Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra prezentuje sie naprawde imponujaco. W moim odczuciu to jej najwieksza wada. Pieknie wystrojony oltarz na ktorym poswiecono lata pracy i pasji wielu ludzi dla niespelnionej obietnicy kontynuowania fenomenu efektu masy. Electronic Arts nie ma litosci. Wciaga, przezuwa i wypluwa wszystko na czym da sie zarobic. Papa dead space, burnout, mass effect....i wszystko to co moglo powstac. No nic. 

 

ej, slyszalem ze capcom robi ostatnio fajne i kompletne gry :isee:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 12:46, Plugawy napisał:

easy weź już zamknij morde, bo Twoje bronienie (pipi)gierek staje się już po prostu nudne. GRaa nie wygląda źle, ale w porównaniu z tym co pokazali w 2017 to jest przepaść. Tak by ta gra mogła wyglądać na ps5, a taki daungorad to jest jawne oszustwo.

 

Ale sam ZM, bo nigdzie tej gry nie bronie – sam pogrywałem wyłącznie dla wrażeń wizualnych i jaki film z 'Dawngoradu' byś nie wrzucił, to fakty są takie, ze chłopy zrobiły najlepiej wyglądający third-person shooter obecnie na rynku, szkoda tylko, że wszystko inne zawiodło xD

 

Przez te 10h (może więce) ani razu nie widziałem fioletowego lootu, a co dopiero mówić o złotym. Nie ma tutaj żadnej chęci grindowania, bo wszystkie elementy pancerze, bronie wydają się takie same (no może poza specjałami i granatami), podobnie zresztą jak z misjami – wszystko na 1 kopyto.

Ostatnie 2 fortyfikacje odblokowujemy dopiero po skończeniu fabuły i jest nią miedzy innymi ostatnia misja z tym samym bossem, których w grze także jak na lekarstwo.Trzeciej nawet nie chciało mi się sprawdzać. Fabuła?  No coś ze starego Bioware zostało – co 2 postać wydaje się homoseksualistą, ale to aż tak bardzo nie przeszkadza, bo wszystkie dialogi, i filmy najlepiej skipnąć... 

 

Nie polecam nikomu, tym bardziej za pełną cenę – w ramach abonamentu, jak ktoś chce sprawdzić, pooglądać ładny świata można spróbować, w każdym innym wypadku omijać szerokim łukiem...

Odnośnik do komentarza

Syf anthem to nawet nie stało koło tego Division 2 XD Jak można tę wujowiznę wystawiać obok lepiej zrobionego, na dodatek klimatycznie i co by nie mówić fabularnie lepiej zrobionego Division 2 od tej spiedoliny srakoyebcy bajołare anthem? Już nie będę dobijał technicznie, bo to cios poniżej pasa, loading, loading, loading, loading anthem synu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po chooy żeś to kupował Komar? Nie masz co z pieniędzmi robić? Przecież wiadomo było, że The Division 2 za chwilę wychodzi, a Anthem jest/będzie dokumentnie spyerdolone...
Nawet jeśli miałeś głód tego typu gier, to trzeba się było powstrzymać, żeby nie wysyłać złych sygnałów tej zyebanej branży...

Przecież głupia Beta TD2 oferuje więcej zabawy i różnorodności, niż całe to Anthem - plus wszystko robisz bez ekranów ładowania - bieganie po mieście, wchodzenie do budynków/tuneli, zaglądanie do ekwipunku, podsumowanie misji...

Jak ktoś stawia zayebiste The Division w jednym szeregu z takim szrotem, to ma coś nie tak z baniakiem.

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

Po chooy żeś to kupował Komar? Nie masz co z pieniędzmi robić? Przecież wiadomo było, że The Division 2 za chwilę wychodzi, a Anthem jest/będzie dokumentnie spyerdolone...
Nawet jeśli miałeś głód tego typu gier, to trzeba się było powstrzymać, żeby nie wysyłać złych sygnałów tej zyebanej branży...

Przecież głupia Beta TD2 oferuje więcej zabawy i różnorodności, niż całe to Anthem - plus wszystko robisz bez ekranów ładowania - bieganie po mieście, wchodzenie do budynków/tuneli, zaglądanie do ekwipunku, podsumowanie misji...

Jak ktoś stawia zayebiste The Division w jednym szeregu z takim szrotem, to ma coś nie tak z baniakiem.

Wystarczy poczytać posty @Bansai żeby stwierdzić iż Dywizja będzie duuużo lepsza grą od Anthem i udanym sequelem jedyneczki.

Odnośnik do komentarza

Ja nie muszę czytać postów, bo grałem w betę, a do tego wiem, że za grę odpowiada studio Massive, które własnoręcznie naprawiało to, co w pierwszej Dywizji zostało spyerdolone przez innego developera.

Najbardziej żałosne w Anthem jest to, że maja punkt odniesienia w postaci innych gier tego typu, a tu nie dość, że powielają te same błędy, co pionierzy, to jeszcze dorzucają masę swoich.
Chooy mnie obchodzi, że gra była restartowana, dla mnie jej developing to 6 lat, przez które pracowali tylko nad grafiką. Model strzelania jest nijaki, trochę przypomina ten od Volition z Red Faction i Saints Row (w sumie te oczoyebne rozbłyski przywodzą na myśl RF Armageddon), gra to LOOTER-SHOOTER i obydwa te aspekty są do doopy, plus niby wielki świat, a pocięty na kawałki i za kurtyną nieskończonych loadingów - ja nie wiem, jak można coś takiego z pełną premedytacją wypuścić i jeszcze rządać za to pieniędzy :whyyy:

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Wredny napisał:

Po chooy żeś to kupował Komar? Nie masz co z pieniędzmi robić? 

Przecież Komar wszystko ogrywa na premiere. Crapy nie crapy :D do tego nawet nie wiem czy do tej pory wyciągnął Xkoksa z pudła czy dalej zbiera kurz. Takie z niego BOGACZYSKO!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

że za grę odpowiada studio Massive, które własnoręcznie naprawiało to, co w pierwszej Dywizji zostało spyerdolone przez innego developera

Co to znaczy? Z tego co wiem to Massive jest odpowiedzialne za stworzenie całości pierwszej części z pomocą innych wewnętrznych studiów Ubi.

Odnośnik do komentarza

Massive widnieje jako główny developer, ale to dlatego, że z tego co słyszałem to oni ten tytuł połatali i wypełnili contentem. Oryginalnie chyba Reflections było odpowiedzialne za design mapy, postaci i komponenty online i jeszcze jakieś dwa inne studia się tam wmieszały.
@Hendrix Ty coś więcej na pewno wiesz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...