Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem to tak. Zalogowałem się na stronie EA, następnie kliknąłem w reflinka który dostałem od kumpla, wyskoczyło info że super masz dostęp do demka Anthem. Odpaliłem demko z pozycji konsoli, kilka ustawień w menusach i.... "łączenie z usługą online" bo pewnie serwery padły na pysk. Zapewne jak już to ruszy będę musiał jeszcze podać login i hasło do EA i cyk.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie próbuję bo za chwilę kupię roczne EA Access i zagram w demo, ale daje sobie łeb uciąć, że kod na betę można dostać w 5 minut. Metoda na Janusza oczywiście. Działało w przypadku BFV Battlefront 2 to i z Anthem zadziała.  

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

A jakieś porównania do The Division i Destiny? Czy to szrot w porównaniu do tych gierek?

Widać że czerpie z obu tych gier ale to nie ma jakiegokolwiek startu do tych tytułów. Oczywiście po jednej misji nie chce tu jakoś wyrokować ale grafiką jestem zszokowany. Lecisz i nagle dorysowują się kwiatki w 2D xDDD Strzelanie DNO. EA games challenge everything :bad:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to wiem, tyle, że ja nie gram na kompie, z resztą to forum konsolowe, większość przeważnie grywa na konsolach (nie licząc blantmana) - no ale bądźmy poważni, takie gunwo z grafiką na konsolach wypuszczać? To już inne gry robią lepiej grafikę, nawet i w 60, taki RE2 wygląda bardzo dobrze, a jest multiplatformą (tak samo dobrze wygląda division i destiny). Nie kupuję tego, po prostu ea to yebane i piedolone śmiecie, największa zakała gamingu jaka  mogła powstać.

Odnośnik do komentarza

Jezu co za crap! tej gry to nawet na PC nie da się w żaden sposób ustawić by dzialala w miarę płynna. Te dema na E3 to chyba leciały na dwóch GTXach TI w Sli że wyciągnęli te 60 fpsow, ale już (pipi)ac nawet już płynność, czy grafikę (ta akurat wygląda na PC w miare dobrze), ale co im strzeliło do głowy, żeby takie demo wypuszczać. Andromeda na zwykłym PS4 lepiej działata... I ta misja... Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak się zawiodłem xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...