Skocz do zawartości

Anthem


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Cydatela wygląda świetnie, ale po za nią już nie jest tak pięknie. Pamiętajmy ze "to beta i dużo się zmieni w finalnej wersji" ~ EA. Na koksie płynnie bez spadków. Czasy wczytywania w normie nawet troszkę szybciej. Ogólnie pomysł na grę fajny. Gunplay niestety, ale tylko jest nic specjalnego. To na szybko po pierwszej misji. Myślę że nawet będę skłonny kupić na jakiejś promocji albo używkę bo coś czuję że gra szybko stanieje jak BFV.

Odnośnik do komentarza

Jest problem z zaproszeniami dla friendsów, na stronce ea pokazuje że masz dostęp do demo VIP ale jak przechodzisz do sekcji z friend passem to nagle już tego VIP accessa nie masz xD Coś miałeś ale już tego nie masz :D Grafa w hubie moze by i uszła na koxie ale (pipi)a w ilu klatkach to popyla to ja nie mam pytań :/ samo doczytywanie misji to chyba nieskończona pętla...

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma mega problem z frame pacingiem, nawet jak ustawiasz 30 fpsow przez ten wszechobecny blur i nierówne klatki wydaje się jakbyś grał w 15 fpsach i tak, "pamiętajmy że to beta", do lutego na pewno wszystko naprawia xD

 

Dawno też nie widziałem gry, w której loading trwałby tak długo, sam gunplay, latanie nie wypada źle, ale jak dla mnie gier na rynku jest tyle, że szkoda marnować czasu na załatwianie kodów, rejestrację na stronie, w połowie misji poszedł shift+del. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Skończyło się mi się EA Access, chcę kupić na kolejny rok ale nie wiem czy, to ma sens :dunno:

EA crap za crapem, cios za ciosem. Ostatnie gry godne uwagi to były Titanfall 2 i multi BF1? chyba tak. 

Spokojnie można zapalić świeczkę na grobie Bioware. Bo tą gierka będą się jarac Butcher i HIV w PSX Extreme a ludzie i tak wybiorą Metro Exodus i The Division 2. Bioware pójdzie do piachu. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

I dobrze. Jako wieloletni fan BioWare chcę żeby EA odłączyło respirator bo śmierć mózgu nastąpiła już dawno a obecnie to jest sztuczne podtrzymywanie. I tak ci co stanowiło o wielkości BioWare w większości opuścili studio. Jak zamkną BioWare to ci lepsi i tak znajdą pracę u konkurencji np obsydianu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No mi nie dało się zagrać...w grze pokazuje mi że nie mam dostępu, na stronce EA nie mogę dodać do konta psn id a w grze się nie da. Chyba trzeba coś ściągnąć (BF1 np) tam chyba w grze da radę policzyć konta co?? Większość pisze że strzelanie chooyowe w gierce w której się strzela gdzie takiemu Destiny ludzie dosyć dużo wybaczają dzięki genialnemu strzelaniu. Coś słabo EA... niestety ale coś czuję że moje kochane Tytany spotka podobny los 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...