Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

DLC z season passa nie wyglądają nawet na zrobione na odpier.dol, a ten edytor i kreator contentu dla wszystkich też zwiastuje całkiem sporą żywotność gry. No no...

Nawet gdy gra sama w sobie będzie mega odtwórcza (a będzie - we wszelakich wrażeniach przedpremierowych na różnych portalach mówią, że największe nowości w 5 to brak wspinaczki na wieże i poboczna aktywność z łowieniem ryb :Coolface:), to takie wsparcie popremierowe - zarówno od Ubi, jak i co bardziej kreatywnych graczy - zapewni tony dodatkowej zabawy dla mających na to ochotę. :good:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Planuję wziąć na premierę. Jest ku temu prosta przyczyna, ostatni Far Cry w którego grałem, to część - uwaga - pierwsza. Gdzieś tam miałem okazję jeszcze widzieć Far Cry 3, ale to by było na tyle z moich przygód z tą serią Ubisoftu.

Tutaj bardzo spodobała mi się tematyka i klimat amerykańskiej Montany. Obejrzałem parę materiałów, które utwierdziły mnie, że chcę w tą część zagrać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

We wrażeniach przedpremierowych na GoL-u narzekali, że paradoksalnie setting jest najbardziej nijaki i robi najmniej spośród ostatnich trzech głównych odsłon, no ale tam typ ogólnie był marudny dla FC samego w sobie. No i zaznaczali, że dostępny dla nich był 1 z 3 głównych obszarów w grze, to i "później może będzie lepiej" :reggie:
 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Z Far Cry mam tak, że oprócz gównianego i nudnego Primala, to mi się w nie po prostu dobrze gram, mimo tego, że to jest reskin poprzednich części. Tę pewnie też ogram.

 

 

Wujek kupuje, to sobie pożyczę :banana:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Nie wychodzi co roku, ba, od premiery Primala minęło niedawno dokładnie 2 lata, i można by tu oczekiwać jakichś dalej idących zmian w samym szkielecie rozgrywki... tymczasem dostajemy kolejny reskin, przyprawiony paroma mechanikami z innych gier Ubi, jak np. znane z Wildlands zbieranie notatek i przesłuchiwanie uwolnionych jeńców celem "odsłaniania" mapy, które zastąpiło wdrapywanie się na wieże.

Z drugiej strony nie bardzo mam pomysł, jak można by odświeżyć formułę FC. To, co zrobiono w AC: Origins, tutaj nie ma prawa zadziałać - pchnięcie gry jeszcze bardziej w kierunku RPG-a? Nah. To jednak FPS i cudów od strony mechaniki się tu zrobić raczej nie da. Powrót do pseudorealizmu z FC2, oczywiście z pominięciem (pipi)owych respawnów przeciwników i z jakąś dobrą fabułką? To może już prędzej.

@Rozi Gusta i guściki. Mi akurat w Primala grało się bardzo przyjemnie. Lepiej nawet niż w FC4, które było dla mnie tylko dość chamskim reskinem trójki. Primal zaś kupił mnie klimatem - nie grałem w nic w podobnym settingu od czasu Prehistorika na Amidze za dzieciaka i siadło pięknie. Nie trawię natomiast Blood Dragona, nad którym masy się spuszczają z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów. :P

FC5 kupię. Rozmyślam nawet nad day one, aczkolwiek biorąc pod uwagę trawiące mnie od pewnego czasu "niegranie w gry" i to, jak rzygam otwartym światem przy takim Horizonie, to jest to dosyć ryzykowne posunięcie. No chyba, że wirtualne strzelanie do fanatycznych rednecków sprawi, że fun z grania znów zaiskrzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no na następną część przecież mają masę pomysłów chociażby takich jak widać wyżej w tym trailerze season passa, wietnam, zombie, czy ten kosmos z alienami który z chęcią bym zobaczył w wersji far cryjowskiej :banderas: , jeśli ludziom spodoba się któryś z wyżej wymienionych dlc aż nadto to kto wie, o ile faktycznie by się do tego przyłożyli i nie wyglądało to po prostu jak znowu jakiś reskin,  bo szczerze mówiąc to sam nie jaram się zbytnio 5, tak samo było z 4 i primalem, 3 sztosik razem z jedynką, dobrym właśnie odświeżeniem dla serii byłoby pójście w jakieś klimaty sci-fi więc na to liczę w szóstce 

Odnośnik do komentarza

Walicie smuty, a ja jaram się tym (pipi). Goooooownem przez duże "G" ! Obezranym przez duże "O"!

Dzień przed premierą obskoczę media markty i inne experty, czy już może mają...

 

U mnie standard. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          :dunno:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...