Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

@LukeSpidey na luzaku.
Zresztą podczas misji i tak rzadko będziesz solo, bo często znajdzie Ci jakiegos randoma ze świata.
No i akurat Ty masz podobną cierpliwość co ja do takich gierek, więc na spokojnie dasz radę, a nawet może Ci się spodobać.

Pomyj na jakość gry też nie ma co wylewać, bo teraz jest niebo a ziemia w porównaniu z launchem. Poprawione i częściowo wyeliminowane loadingi, dużo więcej aktywności, lepszy loot - jest co robić, aktualnie to bardzo fajny i relaksujący looter-shooter.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Co za masakrycznie zmarnowany potencjał :frog: Pograłem kilka godzin i generalnie to mokry sen fanów ironmana, nie pamiętam kiedy ostatni raz samo przemieszczanie się w grze dawało mi tyle frajdy (spider-man?), czuć moc tych kombinezonów, do tego 4 typy javelinów i przyjemna customizacja, świat w grze też bardzo fajnie zbudowany i skrojony idealnie pod latanie javelinem. Największy ból mam o te powtarzalne do bólu i krótkie misje gdzie wrzuca do pokoju kilka randomów i zabawa polega na tym kto pierwszy doleci do danego miejsca i wytłucze szybko moby. Gra, która mogłaby bazować na grze zespołowej jest zrobiona tak, że wolałbym robić te misje solo. W ogóle wolałbym to w singlu z rozbudowaną kampanią i masywną bitwą na dziesiątki javelinów w finale, onlajn mógłby zostać tylko do pvp. Nie grałem w wersję startową więc chyba najlepsze mnie ominęło
:reggie:

 

 

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo, wersja startowa to były największe błędy gry. Dopiero po jakimś czasie ta gra stała się ludzka i zarazem niewykorzystany potencjał. Miała być ewolucja w postaci Anthem 2.0 ale coś cały czas cisza jest w temacie. A wróciłbym, co by znowu polatać, a póki co to pozostaje Destiny 2.

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, też bym chciał grać w TPP i to też mój ulubiony gatunek, no ale w tym Anthem na dzień dzisiejszy to nie ma, co robić. A co do patcha 2.0 to nie wiadomo, kiedy wypuszczą, o ile w ogóle mają jeszcze to w planach. Feeling z latania i strzelania to mają na bardzo dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...