Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam żadnych oczekiwań wiec tym bardziej obejrzę - z czystej ciekawości - nie wygląda to ani jakoś źle ale też dupy nie urywa. Przy scenie z napompowanym wiedźminem trochę śmiechłem xD ale przyjmijmy że w ubraniu jest ok. :) 

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na średniaka od Netflix i serial max 7/10. Większych oczekiwań nie miałem. Ciekawi mnie jak pokażą yen przed jej przemiana w yen z książek. Fajnie że chcą pokazać coś o czym sapek tylko wspominał. Przeszkadza mi troszkę tylko cgi na poziomie serialu syfy i ten baśniowy filtr w niektórych kadrach. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

xd

 

ale wiecie, teaser był na comic conie... amerykańskiej imprezie, więc trailer był zrobiony marketingowo pod hamburgery, które pewnie nawet w gierke nie grali co dopiero czytanie książek sapka, pokazali tyle by przyciągnąć ty wszystkich opuszczonych fanów gry o tron, pokazali bitwy, pokazali ciemną kolorystykę, walke na miecze, wszystko to co potrzeba piwniczakom z us i a.

Potem mogą dać jakąś słowiańszczyznę, piosenki i taniec mazowsze, teraz skupili sie na rynku usa, na imprezie usa i tak trailer tam działa. jak wpadną reakcje redaktorzyn z usa można wtedy ocenić nastroje i przyjęcie amerykanów.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Jak każda czarodziejka w książkach w sumie. Przecież 99% z nich to były raszple, które magią zrobiły z siebie Sorceress Secret.

 

Triss jako jedna z niewielu byla chyba naturalnie piekna, no a potem dobyla sie blizny, ktora w grach usuneli.

 

Anyway, mieszane uczucia co do tego teasera, nie czuc jakos tutaj tego swojskiego klimatu, zalatuje bardziej typowo jakims High Fantasy z mala domieszka dark.

 

Driady z Brokilonu, a, przepraszam, z Brooklynu tez jakos dziwnie mi tu pasuja. A aktorka Ciri no to... ten komentarz idealnie oddaje moje uczucia:

 

Patrzę na ta Cirille i dla mnie aktorka dobrana dramatycznie. Nie chodzi tu o wizerunek z gry. Po prostu czytałem książki i to była mała zadziora, łobuziara i sprawiała wrazenie dziewczyny z gminu. Ta wyglada jak srajacy do biosuperekozelowego żwirku przestraszony kot syjamski. Dramat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...