Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo co wnosi?

 

Wg wczoraj zboczyłem trochę z ścieżki robienia wszelakich misji i pobiegłem na wielbłądzie w kierunku piramid które widziałem daleko na horyzoncie. Co za wrażenie ;o one są olbrzymie. No i oczywiście wgramolilem się na jedna. Piękna sprawa :d a ile odrazu rzeczy pojawiło się do robienia. A i jeszcze jedno. Przeszukiwałem jakieś ruiny na pustyni i widziałem ze z Bayekiem jest coś nie tak. Zaczął się lekko chwiać, obraz zaczął dziwnie się kołysać wiec myśle pewnie chłopak się przegrzał i odwodnil. Zaraz patrze a jakaś postać stoi w oddali i mi się przygląda. Podbiegłam a ona zniknęła na moich oczach :o w tej grze można mieć halucynacje jeśli za długo jesteśmy na pustyni ;d

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez nie miałem jeszcze możliwość sprawdzić. Wg nie wiem czy mam Buga przez którego platyna pójdzie się j.ebac a watepnie planowałem ja robić. Otóż jedna wioskę w misji glonwej oczyszczalem i uwolnilem jeńca i misja ruszla dalej i znalazłem w niej wszystkie skarby ale nie zabiłem dowódcy. Później do niej szedłem i dalej było pusto a zawsze się respawnuje i dowódca gdzieś przepadł a jest osiągniecie za oczyszczenie wszystkiego :/

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam ok 22h może troszkę mniej i chyba 22 lvl. Swoją droga może już starczy tych zachwytów bo koledzy kupią nahajpowani i będzie rozczarowanie czyli prawie jak zawsze w takiej sytuacji. Ja mam ten luksus ze kupiłem grę na premierę bez oglądania praktycznie żadnych filmików i nie czytaniu o niej za dużo. Poprostu wiedziałem ze to według recenzji udany assasssin i człowiek bez ogromnych oczekiwań pozytywnie się zaskoczył. Wtedy chyba gra smakuje najlepiej, bo sam już nie raz naczytałem się na forum o jakiejś gierce jaka to nie jest goty, mesjasz itp. i człowiek z wywalonym jęzorem leci kupić z nastawieniem ze dozna growego objawienia a później jest tylko dobrze ;p dobra już nie zanudzam, jeśli jesteś graczem to powinieneś sprawdzić origins, nie ważne czy na premierę czy za 2 lata w biedrze za 60 zl. Poprostu warto żeby chociażby zobaczyć jaki progres jest względem poprzednich części i jak seria się zmienila

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Jest coś do pominięcia w platynie?

 

Ogólnie to tutaj napewno sam z siebie sprawdzę każdy znak zapytania i każda misje bo poprostu nie chce pominąć żadnej ciekawej lokacji ani mniejszej historii. A platyna byłaby fajnym zwieńczeniem. Tez nie mam żadnej z serii assassin ale tutaj czuje się zobowiązany i wydaje mi się ze jej trudność a raczej przyjemność będzie zbliżona do tej z horizona

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Starh, jaka recenzja  :obama:

Kuźwa, powiem wam, że gdyby moje "wewnętrzne JA" nie było tak bardzo restrykcyjne w temacie zaliczania Assassinów po kolei (aktualnie Unity, a później jeszcze Syndicate) to pewnie bym żałował, że tego 27.10. kupiłem Wolfenstein II (który lekko mnie zawiódł), a nie AC Origins.

Dla mnie jest to kolejny kamień milowy w serii i wabik do niej, bo kiedyś była mi ona obojętna. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem zwiastuny ACIII to zainteresowałem się serią, ale żeby do niej dotrzeć, zacząłem "po bożemu" - od jedynki, po kolei wszystkie części - od Brotherhood polubiłem tego tasiemca.

Później mega zaskoczenie w postaci Black Flag, aktualnie Unity, które jest dla mnie nową jakością w temacie grafy, więc mimo ułomności gameplayowych na razie również jestem pod wrażeniem...

Wiem, że po kolejnym miejskim AC (Syndicate), odpalenie takiego obszernego sandboxa z wielkim żywym światem w tych egipskich klimatach, to będzie czysta przyjemność :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o fabułę, choć lubię, gdy wyłapuję jakieś smaczki. Tu chodzi o pewną ewolucję rozwiązań gameplayowych i technikalia - po prostu muszę grać po kolei i chooy :)

Przemęczę się, tak jak pisałem - żeby dotrzeć do mojego upragnionego ACIII, musiałem zmierzyć się z nudnym i powtarzalnym AC, nudnym ACII i dopiero Brotherhood mi podszedł (Revelations również, bo to więcej tego samego było, plus klimat ciekawszy), więc tutaj może być podobny scenariusz - chcę zagrać w Origins, a po drodze może któraś z tych części mi się spodoba - na razie Unity jest fajne :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...