Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Wredny napisał:

No przeglądając Twój profil to widzę, że niezbyt dbasz na nim o jakość odpalanych i calakowanych tytułów (Midnighty, Majonezy, Slajdy), więc nie wiem, po co się tak tajniaczysz z Anthem? :)

 O lol, ja tych majonezow slajdów czy innych zapachajdziur nawet nie wliczam do trofików. Ot miałem okazję zagrać to zagrałem. A co do Anthem to chyba poczekam aż bedzie po 9.99£ w jakimś second handzie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 16:00, Cedric napisał:

SkillUp ładnie zjechał te popłuczyny po dawnym Bioware :obama:

 

 

 


Łooo panie - obejrzałem to przed chwilą i każdy, kto choć przez chwilę zastanawiał się nad kupnem tego tytuły również powinien to obejrzeć.
SkillUp ładnie wypunktował w szczegółach, co tu jest spyerdolone i aż się wierzyć nie chce, że będzie ktoś, kto to łyknie w dniu premiery - to jest na serio kaliber F76, albo i nawet gorzej.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Wredny napisał:


Łooo panie - obejrzałem to przed chwilą i każdy, kto choć przez chwilę zastanawiał się nad kupnem tego tytuły również powinien to obejrzeć.
SkillUp ładnie wypunktował w szczegółach, co tu jest spyerdolone i aż się wierzyć nie chce, że będzie ktoś, kto to łyknie w dniu premiery - to jest na serio kaliber F76, albo i nawet gorzej.

 

W Fallouta dalo sie na chilloucie pograc ze szklaneczka alko wieczorkami, pobiegac po roznych miejscowkach, postrzelac, pogadac z obcymi. Nawet mimo bugow milo sie latalo.

 

Anthem mam dosc po 10 godzinach z trialem, loadings the videogame + non stop te same miejscowki skutecznie zabijaja jakakolwiek chec do grania w te gre, nawet mimo tego ze sam core gameplay jest swietny - i widze ze wiekszosc recenzji to podkresla, w tym ta od skill upa.

 

Anthem to bedzie idealny argument na typow ktorzy mowia ze jedyne co gra potrzebuje to dobry gameplay, ten tytul to piekna antyteza tego stwierdzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 22:03, Wredny napisał:

No przeglądając Twój profil to widzę, że niezbyt dbasz na nim o jakość odpalanych i calakowanych tytułów (Midnighty, Majonezy, Slajdy), więc nie wiem, po co się tak tajniaczysz z Anthem? :)
Jedyny problem może być w tym, że gra jest duża, zajmie sporo czasu, z czego większość to bedzie nudny grind przeplatany nieskończonymi loadingami :)

Kurde, ale tak serio to niezła lipa, bo myślałem, żeby kiedyś, tak za max 50zł, pograć w ten tytuł, a tu wychodzi na to, że gra jest tak fundamentalnie spyerdolona jeśli chodzi o konstrukcję (ten łatany świat z loadingami co chwilę), że raczej nigdy tego nie naprostują...

powiedział koleś co watch dogs splatynował na ps3 i ps4 :obama:

 

W Anthem nie ma w ogóle ruchania :( To przecież znak rozpoznawczy gier bioware. 

 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Widać Wredny jest mocno wrażliwy na trofiki ze ścierwowych gierek typu Slyde, Majonez i takowych nie uznaje. Rasizm trofikowy? Cebula to cebula, akurat mam miks ścierwowych z bardziej wymagającymi. Czyli średnia mi wychodzi RANDOM :)

 

A co do Anthem to może gdyby była większa różnorodność gearu, zbrojek oraz klas postaci to było by o wiele lepiej. Lokalizacja gry aż prosi o dodanie ciut więcej contentu. Co do bzykania w Anthem to coż... w Assassynie Odyssey niby jest ale tak naprawdę też go nie ma. To już nawet w Dragon's Dogma były lepsze scenki. 

Odnośnik do komentarza

Ea zobaczyło że te wszystkie strzelanko-lootery lajf serwis od czasu borderlands i Destiny to sporo hajsu to kazało Bioware coś takiego zrobić. A że Bioware nie umie w takie gry... 

 

...to albo Bioware pójdzie do piachu

 

 

....albo EA każe im teraz zrobić BattleRoyale :D XD i spóźnią się na kolejną modę :P

 

Nie no Apex naprawdę ratuje dupsko EA w tym roku. Szkoda Bioware, a mogli robić tego dragon age czy mass effect porządnego...

Odnośnik do komentarza

Co BioWare robiło te 6 czy 7 lat? Ja rozumiem, że wykreowanie nowego IP zabiera trochę czasu, ale oni nie robili nowego silnika od zera. Dostali go, wiec mogli zaoszczędzić czas. Myśle, że po czasie będzie można kupić, bo w demo dobrze mi się grało ale największa moja obawa był brak contentu. Który się w pełni potwierdził. W grze przechodzisz fabule i nie masz co robić. Do tego wszystko się dzieje na jednej niedużej mapie. To tak jakby Destiny które na premierę tez nie miało dużo zawartości miało tylko np. Venus i to wszystko. 

 

No rekordowo mało jak ba looter shooter. 

Odnośnik do komentarza

Co najmniej jeden restart :v  Bioware przeliczyło swoje siły na zamiary, jak widać, doświadczenie wyniesione z produkcji trybów multi Mass Effecta, to za mało na porywanie się na always-online loot shooter.  Nawet Bungie, które zjadło zęby na grach multi, miało mnóstwo problemów :v

Osobom, które tak szybko wieszczą zamknięcie studia, pragnę przypomnieć, że co dopiero dostali od EA nowo wybudowany budynek w Montrealu (a samo EA mnóstwo ulg podatkowych) - są względnie bezpieczni, chociaż osoby odpowiedzialne za Anthem pewnie w przyszłości pożegnają się ze studiem.

Jak pisałem wcześniej, post-mortem do tej gry to pewnie super ciekawy temat, oby ktoś kiedyś zrobił o tym dłuższy materiał, będzie czytane.  Kierownictwo wew. Bioware podjęło same złe decyzje i teraz skutki widać.

Przyszłość studia będzie ciekawa, nie zdziwię się jeśli jedną z dróg, będzie chęć powrotu do wcześniejszych IP.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, blantman napisał:

powiedział koleś co watch dogs splatynował na ps3 i ps4 :obama:


A to zła gra niby jest? 80 na metacritic mówi co innego. Dla mnie jeden z fajniejszych tytułów przełomu genracji, bardzo fajne nowe IP i współcześnie osadzony sandbox, który klimatem i fabularnie bardziej mi podpasował niż GTAV, które może i technicznie było bardziej zaawansowane, ale w ogólnym rozrachunku zupełnie nijakie. Stąd moje dwa calaczki, bo gierkę zwyczajnie bardzo lubię (zupełnie przeciwnie do jej drugiej części).
 

2 godziny temu, Voytec napisał:

Myśle, że po czasie będzie można kupić, bo w demo dobrze mi się grało ale największa moja obawa był brak contentu.


A to techniczne spyerdolenie na poziomie fundamentalnym Cię nie przeraża? Przecież ta gra jest tak ch#jowo poskładana, że żaden patch tego nigdy nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

A to techniczne spyerdolenie na poziomie fundamentalnym Cię nie przeraża? Przecież ta gra jest tak ch#jowo poskładana, że żaden patch tego nigdy nie naprawi.

Przeraża, ale jeżeli za jakieś pół roku loadingi bedą choć o polowe skrócone to jakoś się powinno dać grać. Dla mnie tu najważniejszy jest content, którego nie ma. 

 

Ale muszę w końcu przysiąść do całej recenzji Skill Upa żeby dokładnie wiedzieć na czym na razie stoimy. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, rodi84 napisał:

63 na meta. Jesteśmy świadkami końca Bioware?

Los Bioware jest mi całkowicie obojętny, ale gatunek loot shooterów niech zdycha w męczarniach:shotgun: Dokładnie tego życzę również The Division 2. Jeszcze mi najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grę tj Halo Infinite zeszmacą w ten sam sposób:frog:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...