Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Patcha nie doczekałem, dalej cisnę wersję na XOS i podoba mi się to co widzę. Eksploracja sprawia frajdę (kto nie spadł z piramidy ten nie zna życia), ciekawie napisano postaci, a Egipt jest zdecydowanie moją ulubioną mitlogią. Widać, że Ubisoft miał pomysł jak rozwijać tę serię. 

 

edit: no ale mam z nią jeden wielki problem - jest wciąż zabugowana: po zrobieniu screena często znika mi dźwięk i pojawiają się artefakty graficzne (których na nagraniu już nie widać). Rozwiązaniem jest uruchomienie gry od początku co przy zeszłogeneracyjnych czasach ładowania odbiera smak życia jak Sumlijskie, Kanie i Rachonie. To jedyny tytuł który sprawia mi takie problemy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2022 o 12:48, Paolo de Vesir napisał:

edit: no ale mam z nią jeden wielki problem - jest wciąż zabugowana: po zrobieniu screena często znika mi dźwięk i pojawiają się artefakty graficzne (których na nagraniu już nie widać). Rozwiązaniem jest uruchomienie gry od początku co przy zeszłogeneracyjnych czasach ładowania odbiera smak życia jak Sumlijskie, Kanie i Rachonie.

To ciekawe, bo ograłem wersję na PS4 wzdłuż i wszerz i nie uświadczyłem takich błędów. 

Odnośnik do komentarza

Oj zgadzam się. Doskonale pamiętam, jakie wrażenie zrobiła na mnie ta gra, kiedy po raz pierwszy otworzył się przede mną ten cudowanie zaprojektowany świat. Pomimo tego, że praktycznie cała mapa była pokryta piaskiem to miejscówki były tak charakterystyczne, że cały czas wiedziało się, iż jest się w innym rejonie, niż wcześniej. 

 

Niestety na minus poziomy przeciwników. Zdecydowanie wolałem tę serię bardziej jako action-adventure, niż pseudo rpg. 

Odnośnik do komentarza

Taka mała rada, róbcie po kilka questów pobocznych w aktualnej lokacji - unikniecie w ten sposób konieczności grindu w późniejszych etapach gry. Gram na normalu, jestem 3 level poniżej zalecanego dla aktualnego zadania i niestety muszę farmić. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...