Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy jak się podchodzi do dyskusji o filmie. Jeżeli tym na co zwraca się uwagę w pierwszej kolejności jest kolor skóry, płeć czy orientację jako główny czynnik uwiarygadniający rolę, to jak najbardziej można. Na forumku są to podstawy filmoznawstwa, więc nie rozumiem czemu się dziwisz. 99% "dyskusji" na temat castingu sprowadza się do tego.

Odnośnik do komentarza

@Figaro

Internet -> vocal minority (o ironio, hehe) ->  fora/discordy -> próżnia. Tak to działa ostatecznie.  Przemysł popkulturowy jest swego rodzaju pryzmatem oczekiwań konsumenta, nie odwrotnie.  To jak przedstawiana jest płeć/kolor skóry/etc. nie jest spiskiem możnych tego świata , ale po prostu - potrzebą rynku.

Gdyby $$ się nie zgadzały, gwarantuję, że byłoby inaczej, ale one nawet nie tyle co zgadzają się - przemysł rozrywkowy jest w wielkiej hossie. Niezależnie od tego jak bardzo ludziom przeszkadza kolor skóry i orientacja seksualna fikcyjnych bytów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2019 o 12:11, selene napisał:

- jest wyraźnie napisane, że jeden miecz jest na ludzi a drugi na potwory

Co prawda tylko 7 razy przeczytałem sagę i było to dawno temu i nieprawda ale nie. Ten "zwykły" jest tak samo na potwory jak i na ludzi. Tylko część potworów jest podatna na srebro. 

@Fanek ty tępaku. Ciri jest lesbą idioto do kwadratu. Bez urazy @Square :lapka: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, golab napisał:

cirilla nie jest lesbijką

Ja się absolutnie nie będę kłócił czy jest czy nie jest ale przez 5 książek jedyne akcje jakie miała były z dziewczyną i to tak przez pół tomu a kilka okazji do puknięcia było. Fakt, raz jeden Elf jej nie chciał puknąć...

Więc może inaczej: motyw homoseksualny jak najbardziej w sadze jest i to nie jeden. Są jeszcze np. czarodziejki :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fanek napisał:

@Kyo ja do lesbijek nic nie mam, fajnie się wycierają nawzajem cyckami. Czy Ciri jest czy nie jest wszystko jest.

Pisałem o pedałach :facepalm: tu jest instant "przełącz kanał".

Problemy ze zrozumieniem tekstu.

 

O kur,rwa grubo xD 

Odnośnik do komentarza

@Fanek Saga o Wiedźminie to tak na prawdę (duży spoiler) Saga o 

 

  Ciri, która się rucha z koleżanką z bandy a Geralt wielokrotnie spada do roli drugoplanowej. Raz nawet miał problemy z erekcja xD

  wiedźmin to idealny materiał na produkcję Netflixa. W oryginale jest wszystko czego potrzebują. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...