Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle, ale Edgar Ross? Serio? Zwykły stary dziad, no i ciężko go tak jednoznacznie nazwać złym, skoro to stróż prawa, a John jest kryminalistą - to że dziada nie lubimy, nie znaczy, że jest czarnym charakterem tej opowieści. Vaas jest charakterystyczny, ekspresyjny, ebnięty, no i świetnie zagrany, więc dla mnie nadal jest w czołówce. A to z jakim uporem UBI stara się go sklonować w kolejnych odsłonach, pokazuje że nie tylko ja tak uważam.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Co? Przecież typ był skorumpowany, użył żony i dziecka Johna do własnych celów (kto nie grał w RDR niech nie otwiera spoilera) 

 

a potem zrobił z nim to co zrobił, jak już synem Johna przyjechałem do niego i zakończyłem jego połów ryb - dawno zabicie przeciwnika w grze nie wywolalo u mnie takiej satysfakcji

 

A Vaas? No super śmieszny koleś, coś tam pogadał potem zginął w jakiś durnych okolicznościach tyle pamietam. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Ezio to najlepszy protagonista w grach ever.

Ezio Auditore da Firenze to ty szanuj!

 

Ezio_Auditore_52.jpg

 

 

 

Wszyscy bohaterowie innych gier ubi nawet nie dorastają mu do pięt. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Fakt, Altair ciekawszy, przynajmniej do czasu Brotherhood, bo jak w dwójce dali mi jakiegoś młodzieńczego lovelasa, to lekko mnie zirytowali. Dopiero w Brotherhood zacząłem go lubić (jak i całą serię AC), a Revelations było takim stemplem jakości na zayebistości Ezio.

Heh... Swoją drogą ostatnie dwie strony tego tematu pokazują, jak bardzo mamy wyebane w FC5, mimo że to temat akurat odnośnie tego tytułu :)

Odnośnik do komentarza

U mnie dokładnie taka sama sytuacja, grą zacząłem się interesować dopiero bardziej w momencie gdy się okazało, że całą będę mógł przejść w coopie, a do tego jeszcze 2 moich dobrych kumpli jest zainteresowanych wspólnym graniem. 

 

Szkoda trochę, że nie postarali się trochę bardziej i nie wprowadzili do serii jakiś większych zmian tak, jak to zrobili w ac origins, który jest tak wychwalany. No, ale będziemy mogli ocenić dopiero po premierze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
13 godzin temu, _Be_ napisał:

No mnie do zagrania przekonuje klimat rednecków i możliwość przejścia w co-opie całej gry. Może skusze się na jakąś używke, żeby nie dać zarobić ubi :kaz: 

Już nie mogę się doczekać twoich wpisów jaką to gównianą grę Ubi zrobiło. :kaz: 

 

A Vaas bardzo spoko postać. Ubi wcześniej nie miało tak wyrazistego czarnego charakteru w swoich grach aż do czasu FC3. Szkoda tylko, że jednocześnie jest to niewykorzystany potencjał i postać szybko znika z gry. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Nemesis napisał:

Pagan Min też dał radę. Ubi dobrze kreują bohaterów w swoich flagowych tasiemcach, to trzeba przyznać. Ciekawe jak ten nowy watażka się sprawdzi.

 

Spoiler

:mog::mog::mog::mog::mog::mog::mog::mog::mog::mog::mog:


No raczysz Pan teraz żartować. Powiem więcej - ta wypowiedź zahacza o trolling :sapek:
Pagan to taki cartoon character, że to aż niewiarygodne, że kogoś tak słabo napisanego i tak... tandetnego, wrzucili jako głównego antagonistę.
Widać było, że na siłę chcą mieć jakiegoś socjopatę, który by zapełnił lukę po zeszłym Vaasie, ale wyszła z tego parodia - ten nowy ma zadatki na kolejnego Pagana właśnie i to jest kolejny powód do zmartwień.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...