Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym temacie komuś ten Origins się nie podobał po jakichś 2h gry?

jakoś sam ten klimat ciapatych i egiptu mi nie podchodzi póki co

Wtedy jeszcze ciapatych tam nie było. Starożytni egipcjanie nie byli arabami.

Chociaż w tamtych czasach ciężko też mówić o starożytnych egipcjanach. Dużo wpływów greckich i potem rzymskich.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Gram już z 5h i póki co mnie nie porywa. Na plus to że sam gejmplej nie jest tak upośledzony jak był w poprzednich częściach, widoczki (tu im trzeba przyznać że naprawdę się postarali), na razie zero glitchy gdzie w poprzednich odsłonach nie było to takie oczywiste :cool: no i to że w KOŃCU MOGĘ WEJŚĆ NA KAŻDĄ PIER.DOLONĄ SKAŁĘ!!! I nie muszę zapieprzać 5 kilometrów wkoło żeby dojść do interesującego mnie miejsca. Na plus też to, że może nie porywa ale też nie nudzi.

 

Takie wstępne wrażenia po 5h gry. NPC dalej są debilami, możę ne aż takimi jak w poprzednich częściach ale są :lapka:

 

Na prosiaku ta gra wygląda za(pipi)iście.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpaliłem i coś mi nie pasowało. Jak się okazało ostatni patch (Ps4 PRO) znacząco pogorszył jakość tekstur, dynamiczna rozdziałka spada niżej ogólnie WTF!? Na patchu 1.02 wszystko śmigało idealnie, potem pojawił się 1.03, który pogorszył filtrowanie tekstur, ale ten ostatni...

https://imgur.com/a/vf48S serio tak to teraz wygląda.

 

Nie wiem co Ubi od(pipi)ało, ale nawet draw distance jest niższy. Widać od razu, że obraz mniej ostry, zaczęły pojawiać się szarapne krawędzie. Ogólnie dramat w porównaniu do starej wersji. Jak ktoś przegrał 30h i później dostaje coś takiego. Myślałem nawet, że może zmieniłem ustawienia TV po KoKSa, ale nie to teraz tak wygląda :yao: Czegoś takiego jeszcze nie widziałem odkąd posiadam pro. Nawet oświetlenie uwalili mocno.

 

Na zwykłej Ps4 poszedł TOTALNY DOWNGRADE :o

https://www.pic-upload.de/view-34262824/AssassinsCreedOrigins_20171108215841.png.html

 

https://forums.ubi.com/showthread.php/1781336-1-04-another-graphics-downgrade/page7

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpaliłem i coś mi nie pasowało. Jak się okazało ostatni patch (Ps4 PRO) znacząco pogorszył jakość tekstur, dynamiczna rozdziałka spada niżej ogólnie WTF!? Na patchu 1.02 wszystko śmigało idealnie, potem pojawił się 1.03, który pogorszył filtrowanie tekstur, ale ten ostatni...

https://imgur.com/a/vf48S serio tak to teraz wygląda.

 

Nie wiem co Ubi od(pipi)ało, ale nawet draw distance jest niższy. Widać od razu, że obraz mniej ostry, zaczęły pojawiać się szarapne krawędzie. Ogólnie dramat w porównaniu do starej wersji. Jak ktoś przegrał 30h i później dostaje coś takiego. Myślałem nawet, że może zmieniłem ustawienia TV po KoKSa, ale nie to teraz tak wygląda :yao: Czegoś takiego jeszcze nie widziałem odkąd posiadam pro. Nawet oświetlenie uwalili mocno.

 

Na zwykłej Ps4 poszedł TOTALNY DOWNGRADE :o

https://www.pic-upload.de/view-34262824/AssassinsCreedOrigins_20171108215841.png.html

 

https://forums.ubi.com/showthread.php/1781336-1-04-another-graphics-downgrade/page7

To wszystko aby Koksa wywyższyć względem innych platform.

Podobnie kiedyś było z Far Cry 4 Piec ultra vs Ps4. Po jednym z patchy god rays wycięto w wersji konsolowej.

 

Trzeba czekać na kolejny patch ponieważ jak będą skargi to wróci to co było wcześniej. W przypadku FC 4 się udało.

Odnośnik do komentarza

50h na liczniku. Mapa jeszcze w dużej mierze nie odkryta. Wkrada się lekkie znużenie chociaż wczoraj grałem do 5 rano wiec nie wiem czy można to nazwać znuzeniem^^ powalczyłem dziś z anubisem i 2 razy padłem i dałem narazie spokój. Fajnie wyzwanie, niektóre walki naprawdę są wymagające. Lvl 40 ale jeszcze masa perkow do zdobycia. Matko jaka ta gra jest ogromna odkrywanie nowych lokacji to za każdym razem świetne przeżycie. Oglądanie tej całej architektury to mega przyjemność. Już wiem ze platyna to będzie u mnie mus i wielka przyjemnosc. Trzeba sobie zrobić dziś przerwę i jutro cisne znów na ostro choć znając życie wieczorem znów siądę i do rana będę łupal

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

No i tez mam buga który pogarsza grafike. Aktywował sie chyba jak skorzystałem z przyśpieszenia czasu żeby zaatakować obóz po zmroku. Gra zrobiła sie paskudna wczesne PS360. Ubi to maja talent pierwszy raz od lat wydali gre która wyglądała jak na zapowiedziach ale ktoś sobie przypomniał o tradycji i wrzucili patch z downgrejdem. XDXD

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz od lat wydali gre która wyglądała jak na zapowiedziach ale ktoś sobie przypomniał o tradycji i wrzucili patch z downgrejdem. XDXD

 

Skisłem  :dynia:

No niestety widziałem to u kumpla - PlayStation 4 PLEBS, 4K Bravia, HDR... Jak wcześniej naprawdę byłem zachwycony, tak przedwczoraj jak przy mnie grał to aż się nadziwić nie mogłem.

Najlepsze jest to, że on to widział, ale bał się cokolwiek powiedzieć, bo chłop się nie interesuje branżą i co w niej piszczy, więc nie wiedział o tym motywie.

Nie chciał mi nic mówić, żebym znów go nie zyebał, że jest graficznym onanistą i wszystko mu nie pasuje.

Jak mu powiedziałem to odetchnął z ulgą i ebnął mi tyradę swych żali na UBI :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze że na koksie nadal wygląda wspanialr. Ta gra autentycznie jest piękna. Obecnie na koksie ogrywam dwie gry. Wolfa 2 i ac origins. W teorii ten pierwszy powinien lepiej wyglądać bo korytarzyk a nie sandboks ale to ac bije wolfa pod względem wyglądu. Fakt może to zasługa hdr w ac bo obie działają w większej rozdzielczości ale wolf 2 bez hdr.

 

Dotarłem do aleksandrii i jakie to sliczne i jake wielkie. Samo miasto to chyba wielkość miast z wcześniejszy assasynow a tu to tylko kawałek mapy:D

 

Za(pipi)ista zdolność strzał samo naprowadzajacych. Kampiłem twraz pół godzinki w garnizonie na wieży ubaw przedni:p

Odnośnik do komentarza

Pany po skończeniu fabuły, można sobie dalej śmigać czyszcząc mapkę i robić zadania poboczne, czy te niezrobione przepadają i du.pa?

 

Pytam bo jednak zassało, ale czuję że główny wątek mi się rozmywa przez poboczne czynności.

Spokojnie wszystko sobie porabisz po zakończeniu fabuły. To będzie taki Free Roam z zadaniami pobocznymi. Jednak warto je robić w trakcie (nie koniecznie wszystkie) by podnieść poziom postaci.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to grubo.

Oby tylko tej wersji na Koksa nie z(pipi)ali jeszcze.

Z tego co wiem to na koksie też jest ten błąd,właściwie to na każdej platformie tyle że u niektórych graczy jeszcze sie nie aktywował.Jak w piątek jak grałem to nie widziałem nic złego w grafie w sobote odpaliłem pograłem kilka minut,zrobiłem dwa razy przyśpieszenie pory dnia i sie za głowe złapałem jak sie wszystko zyebalo.

Ludzie piszą że nawet mapa się źle renderuje beka przez łzy w uj.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dobrze że na koksie nadal wygląda wspanialr. Ta gra autentycznie jest piękna. Obecnie na koksie ogrywam dwie gry. Wolfa 2 i ac origins. W teorii ten pierwszy powinien lepiej wyglądać bo korytarzyk a nie sandboks ale to ac bije wolfa pod względem wyglądu. Fakt może to zasługa hdr w ac bo obie działają w większej rozdzielczości ale wolf 2 bez hdr.

 

Dotarłem do aleksandrii i jakie to sliczne i jake wielkie. Samo miasto to chyba wielkość miast z wcześniejszy assasynow a tu to tylko kawałek mapy:D

 

Za(pipi)ista zdolność strzał samo naprowadzajacych. Kampiłem twraz pół godzinki w garnizonie na wieży ubaw przedni:p

 

No ale wiesz, że Wolf to 60 fps c'nie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...