Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

pograłem chwilkę, gram na pc, ogólnie gierka ładna, taki avatar skrzyżowany z evolve, ale optymalizacja to boli mocno, na średnich szarpie 10-30 fps na wysokich tak samo, ba i gra wygląda lepiej XD tak jak easy pisze, ten blur tragiczny. Gamepleyowo nie dla mnie, zbyt duże adhd, jeszcze kooperacja, nie kręci mnie to. fajnie, sie lata i strzela do robali, może nawet fabuła będzie fajna, no ale nie dla mnie gatunek looter shooter.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Na xox po każdej misji crash do menu

 

widze jak naprawia wszystko do 22

 

ta gra jest niegrywalna 

1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Aha i na xox w becie 3 misja ciagle zacina się gra jak chcemy porozmawiać z typkiem tragedia 


Czyli problemem jest XOX i tryb 4K. Na najzwyklejszym PS4 nie ma takich problemów, jak już wyżej pisałem - żadnych crashy tylko loadingi, a odnośnie komunikacji i grania z ziomkiem to nawet byłem zdumiony, że żadnych lagów i skomentowałem, że dawno nie grałem w gierkę online, która byłaby tak stabilna - normalnie, jakbyśmy split-screen ogrywali.

 

Odnośnik do komentarza

Ja gram na Ryzen3/8GB Ram/GTX1050ti i na srednich detalach da sie pograc calkiem niezle choc gołym okiem widac gorsze tekstury niz na High. Anyway, gra sie calkiem wporzo turbo plecak robi robote choc i tez szybko sie wyczerpuje. Gra to porządny klon Destiny, misje typowe dla gatunku polegające na ubiciu szeregowych żołnierzy i Tankow z zapasem życia na 5min. Strzelanie jest ok respy raczej nieskończone i na PC blur mozna wyłączyć. Ogólnie jezeli solo to do pełnej wersji nie ma raczej co podchodzić bo pierwsze przerywniki przed misjami nie zwiastują porywającego scenariusza :kaz:

Odnośnik do komentarza

Akurat w The Division podane jest to raczej klasycznie, masz nawet intro i kilka przerwyników, owszem reszta w postaci audiologów, ale jakoś tak pasowało to do ogólnego klimatu... Obawiam się, że tu może być jak w Destiny, czyli jakieś lore, głównie poukrywane w tutejszym Grimoire, czyli Codex czy jakoś tak...
Wczoraj nawet przeczyałem kilka tych wpisów tam, ale na dłuższą metę to nudne i niezbyt mam ochotę to zgłębiać.
Mam nadzieję, że gra zaczyna się jakimś normalnym intrem i wprowadzeniem w to wszystko, bo grając w to demo miałem wrażenie bycia wrzuconym w sam środek czegoś, czego nie ogarniam...

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
1 godzinę temu, Voytec napisał:

Akurat ja liczę, ze fabuła będzie zaletą tej gry. Uniwersum wykreowali ciekawe, My name is Byf zaczął zagłębiać lore i jest bardzo ciekawe. Liczę, że będzie tutaj to bardziej przystępnie podane niż w Destiny czy The Division. 

Ja bym na to nie liczył. To ma być GaaS jak Destiny i The Division właśnie, a obu tytułach fabuła (jak jakakolwiek była) nie stała na froncie jeśli chodzi o zalety, a równie dobrze można ją było pominąć. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem.

Najlepsze co tu jest, to latanie tym javelinem. Bo reszta to w stylu Mass Effecta. Graficznie na bieda ps4 jest ok, jakoś spadków płynności nie zauważyłem. Czasami jednak w trakcie walk efektów na ekranie jest zbyt wiele, przez co mamy chwilę zamotania, próbując "uspokoić" ekran. No i bluescreen na podsumowaniu nie wyskoczył mi tylko raz. 

 

Po zakończeniu jeszcze wskoczyłem do jakiejś grupy robiącej misje, wybierając jakiegoś pancernernego javelina z czymś w rodzaju lkm-a. Miało to się ognia, odrzut był spory, a latając czuło się jego ciężkość. 

 

W sumie gra się fajnie, ale jak się zainteresuje, to pewnie po sporej obniżce ceny. Coś czuję, że nie będę jedyny. 

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 2h. Meh. Oprawa akurat dobra + design też nawet nawet(chociaż tak zerżnięty z Destiny, że aż boli). Ale gameplay z kartonu jak we wszystkich grach Bioware. I wygląda na to, że w grze będzie tragicznie mało contentu. Na start brak gildii, pvp, z tego co czytam taki sobie endgame. No tak średnio bym powiedział. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Na szitzapowiedziach to wyglada epicko. A tutaj to tak srednio. Demo lepiej chodzilo mi na Pro niz Koksie :reggie:

 

Ale i tak dźwięk znikal, przerywal, chlopki lagowaly. I jak popatrzyłem na całość szczelania to imo strasznie mialkie i nijakie. 

 

Filmik z ostatniej zapki to idealny zamydlacz oczu. Bo rzeczywistość jak zwykle pokazuje co innego. To juz w Destiny lepiej sie bawilem. 

 

Plus za latanie robocikiem. 

Odnośnik do komentarza

Po demie no cóż dla mnie szrot bez własnej tożsamości.

 

Fajne widoczki, przyjemne latanie, spoko udźwiękowienie i tyle...reszta czyli sam gameplay strasznie płytki i bez polotu, taki bieda mix destiny i andromedy, płynność na KOXie to żart, dużo bugów i niedopracowań do tego fabuła która nikogo.

Zapowiedzi wyglądały nieźle, ciekawe jak to się sprzeda, Bioware lepiej niech wraca do RPGów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2019 o 21:33, suteq napisał:

Ja bym na to nie liczył. To ma być GaaS jak Destiny i The Division właśnie, a obu tytułach fabuła (jak jakakolwiek była) nie stała na froncie jeśli chodzi o zalety, a równie dobrze można ją było pominąć. 

Nie rozumiem, GAAS nie może mieć dobrej fabuły?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy co kto lubi chyba i czego oczekuje od gry w zależności od tego ile czasu może poświecic grze,gralem w division  bete 2 i dla mnie nie ma podjazdu żadnego do Anthem zwykle dv1 z dużym dlc w Anthem wlaśnie to zabijanie tych potworków daje dużo satysfakcji z dobra ekipa  robienie kombosow itp, bedzie ranking i bede mial wiecej frajdy niz np w dv2 na pvp.

Nie wiem ile czasu żeście poświecili grze ja ograłem bardzo demko overal miałem 134 punkty wymaxowana w sumie cala postac lvl 15 ,jak ktoś chce niech sobie zerknie to jest esencja storma jeśli chodzi o demko mam tylko jeden filmik bo zrobilem sobie kanał dopiero ale napewno bede dużo z tej gry nagrywal i strimowal bo storm bedzie pierwszy wymaxowanyny na full.

  Quick run na hardzie z randomami ale ogarnieci wszyscy sie trafili,jak sie komus calego nie chce ogladac to zobaczcie jak fajnie z platformy nam szlo wybijanie mobow.

https://www.youtube.com/watch?v=yxD7bMoAKWg&t=1319s

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...