Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przekupiony ale jest grono ludzi, którzy lubią krytykować coś co nie posiadają i sami nie sprawdzili. Ta sama grupa ludzi próbuje na siłę udowodnić, że ubi to syf.

Dla mnie prosta sprawa, jeśli czegoś nie lubię i nie mam zamiaru zmienić zdania to nie drąże tematu o którym nie mam pojęcia i nie chce go mieć. No bo jak można o czymś się wypowiadać, kiedy nie miało się z tym styczności?
Po co "brudzić" temat?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda że podobno fabuła jest słabiutka, miejscówka i cała otoczka skupiona na redneckach bardzo mi się podoba i szkoda że nie postarali się o przyzwoitą historię tym bardziej że mieli w mojej opinii całkiem duże pole do popisu.

Miałem ochotę na far cry ale chyba odpuszczę i dalej jedynymi far cryami które ograłem pozostaną fc2 bd i crysis1 ;)

Odnośnik do komentarza

Jaka twarda logika.
Jeśli mi się coś nie podoba to sobie nie zwracam tym głowy. Funboy FC w ogóle nie jestem ale jak można coś krytykować, nie mając z tym do czynienia. Krytyka typu, ciągle to samo, ubi jak zwykle idzie na łatwiznę nikomu tutaj nie są potrzebne.

Rozumiem krytykę, typu: dość długie ekrany ładowania, czasem doczytujace się tekstury otoczenia, słaby feeling strzelania itp. (oczywiście to są tylko przykłady).
Seria Uncharted też składają się głównie z tego samego. Nawet ostatni osobny dodatek do tej gry jest praktycznie identyczny do U4. Każda seria ma to do siebie, że jest podobna.

Mnie naprzyklad bardzo podoba się w FC 5 muzyka, miejscówka, przyroda, swoboda w wykonywaniu misji ale to Far Cry więc albo komuś podchodzi taka rozgrywka albo nie...
Co mi się nie podoba to tematyka tych sekciarzy co powoduje pewien niesmak. Mogli by troszkę inaczej nakreślić tych typów, trzymając się z dala od fanatyzmu religijnego.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

To forum dyskusyjne więc... dyskutujemy. Ja np. nie wypowiadam się w tematach o grach które mnie nie interesują lub nie podobają mi się ale to nie znaczy że ktoś inny nie może tego robić a tym bardziej nie mam zamiaru tego zakazywać. Każdy imo ma prawo się wypowiedzieć chyba że chodzi o trolling, czysty hate lub robienie zamieszania. 

To tyle odnośnie tego offtopa. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Kolos28 napisał:

Co mi się nie podoba to tematyka tych sekciarzy co powoduje pewien niesmak. Mogli by troszkę inaczej nakreślić tych typów, trzymając się z dala od fanatyzmu religijnego

Dlaczego? Akurat moim zdaniem temat wyborny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...