania z łuku. Jest oczyścicie dron w postaci ptasiora i bardzo mi to przypomina primala, który mimo swoich grzeszkow mi się podobał. Walkę tworzyli mam wrażenie inspirując się bloodbornem, te ślizgi, odbijanie ciosów i szybkie przemieszczanie się za plecy przeciwnika. Fajne jest tez to ze można wspiąć się niemal na wszystko(zelda? Nie grałem wiec bazuje na tym co widziałem/czytałem w necie). Dla przykładu widzę punkt widokowy na jakieś ogromnej skale wiec postanawiam sie tam wbić i nie ma biegania w koło żeby znaleźć charakterystyczna półkę tylko wbijamy na partyzanta :d56e0a41008a392a0005643ad00868649.jpeg

 

Misje fabularne narazie fajnie poprowadzone acz po tych 4h zobaczyłem dopiero napis tytułowy wiec nie ma co oceniać;p przy znakach zapytania to podobnie jak w wiesku, często są tam tez konkretne zwierzaczki do upolowania, z których później ulepszamy sobie ekwipunek czyli od paru lat standard ale jak dla mnie dający nadal sporo frajdy. Czajenie się w krzakach i czekanie na odpowiedni moment zeby ustrzelic jakiegoś koziorożca szybko mi się nie znudzi trafił się nawet jakiś grobowiec no ale do TR to było tam daleko acz dodaje 1 pkt umiejętności wiec napewno będzie to zachęcać do dalszych poszukiwań. graficzka to tak oczko niżej niż w horizonie, cieszy oko i nie ma specjalnie do czego się przyczepić a gram na chyba 10 letnim tv wiec zapewne gra musi wyglądać znacznie lepiej zwłaszcza z prosiaka. Dopiero wyszedłem z „lokacji treningowej” i zapewne dopiero zacznie się powtarzalność no ale zobaczymy. To taka narazie wstępna opinia

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie sprawdzilem na zwyklym Ps4 Assassin'a. No i wyraznie widac roznice. Na Pro downscale robi swietna robote. Obraz jest klarowniejszy, czystszy i wyrazniejszy, tekstury chamsko nie wczytuja sie przed toba, i te 30FPS jest jakby mnie odczuwalne (jest playnniej).  Ja mimo wszystko czekam na patch'a do 7, a do tego czasu bede mial frajde z ubijania nazistow w nowym Wolfie. :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam wychowałem się na pecetach które albo nie odpalały nowości albo odpalały je w 20 fpsach na średnich detalach wiec mnie takie rzeczy nie raza a wręcz ich nie zauważam ;p dla mnie graficzka na bieda ps jest piękna a spadków płynności nie zauważam

 

Chyba każdy ma takie korzenie :)

Odnośnik do komentarza

W takim razie później grałem na xboxie 360 w gry których nigdy nie aktualizowalem (wiadomo o co chodzi i nie jestem z tego dumny) i może to tez mnie mocno znieczulilo. Ale serio nie widzę w assassinie żadnych problemów technicznych poza sporadycznymi bugami które pojawiają się w każdej grze z otwartym światem. Może to brzmi jakbym usprawiedliwiał swój zakup tego raka na premierę ale naprawdę ta gra jest dla mnie genialna. Jeśli podobał Ci się horizon/wiedźmin to ta gra dla Ciebie tym bardziej ze w niespotykanym settingu. Najpierw zrobili primala w prehistorii teraz ten starożytny Egipt. Wcześniej było coś takiego na taka skale? Ubisoft ostatnio eksperymentuje ale ten assassin to według mnie ich najlepsza gra od lat. Byleby następny nie wyszedł za rok bo zacznie brzydniec jak wszystko inne od nich

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra jest dobra. Od czasów Zeldy nie grało mi się tak przyjemnie w open world.

 

Klimat wylewa się z ekranu, elemnty rpg świetnie zaimplementowane. Fabuła jest dość intrygująca. Jeżeli chodzi o grafikę to jest naprawdę ładnie, szczególnie dalki draw distance zasługuje na uwagę.

 

Polecam! Gra spluwa na stare asassyny i jest nową jakością serii.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Bansai powiedz mi czy trzeba znać poprzednie części żeby się dobrze bawić? mam trochę wywalone na tę serię od czasów ACIII ale ten klimat na zdjęciach mnie urzekł. Jak to będzie wyglądało na One X :obama:

 

Absolutnie nic nie trzeba znac, sa male nawiazania do i tak z(pipi)anego watku wspolczesnego z poprzednich czesci, ale sa tak marginalne ze nawet taki 'fan' jak ja sobie tym glowy nie zaprzata.

 

Gra na zwyklym PS4 wyglada fenomenalnie takze na X/Pro musi byc naprawde niezle. Chyba ze 100 screenow juz naklepalem grajac w to, non stop jakis widoczek fascynuje.

 

Ależ ta gra jest dobra. Od czasów Zeldy nie grało mi się tak przyjemnie w open world.

 

Klimat wylewa się z ekranu, elemnty rpg świetnie zaimplementowane. Fabuła jest dość intrygująca. Jeżeli chodzi o grafikę to jest naprawdę ładnie, szczególnie dalki draw distance zasługuje na uwagę.

 

Polecam! Gra spluwa na stare asassyny i jest nową jakością serii.

 

Ale, ale jak to, to przeciez asasyn, rak branzy! TFU!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Bansai powiedz mi czy trzeba znać poprzednie części żeby się dobrze bawić? mam trochę wywalone na tę serię od czasów ACIII ale ten klimat na zdjęciach mnie urzekł. Jak to będzie wyglądało na One X :obama:

 

Absolutnie nic nie trzeba znac, sa male nawiazania do i tak z(pipi)anego watku wspolczesnego z poprzednich czesci, ale sa tak marginalne ze nawet taki 'fan' jak ja sobie tym glowy nie zaprzata.

 

Gra na zwyklym PS4 wyglada fenomenalnie takze na X/Pro musi byc naprawde niezle. Chyba ze 100 screenow juz naklepalem grajac w to, non stop jakis widoczek fascynuje.

 

Ależ ta gra jest dobra. Od czasów Zeldy nie grało mi się tak przyjemnie w open world.

 

Klimat wylewa się z ekranu, elemnty rpg świetnie zaimplementowane. Fabuła jest dość intrygująca. Jeżeli chodzi o grafikę to jest naprawdę ładnie, szczególnie dalki draw distance zasługuje na uwagę.

 

Polecam! Gra spluwa na stare asassyny i jest nową jakością serii.

 

Ale, ale jak to, to przeciez asasyn, rak branzy! TFU!

 

Stwierdzę Bansai nawet, że ta gra ma zaniżone oceny. Tak jakby recenzenci się zbyt bardzo bali pochwalić Ubisoft, aby Ci nie poczuli się zbyt pewnie i następnej część znów nie odwalali na odpier..

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...