Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

No jak ktoś nie przepada za sandboksami i ich stylem rozgrywki, to wiadomo, że to nie gra dla niego. Tutaj cudów nie ma i Origins nie wybija się specjalnie przy tym, co oferują inni konkurencji( wyjątkiem są gry Rokstara). Jak ktoś śie dobrze bawił przy Horizonie i Wiedźminie to to też polubi.

Odnośnik do komentarza

Przez takie zagrywki wkopałem się w Mordor na STEMIE.

 

Mordor, Tomb Raider z 2013, Black Flag, The Last Guardian here :lapka: 

No jak ktoś nie przepada za sandboksami i ich stylem rozgrywki, to wiadomo, że to nie gra dla niego. Tutaj cudów nie ma i Origins nie wybija się specjalnie przy tym, co oferują inni konkurencji( wyjątkiem są gry Rokstara). Jak ktoś śie dobrze bawił przy Horizonie i Wiedźminie to to też polubi.

 

Nie o to rozbija się sytuacja, problemem Horizon i Asassina są inne rzeczy niż to, że są sandboxami. Wiedzmin to nie sandbox

Odnośnik do komentarza

 

Przez takie zagrywki wkopałem się w Mordor na STEMIE.

 

 

Mordor, Tomb Raider z 2013, Black Flag, The Last Guardian here :lapka: 

No jak ktoś nie przepada za sandboksami i ich stylem rozgrywki, to wiadomo, że to nie gra dla niego. Tutaj cudów nie ma i Origins nie wybija się specjalnie przy tym, co oferują inni konkurencji( wyjątkiem są gry Rokstara). Jak ktoś śie dobrze bawił przy Horizonie i Wiedźminie to to też polubi.

 

 

Nie o to rozbija się sytuacja, problemem Horizon i Asassina są inne rzeczy niż to, że są sandboxami. Wiedzmin to nie sandbox

Więc czym jest Wiedźmin 3? Dla mnie to RPG z otwartym swiatem. Sandbox jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam sobie odpowiedziałeś. Rpg z otwarty swiatem choc nie całkiem. Czyli nie sandbox

To podaj jakis dobry sandbox, skoro horizon ktory to co bylo w dotychczasowych sandboxach robi lepiej, wyglada lepiej no i jakby nie bylo jest bardzo dobry fabularnie. Co to akurat juz wogole sie rzadko zdarza w sandboxach. Jestem bardzo ciekaw co dasz jako przyklad super sandboxa.

 

Gta? :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skoro napisales problem to wywnioskowalem ze uwazasz horizon za slaby sandbox i niewypal Spokojnie defence force aloy to przeszlosc xd ale dalej uwazam go za czolowke w swoim gatunku.

 

No w takim razie sie zgadzam z toba. Wiadomix ze wiesiek to action rpg nie sandbox.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Wiadomix ze wiesiek to action rpg nie sandbox.

 

Ale też sandbox i to najlepszy ever.

Bzdurne jest szufladkowanie gier i próba jednoznacznej ich klasyfikacji. Równie dobrze mogę nazwać dowolnego z ostatnich trzech części Far Cry RPGiem akcji w open world, bo w końcu mamy open world, akcję i rozwój postaci...

Odnośnik do komentarza

Skoro juz byl w starozytnym egipcie to mam nadzieje ze nastepny bylby w kolejnych moich ulubionych czasach np majow albo starozytny rzym ktory dla watku fabularnego daje juz naprawde ogromne pole manewru

 

Najwieksze miasto w grze to praktycznie Starorzytny Rzym jesli chodzi o klimat, bardzo bylem zaskoczony jak wiele grecko-rzymskiej architektury oraz postaci jest w grze, czlowiek myslal ze to bedzie kilka piramid i pustynia na krzyz a tutaj takie zaskoczenie, jest nawet hipodrom i areny gladiatorskie. :cool:

 

Tyle assetow swietnych juz zrobili ze grzechem by bylo nie poleciec w nastepnej czesci do Rzymu.

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomix ze wiesiek to action rpg nie sandbox.

 

Ale też sandbox i to najlepszy ever.

Bzdurne jest szufladkowanie gier i próba jednoznacznej ich klasyfikacji. Równie dobrze mogę nazwać dowolnego z ostatnich trzech części Far Cry RPGiem akcji w open world, bo w końcu mamy open world, akcję i rozwój postaci...

 

 

Nie wiesz co znaczy sandbox :lapka: 

 

Ale myśle, że temat nie odpowiedni do dyskusji, plus było już klepane tysiąc razy definicja 

Odnośnik do komentarza

Ależ doskonale wiem - gra z otwartym światem, oferująca masę atrakcji poza wątkiem głównym, a więc na pewno nie Mafia II czy LA Noire, które miały spore, otwarte światy, ale raczej nie było w nich do roboty nic, poza śledzeniem wątku głównego. Reszta jak dla mnie jest właśnie taką piaskownicą i używam tego sformułowania dość luźno, bo też nie chce mi się wierzyć, że masz jakąś konkretną definicję (no chyba, że własnego autorstwa).

W każdym razie najnowszy AC zdecydowanie jest sandboxem (i to nawet dosłownie, bo chyba tylko w Mad Max ostatnio było tyle piachu:)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...