Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde trzy godziny gry i nie da się z pierwszej lokacji wyrwać, tyle tego tu.

Gra cieszy, miejscówki i gunplay w porządku. Jak to w piaskownicy: jest co robić, oj jest.

 

Ci co ogrywali wildlands zauważą spoooro podobieństw :)

Nawet muzykę wyłączyłem w tle bo bardzo podobna do wildlands /a tam już nią rzygałem /.

 

Postaci, ubiór , czapeczki!  Wszystko już było we wcześniej wspomnianej produkcji. Schemat rozgrywki ( punkty, bazy,aż dotrzesz do generałów) mapa, wyzwalanie jeńców, model jazdy, strzelanie ---- to wszystko jest bliźniaczo podobne do GR wild. 

 

Przerzucili far cry 3/4 na szkielet ghost recona. 

Ogólnie gra płynnie chodzi, nie zauważyłem przycięć, ale jestem na samym początku. Wygląda, że dobre parę godzin przede mną. 

Ale wciąga. Wciąga...

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Przerzucili far cry 3/4 na szkielet ghost recona. 


To raczej Ghost Recona przerzucili na szkielet FC3/4, lekko go modyfikując (nie zapominajmy, że poprzednie GR nie były sandboxami), teraz po prostu mają więcej źródeł, z których mogą gotowe assety umieszczać w swoich innych seriach (np masa rzeczy z FC w AC Origins). Tak to u UBI działa - recykling idzie pełną parą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kermit napisał:

wildlands jest puste i nudne jak flaki z olejem, jedyny plus to coop

 

tu fun, eksploracja, fabuła, wszystko sie trzyma kupy, dużo lepiej jak czwórka


Się kiedyś zobaczy, jak cena zejdzie poniżej 80zł :)
A Wildlands mi się podoba, nawet jak jest puste - ma świetny klimat działań wojskowych, dzięki czemu fajnie mi się czyści mapę, nawet solo :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:


Się kiedyś zobaczy, jak cena zejdzie poniżej 80zł :)
A Wildlands mi się podoba, nawet jak jest puste - ma świetny klimat działań wojskowych, dzięki czemu fajnie mi się czyści mapę, nawet solo :)

Wiesz ja rozumiem jakby w tym temacie narzekał bluber albo nobody ale ty? Ograles 2 razy watch dogs 1, grywasz we wszystkie gry nie ważne jak wielkie i nudne by nie były division, wildlands etc. Gry puste nastawione na multi ogrywasz w singlu ( ja ich nie ruszam bo forever alone i bym się nudził). Far cry 5 to powinien być Twój mokry sen i spełnienie wszystkich twoich marzeń :D

 

Nie gralem w wildlands nie mam porownania ale jest co robić. Questy są urozmaicone i przede wszystkim naprawdę wykrecone postacie oraz humor. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...