Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.05.2020 o 12:50, MEVEK napisał:

Poradniki podaja okolo 50hrs do platyny. Piszac post mam cos kolo 50 na budziku, a wciaz jestem w czarnej dup.. Gdzies pod koniec fabuly z polowa swiata wciaz nie odslonietego. O znacznikach nie wspomnie. W qurwe tego :whyyy:

Mnie natomiast pozytywnie zaskoczyło to jak w tej części mapa nie jest zasyfiona tymi znacznikami. Gram od kilku dni i mega się cieszę, że wszystko jest przejrzyste, jakoś bardziej przemyślane niż w poprzednich częściach. Nie wiedziałem czy Egipt mnie zachwyci, jednakże ta promka na ps store za te 60 kilka złotych mnie przekonała i nie żałuję. 

Odnośnik do komentarza

Jak "nie jest zasyfiona"?
Przecież tam jest tego od chooya :yao:
Grałem we wszystkie Assassiny do tej odsłony i każdą mam splatynowaną plus 100%, jeśli było jakieś DLC (oprócz jedynki, bo na Pleju nie ma trofeów i tego AC Chronicles, który jeszcze mam w folii) i Origins to pierwsza odsłona, przy której wymiękłem, bo przytłoczył mnie ogrom mapy i rzeczy do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Jak "nie jest zasyfiona"?
Przecież tam jest tego od chooya :yao:
Grałem we wszystkie Assassiny do tej odsłony i każdą mam splatynowaną plus 100%, jeśli było jakieś DLC (oprócz jedynki, bo na Pleju nie ma trofeów i tego AC Chronicles, który jeszcze mam w folii) i Origins to pierwsza odsłona, przy której wymiękłem, bo przytłoczył mnie ogrom mapy i rzeczy do zrobienia.

Nie mam może tak bogatego CV z tą serią,  jednakże przy BF czy tym w Londynie to jest mega różnica na plus. Z tych co do tej pory grałem to chyba BF miał tego najwięcej, człowiek pływał od wysypki do wysepki i zbierał te świecące dziadostwo. Co dziwne słyszałem, że właśnie BF był najmniej assasinowy, a jednak najbardziej mi się podobał, ten klimat piracki to coś co mi bardzo przypasowało, plus rozbudowa statku. Co do platyny to chciałbym zdobyć ją w Origins, wydaje się osiągalna i nie ma jakiś udziwnień. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Wredny napisał:

BF to również moja ulubiona odsłona i może dzięki temu zajebistemu klimatowi zupełnie nie odczułem ilości rzeczy do zrobienia.

A platyna w Origins? Jak w każdym AC, w którym nie ma multi - vanał, tylko czasochłonna.

Chciałem też zrobić w BF, jednakże odepchnęły mnie te wyzwania multi. A ty wszystkie trofea na xboxie czy playstation zaliczyłeś?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

image.jpeg.aee5cb10402c30e1800ff79a8e727b6f.jpeg

 

Ale mi się ten Origins podoba, wsiąkłem na całego. Tak naprawdę nigdy nie miałem większej styczności z Asasynami, od jedynki się odbiłem, w dwójkę trochę coś pograłem, a potem jakoś nie było mi po drodze. Ale tutaj to jest póki co mega sztosiwo. Ogromna w tym zasługa przedstawionego świata czyli Egpitu z całą jego otoczką. Te piramidy, piasek, mitologia :banderas:Jest fpytkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2021 o 09:02, Rudiok napisał:

image.jpeg.aee5cb10402c30e1800ff79a8e727b6f.jpeg

 

Ale mi się ten Origins podoba, wsiąkłem na całego. Tak naprawdę nigdy nie miałem większej styczności z Asasynami, od jedynki się odbiłem, w dwójkę trochę coś pograłem, a potem jakoś nie było mi po drodze. Ale tutaj to jest póki co mega sztosiwo. Ogromna w tym zasługa przedstawionego świata czyli Egpitu z całą jego otoczką. Te piramidy, piasek, mitologia :banderas:Jest fpytkę.

 

Na ps5 w 4k grasz? Słyszałem ze to jedyny słuszny wybór by to ograć na current genie w 4k

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, oFi napisał:

 

Na ps5 w 4k grasz? Słyszałem ze to jedyny słuszny wybór by to ograć na current genie w 4k

 

Na bieda PS4, mam taki backlog, że pewno się załapię już na PS5 Slim :D

 

A gierka robi robotę nadal. Giza piękne miasto, grobowce, piramidy. Memfis już słabiej, jakieś ciągle kanały i jaskinie. A tyle jeszcze do odkrycia.. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oFi napisał:

zależy mi na 4k w origins , 30fps jakoś przełknę :frog:

No i nie zobaczysz

Cytat

All eyes are on PlayStation 4 Pro, however, especially when factoring in the imminent arrival of Microsoft's new console. The boost here varies according to the complexity of the scene, with variations between 1350p and 1584p measured during our tests so far.

 

No i z tego co pamiętam w którymś patchu zjebali coś ze streamingiem tekstur na Prosiaku że czasami zdarzało się że odleglejsze obszary wyglądały jakby były ocenzurowane, nie pamiętam czy to naprawili.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...